logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

JJ's Golf & Music Festival | Vaidas Baumila, GJan, Garbanotas

Š 2024-06-29 18:00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
JJ GOLF & MUSIC FESTIVAL | VAIDAS BAUMILA, GJAN

Dainininkas ir dainų autorius Justinas Jarutis organizuoja vienos dienos festivalį viename gražiausių Lietuvos golfų klubų. Tokio, kokio dar Lietuvoje nebuvo. Golfas ir muzika. Muzika ir golfas. Vasariškos žalumos apsuptyje.
Šiuo festivaliu Justinas Jarutis apjungia savo gyvenimą – muziką – ir savo aistrą – golfą – į vienos dienos patyrimą, į kurį kviečia limituotą kiekį svečių.

Festivalį Europos centro golfo klube pradės JJ golfo turnyras: „Organizuoju tokį turnyrą, kuriame pats norėčiau dalyvauti.“

Kol vyks turnyras, mažiau šiame sporte patyrę arba išvis nepatyrę festivalio lankytojai galės iš arčiau susipažinti su golfu ir jį patys išmėginti grupinėse pamokose.  

Leidžiantis saulei gyvai pasirodys: VAIDAS BAUMILA, GJAN ir GARBANOTAS. 

Justinas neišduoda, ar pats pasirodys savo vardo festivalyje: „Kol kas neplanuoju, todėl sukviečiau muzikantus ir grupes, kurie sukurs muzikinę šventę, o aš tuo tarpu šeimininkausiu ir ridensiu kamuoliukus“, – šypsosi jis.


Spoiler alert! Nebūtina mokėti žaisti golfą, kad patirtum unikalaus formato festivalį gražiausiuose golfo laukuose Lietuvoje.

JJ GOLF & MUSIC FESTIVAL
Kitokia vasaros diena nei įprasta.

Bilietų kiekis ribotas. Pirmieji 300 bilietų pigiau.
Paprastas festivalio bilietas – 35 EUR.
Festivalio bilietas su grupine golfo pamoka – 65 EUR.

Festivalio renginiai

Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti