logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

„Pragaras“

„Pragaras“ – butoh šokio teatro, judesio, muzikos ir žodžio imersinis spektaklis, sukurtas inscenizuojant originalią Dantės Aligjerio poemą „Dieviškoji komedija“ ir pritaikant ją makabriškam ir drauge šiuolaikiniui reginiui.

Panevėžio teatras „Menas“ šiame spektaklyje virsta siurrealistiniu XXI a. muziejumi, Dantės poema – kvapą gniaužiančiu kelionės maršrutu, aktoriai – gerai atpažįstamais eksponatais, žiūrovai – dalyviais, liudininkais, keliautojais, kartais net ir pagrindiniais veikėjais.

Ar nebus taip, kad pats Dantė, pristigęs kūrybinio įkvėpimo, persikėlė į XXI a. jo pasisemti? Viską nukopijavo, nieko neišgalvojo, o grįžęs atgal į XIV amžių netyčia sukūrė šedevrą, žiauriausią, tiksliausią ir svarbiausią „Kaip per 9 dienas sukurti pragarą žemėje“ gidą? Gal Dantė, apkerėtas savo kūrinio, sukūrė „pragaro“ virusą, kuris dabar sėkmingai „nulaužinėja“ pasaulio egzistavimo sistemą? Ir dabar gyvename pagal Dantės sistemos siužetą? Gal visos europinės lėšos skiriamos slaptai Dantės sistemai „Highway to hell“ atnaujinimui? Gal dėl to, kad viskas čia griūna, kaltas „Pragaras“?

O gal ir ne, tik spekuliuojam, todėl geriau būtų, kad patys atvyktumėt ir patirtumėt.

Režisierė, inscenizacijos autorė – Monika Klimaitė-Daunienė
Choreografė – Sakurako
Kompozitorius – Phil Von
Scenografas, kostiumų dailininkas – Arvydas Gudas
Dailininkė – Jūratė Morkevičienė
Šviesų dailininkas – Marius Ajauskas

Vaidina: 
Radvilė Bronušaitė
Dovilė Klementjeva
Elona Karoblytė
Aliona Kuriakina
Agnė Muralytė
Ovidijus Kazarinas
Aidas Jurgaitis
Martynas Klementjevas

Benadas Arkauskas

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti