logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas

S 2024-05-19 10:00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Šių metų gegužės 19 dieną įvyks LIETUVOS BREIKO IR HIPHOPO ČEMPIONATAS, kurį rengia Lietuvos sportinių šokių federacija ir jos Breiko bei Hiphopo lygos.

Lietuvos čempionate varžysis geriausi mūsų šalies breiko ir hiphopo šokėjai pagal amžiaus ir meistriškumo klases.

Turnyras vyks visą dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (2-oji salė), o jo kulminacinė dalis - FINALAI - prasidės 19.00 val. Finalinėje dalyje šoks stipriausi sportininkai ir jiems bus išdalinti Lietuvos čempionato medaliai. Merginų breiko grupėje startuos būsima Paryžiaus olimpinių žaidynių dalyvė Dominika Banevič - Bgirl Nicka, vyrų grupėje žadamos įtemptos šokių kovos, nes šiais olimpiniais metais visi sportininkų pasirengimas yra maksimalus.

Lietuvos hiphopo čempionato partneriai "SNEAKERS & READERS" solo kategorijos nugalėtojui dovanos kelionę į rugpjūčio mėnesį Amsterdame vyksiantį turnyrą "SUMMER DANCE FOREVER" - hiphopo šokėjams bus dėl ko pasistengti! Ačiū "SNEAKERS & READERS" - kartu mes geriausi!

Renginio nuoroda: http://www.dancesport.lt

Renginiai

Renginių nerasta
Pirkti bilietą Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas | Dalyvio bilietas PopuliarusPopuliarusLietuvos breiko ir hiphopo čempionatas | Dalyvio bilietas Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Pirkti bilietą Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas | Žiūrovo bilietas PopuliarusPopuliarusLietuvos breiko ir hiphopo čempionatas | Žiūrovo bilietas Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti