logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Trentemøller 2024

Вс 20.10.2024 20:00
Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ šiandien oficialiai patvirtino, kad Trentemøller surengs koncertą Lietuvoje. Garsus Danijos muzikantas ir kompozitorius šiandien paskelbė apie naujas „Memoria Tour“ koncertinių gastrolių Europoje datas. Vienintelis Trentemøller koncertas mūsų šalyje įvyks spalio 20-ąją dieną menų fabrike „Loftas“ Vilniuje.

Bilietus į spalio 20-ąją dieną menų fabrike „Loftas“ Vilniuje vyksiantį Trentemøller koncertą jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt

Trentemøller - „Miss You“: https://youtu.be/hE_8C33gm7A

Apie gastroles po Europą paskelbęs žinomas danų muzikantas ir kompozitorius Anders Trentemøller patvirtino, kad šių metų pabaigoje su grupe koncertuos Helsinkyje (Suomija), Taline (Estija), Rygoje (Latvija), Varšuvoje ir Krokuvoje (Lenkija), Prahoje (Čekija), Geteborge ir Stokholme (Švedija), Osle (Norvegija), Kopenhagoje (Danija), Lozanoje (Šveicarija), Milane ir Romoje (Italija), Barselonoje ir Madride (Ispanija), Miunchene, Berlyne ir Kelne (Vokietija), Liuksemburge (Liuksemburgas), Paryžiuje (Prancūzija), Briuselyje (Belgija), Amsterdame ir Mastrichte (Nyderlandai), Londone (Didžioji Britanija) ir Vilniuje (Lietuva).

Trentemøller - „Moan“: https://youtu.be/C4RaGppX-sU

„Kviečiu nedvejoti ir prisijungti prie manęs ir mano grupės 2024-ųjų metų gastrolių „Memoria Tour“ - patirkite Trentemøller koncertų magiją“, - sako atlikėjas. 

Trentemøller grupėje groja islandė solo atlikėja Disa Jakobs (vokalas, gitara, sintezatoriai), muzikos projekto „2nd Blood“ lyderis Silas Tinglef (būgnai, gitara), grupės „Sleep Party People“ muzikantas Brian Batz (gitara), taip pat su grupėmis „Sleep Party People“ bei „Savage Rose“ muzikuojantis Jacob Haubjerg (bosinė gitara) ir pats Anders Trentemøller (sintezatoriai).

Anders Trentemøller pastaruosius du dešimtmečius hipnotizuoja savo klausytojus unikaliais garsovaizdžiais ir įsimintinomis melodijomis.
Surengęs daugiau nei 500 pasirodymų visame pasaulyje, jis tapo tikru išskirtinės kūrybos meistru: nuolat besikeičiančios temos ir idėjos, o jo pasirodymai nuolat peržengia ribas to, ko galima tikėtis iš gyvos muzikos. Nesvarbu, ar esate ilgametis kūrybos gerbėjas, ar naujokas, Trentemøller gyvų pasirodymų negalima praleisti. 

Trentemøller - „Take Me Into Your Skin“: https://youtu.be/6R3Kp0dGyvI

Prieš gerą dešimtmetį Anders Trentemøller, kartu su „Depeche Mode“, koncertavo bendrose pasaulinėse gastrolėse, kurių metu sužinojo, kad jo kūrybos gerbėju yra garsiosios britų muzikos grupės pagrindinis dainų autorius Martin L. Gore.

„Man ši žinia iki šiol skamba beprotiškai! Tai aš esu didelis „Depeche Mode“ gerbėjas, o ne atvirkščiai!“, - prisimena muzikantas, sužinojęs, kad Martin Gore vertina jo kūrybą. „Man buvo didelė garbė. Martin paminėjo keletą mano kūrinių, kurie jam paliko gerą įspūdį. Įsivaizduojate, susitikau su šiuo vaikinu, kuris yra parašęs tiek daug puikių dainų, o mes kalbėjomės apie mano muziką. Tai buvo svajonės išsipildymas“.

Trentemøller - „Like A Daydream“: https://youtu.be/IQZ88DC3axM

Danijos sostinėje Kopenhagoje gyvenantis Trentemøller per pastaruosius 25 metus pelnė kritikų pripažinimą dėl savo muzikos unikalaus skambesio ir melodijų. Trentemøller kūryboje vyrauja nuolat besikeičianti temos ir idėjų virtinė, o kiekvienu savo leidiniu jis pristato vis naują savo kūrybinės kelionės etapą. Savo kūryboje muzikantas ir kompozitorius tyrinėja kontrastus ir paradoksus, kuriuos perkelia į savo albumus. 

Trentemøller - „No More Kissing In The Rain“: https://youtu.be/JDLaVXrrzNo

Trentemøller kūryba dažnai sukasi apie prisiminimus ir atminimą, tačiau jis vengia nostalgijos, todėl į savo kūrinius įpina šiuolaikinės muzikos elementų. Debiutinis atlikėjo albumas „The Last Resort“ buvo išleistas 2006-aisiais ir užėmė pirmąsias vietas daugelio įtakingų kritikų ir muzikos leidinių geriausių metų albumų sąrašuose. Tai padėjo Trentemøller muziką atrasti platesnei auditorijai.

Trentemøller - „Dead Or Alive“: https://youtu.be/b7mG32A9Ajk

Trentemøller naujausiame, šeštajame studijiniame albume „Memoria“, skamba gilūs introspektyvūs kūriniai, vyrauja motorik, dream-pop, noise-rock ir electronic-pop žanrų elementai. Muzikantas ir kompozitorius ir toliau dirba su gerai pažįstamais šviesos ir tamsos, turbulencijos ir ramybės, skvarbios vėsos ir guodžiančios šilumos motyvais, akivaizdžiai įkvėptas Šiaurės šalių, kurias jis vadina savo namais. Tyrinėdamas naujas temas, Trentemøller šįkart įžengia daug toliau į sau gerai pažįstamą teritoriją. 

Trentemøller - „All Too Soon“: https://youtu.be/QcJUapt-IdA

Per pastaruosiu metus Trentemøller taip pat remiksavo tokių muzikos žvaigždžių kaip Tricky, „Savages“, „Depeche Mode“, „Franz Ferdinand“, „The Knife“, „A Place To Bury Strangers“, „Soft Moon“, „UNKLE“ ir daugelio kitų muziką. Muzikantas papildė daugiau nei šimto anksčiau išleistų kitų atlikėjų kūrinių remiksų sąrašą, kuriame puikuojasi „Aphex Twin“, „Pet Shop Boys“, „Röyksopp“, Moby, Robyn, „Modeselektor“, „M83“, Bruce Springsteen, Chris Isaak, „Laid Back“ ir kiti.

Trentemøller - „In The Garden“: https://youtu.be/6IgfwsiDSmM

Spalio 20-ąją dieną menų fabrike „Loftas“ vyksiantį Trentemøller koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Trentemøller 2024 Вс 20.10.2024 20:00 Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 36.50
Мероприятие Trentemøller 2024
Дата / Время Вс 20.10.2024 20:00
Место проведения Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius
Цена 36.50
Полезная информация

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anlgų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Menų fabrikas LOFTAS
Švitrigailos g. 29 Vilnius Литва
Организатор
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Рег. №: 302694149
НСО LT100006550317
Мероприятие Trentemøller 2024
Дата / Время Вс 20.10.2024 20:00
Место проведения Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius
Цена 36.50
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Daddy Was A Milkman ПопулярноеПопулярноеDaddy Was A Milkman Monte Pacis, Kaunas
Купить билет Sting 2024 ПопулярноеПопулярноеSting 2024 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет FIVE FINGER DEATH PUNCH FIVE FINGER DEATH PUNCH Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Купить билет Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour Kalnų parkas, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить