logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Brit Floyd - Pulse 2024 Tour

Pn 2024-09-20 20:00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Kitąmet Lietuvoje bus surengtas didžiausias pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou

 

Įspūdingi vaizdo ir apšvietimo efektai, keliolikos muzikantų grupė ir daugybė kelis dešimtmečius žinomų legendinės britų grupės „Pink Floyd“ dainų. Visa tai 2024-ųjų metų rugsėjo 20-ąją dieną žiūrovų lauks didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune. Čia naujo pasaulinio turo koncertą surengs geriausiu pasaulyje pripažįstamas „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“, pristatysiantis naujausią programą „Pulse“. 

 

Bilietus į „Brit Floyd“ gastrolių „Pulse“ koncertą galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt

 

„Brit Floyd“ - „Another Beick In The Wall“

https://youtu.be/JE2PazbbHbw

 

Kitų metų rudenį „pinkų“ muzikos gerbėjai pamatys naują šou, pristatomą pasaulinėse gastrolėse „Pulse World Tour“. Tai bus didžiausias ir įspūdingiausias iki šiol „Brit Floyd“ sukurtas šou, skirtas legendinių „Pink Floyd“ paskutiniosioms gastrolėms „Division Bell Tour“. 2024 m. rugsėjo 20 d specialiai „Pulse“ šou „Žalgirio“ arenos scenoje bus pastatytos galingos konstrukcijos su stulbinančiu lazerių ir šviesų šou, kultiniu apvaliu ekranu ir pripučiamais skraidančiais objektais. 

 

„Brit Floyd“ - „Run Like Hell“

https://youtu.be/In7Hqckfdwc

 

Daugiau nei 2 su puse valandos trukmės šou skambės klasikiniai kūriniai iš nuostabaus „Pink Floyd“ albumų katalogo, įskaitant „Dark Side Of The Moon“, „The Wall“, „Wish You Were Here“, „Animals“, „The Division Bell“, „Meddle“ ir daugelį kitų. 

 

Į sceną atlikti visų šių klasikinių „Pink Floyd“ kūrinių lips profesionalių muzikantų grupė, kurią per daugelį metų pamėgo ir gerbia viso muzikos mylėtojai iš viso pasaulio. „Brit Floyd“ grupei vadovauja ilgametis gitaristas, vokalistas ir muzikos vadovas Damianas Darlingtonas, per savo karjerą surengęs daugiau kaip 2500 su „Pink Floyd“ muzika susijusių koncertų. Grupėje taip pat groja Ianas Cattellas, Edo Scordo, Kanados talentų konkurso „Idol“ nugalėtoja Eva Avila ir kiti puikūs muzikantai, kurie per pastarąjį dešimtmetį papildė „Brit Floyd“ gretas.

 

„Brit Floyd“ - „Wish You Were Here“:

https://youtu.be/vT-lKL3gufA

 

1994 m. grupės „Pink Floyd“ surengtos gastrolės „The Division Bell Tour“ buvo daugiausiai pajamų uždirbusiu turu roko muzikos istorijoje, kurio metu grupė surengė 68 koncertus, juose apsilankė daugiau nei 5 mln. žmonių. Melomanų ir muzikos kritikų manymu, šios gastrolės tapo epiniu finalu bei reikšmingu vienos įtakingiausių roko muzikos istorijoje tapusios grupės atsisveikinimu, kuriam iki šiol neprilygo niekas.

 

„Brit Floyd“ - „Money“:

https://youtu.be/_L5M39F5Z7s

 

Pasaulyje nerasite muzikos gerbėjo, kuris nežinotų „Money“, „Time“, „Another Brick In The Wall Part 2“, „Wish You Were Here“ ir daugybės kitų visą muzikos pasaulį sudrebinusių „Pink Floyd“ dainų. 1965 m. susibūrusios britų grupės albumai parduoti daugiau nei 250 milijonų egzempliorių tiražu – daugiau nei „AC/DC“ ar „The Rolling Stones“. Grupės albumas „The Dark Side Of The Moon“ – vienas geriausiai parduodamų visų laikų įrašų, JAV perkamiausių albumų topuose praleidęs net 741 savaitę. Konceptualus albumas „The Wall“ tapo roko gerbėjams puikiai žinomo muzikinio filmo pagrindu.

 

1994 m. spalį pasaulinį koncertų turą baigusi grupė daugiau neberengė gastrolių ir nebekūrė naujų dainų. Paskutinis oficialus „Pink Floyd“ pasirodymas įvyko 2005 m. surengtame koncerte „Live 8“. Tada po ilgos pertraukos susibūrė klasikinė grupės sudėtis – Davidas Gilmouras, Rogeris Watersas, Nickas Masonas ir Richardas Wrightas. Netrukus dainininkas Davidas Gilmouras pareiškė, kad „Pink Floyd“ daugiau nebekoncertuos. 

 

„Brit Floyd“ - „Time“:

https://youtu.be/AsUt6f4dXZ4

 

2008 m. mirus klavišininkui Richardui Wrightui, buvo palaidotos ir paskutinės gerbėjų viltys, kad grupė atsikurs. 2014 m. buvo išleistas albumas „The Endless River“ skirtas jo atminimui. Šis įrašas tapo vienu geriausiai perkamų albumų daugelyje šalių. Nepaisant to, norinčiųjų gyvai pajusti „Pink Floyd“ muzikos grožį ir pritrenkiančią pasirodymų dvasią netrūksta. Šiandien tokią galimybę suteikia „Brit Floyd“ – kolektyvas, kuris koncertuose stengiasi kuo tiksliau atkurti „Pink Floyd“ muziką, estetiką ir atmosferą.

 

„Brit Floyd“ - „High Hopes“:

https://youtu.be/mMyTHG-mPuY

 

Daugiau nei 10 muzikos virtuozų scenoje iki smulkmenų tiksliai perteikia „Pink Floyd“ dainų skambesį, be to, kiekvieną kūrinį lydi specialios vaizdo projekcijos ir apšvietimo spektaklis, atkartojantis geriausias pačių „Pink Floyd“ scenines idėjas. 2011 m. Liverpulyje debiutavusi grupė sulaukė didelio melomanų dėmesio. 

 

Grupė kasmet surengia naują pasaulinį turą – jau dabar jos pasirodymai planuojami 2024-iesiems. Susižavėti „Brit Floyd“ jau spėjo ir lietuviai – grupė ne vieną kartą surengė anšlaginius koncertus Vilniuje, Kaune ir Trakų pilyje. Apie 150 pasirodymų pasaulinį turą pernai surengusi grupė kitąmet į Europą grįš su nauja gastrolių programa „Pulse World Tour 2024“. 

 

„Brit Floyd“ - „Learning To Fly“:

https://youtu.be/oU5Wme_Y3DA

 

Koncertuose grupė atliks geriausias per 50 „Pink Floyd“ karjeros metų sukurtas dainas – iš tokių roko klasika tapusių albumų kaip „The Dark Side Of The Moon“, „Wish You Were Here“, „The Wall“ ir „Animals“. Išskirtinis dėmesys bus skirtas įrašui „The Division Bell“ – taip bus pažymėtas 30-metis nuo albumo išleidimo.

 

„Brit Floyd“ - „On The Turning Away“:

https://youtu.be/QfuA61R6QbI

 

Kaip įprasta, turui ruošiamos naujos dekoracijos ir vaizdo projekcijos – grupė didžiuodamasi skelbia, kad į naujojo šou rengimą investuota per milijoną JAV dolerių. „Tai bus stipriausias ir įspūdingiausias mūsų šou per visą istoriją. Yra tiek daug puikių „Pink Floyd“ kūrinių, kad nekantraujame į programą įtraukti dar negrotus, tačiau būtinai atliksime ir visas labiausiai mėgstamas dainas“, – skelbdamas apie būsimą koncertą Lietuvoje, sako grupės lyderis Damianas Darlingtonas. 

 

„Tai tobulas roko šou“, – „Brit Floyd“ fenomeną apibūdina JAV leidinys „Los Angeles Times“. 

 

Renginiai

Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti