logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Ignas Šoliūnas + Domantas Pūras | Albumo pristatymas

Pn 2025-06-27 19:00 - Š 2025-06-28 21:00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Ignas Šoliūnas – Erase for Prosperity? Albumas pagrįstas magnetinių juostų komponavimo principais. Savo įkvėpimo šaknimis liečiantis amerikietiško minimalizmo grandus, tokius kaip Terry Riley, La Monte Young, Charlemagne Palestine, Steve Reich, bei post-minimalizmo augančias žvaigždes, tokias kaip Kali Malone ir Ellen Arkbro. Praeitais metais šis albumas daugiausiai buvo atliekamas kaip audiovizualinis šokio spektaklis prodiusuotas ,,Bloom Theory Theatre“ tarpdisciplininio šiuolaikinio teatro. Šiemet kompozitorius visą dėmesį skiria muzikai. Ant scenos matysite moduliarinių sintezatorių sistemą, magnetinės juostos grotuvą, porą klavišinių sintezatorių, o kai užsimerksite būsite panardinti į nesvarumo būsena.

,,Lėtai pulsuojančių sintezatorių kuriami gilūs peizažai itin maloniai užpildo visą klausytojo lauką ir nepaleidžia iki paskutinės sekundės.“ - Pasigarsink, Dovydas Pėkus.

Ignas Šoliūnas – elektroakustinės muzikos kompozitorius baigęs magistratūros kompozicijos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jo kūryba apima droninės muzikos bei šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos laukus. Šio kompozitoriaus muzika siekia klausytoją nukeldinti į nesvarumo, lengvumo būseną – ragina pamiršti apie savo kūno ir minčių svorį. Kompozitoriaus kūrybos laukas - struktūruotos improvizacijos komponavimas. Ignas savo muzikoje tyrinėja amerikietiško minimalizmo ir post-minimalizmo struktūras. Tiesa, visi jaunojo kompozitoriaus eksperimentai ir tyrimai yra kruopščiai taikomi šiems laikams - jo kūriniuose dominuoja subtili, tačiau kompleksiška elektroninių analoginių instrumentų ir akustinių instrumentų darna.

,,Interlude“ muzikinis klipas: https://www.youtube.com/watch?v=qHX0Sfe3OQw

https://ignassoliunas.bandcamp.com/album/erase-for-prosperity

Domantas Pūras – Like an Underground River

„Like an Underground River“ - tai debiutinis kompozitoriaus Domanto Pūro dvigubas albumas, kuriame susipina vargonų ir elektronikos garsovaizdžiai su drone ir ambient muzikos įtaka. Kompozicijoje atiduodama duoklė M. K. Čiurlioniui, naujai perkuriama jo harmoninė kalba ir įpinama į lėtai besirutuliojantį garsinį pasakojimą. Albumas įrašytas trijose unikaliose akustinėse erdvėse - Stokholmo Karališkojoje muzikos akademijoje, Švento Kazimiero bažnyčioje Vilniuje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje - ir sukuria svaiginančią klausymo patirtį. Meditatyvi ramybė ir disonansinis intensyvumas kaitaliojasi, o rezonuojančios, daugiasluoksnės garso tekstūros kviečia klausytoją tyrinėti praeities ir dabarties susiliejimą.

,,Albumu „Like an Underground River“ Pūras atiduoda duoklę savo šaknims ir brėžia kelią elektroakustinės muzikos ateičiai, kviesdamas mus visus įsiklausyti į istoriją, meną ir nuolat tekančią garso upę.“ - Nick, The Third Eye

Kompozitorius Domantas Pūras specialiai šiam turui pritaikė šį albumą elektroninės muzikos programai. Kūrinys bus atliktas analoginiais sintezatoriais.

https://domantaspuras.bandcamp.com/album/like-an-underground-river

Vizualizacijos: Armanda Klimavičiūtė

Plakatų dizaineris: Domantas Pūras

Perkant bilietą bus taikoma 20% nuolaida vinilinėms plokštelėms!

Renginiai

Renginių nerasta
Pirkti bilietą Ignas Šoliūnas + Domantas Pūras + Natas Kunas @ Sodas2123 NaujasNaujasIgnas Šoliūnas + Domantas Pūras + Natas Kunas @ Sodas2123 SODAS 2123, Vilnius
Pirkti bilietą Ignas Šoliūnas + Domantas Pūras | Albumo pristatymas | Birštonas NaujasNaujasIgnas Šoliūnas + Domantas Pūras | Albumo pristatymas | Birštonas Birštono Kurhauzas, Birštonas
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti