Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

''108 km Moterų iššūkis'' žada nustebinti ir visko mačiusias dalyves

„Aurum 1006 km Powered by Hankook“ lenktynių festivalio organizatoriai ruošiasi trečius metus iš eilės startuosiančiam „108 km Moterų iššūkiui“ bei žada nustebinti ir visko mačiusias dalyves.

Liepos 15-18 dienomis vyksiančiame lenktynių festivalyje Lietuvos pajūryje net 88 moterų ekipažai galės išbandyti savo jėgas nuotaikingame iššūkyje, pasimėgauti važiavimu „Aurum 1006 km Powered by Hankook“ lenktynių trasa ar pasidžiaugti savo pergale didžiojoje lenktynių scenoje su keliasdešimt tūkstantine žiūrovų minia.

„Jei pirmą kartą nedrįsote užsiregistruoti, o antrą kartą – abejojote, tai trečią kartą raginu tai padaryti“, – sako „108 km Moterų iššūkio“ koordinatorė Jolanta Iselionienė. – Netrukus paskelbsime registraciją į šias moterims subalansuotas varžybas, o kovo 8-osios dienos proga sveikinu ne tik visas moteris, bet ir noriu paraginti susitikti su draugėmis ir suburti ekipažą saugų važiavimą propaguojančiam iššūkiui vasarą Palangoje”.

Pasak renginio koordinatorės Jolantos Iselionienės, dviejų metų patirtis rodo, kad paraiškos šiam iššūkiui ištirpsta labai greitai. Mat, registracija į „108 km Moterų iššūkį“ stabdoma, vos tik jai įsibėgėjus.

„Norisi labai paraginti visas moteris, kurios praleido galimybę dalyvauti praėjusiose varžybose, suklusti ir laukti netrukus pasirodysiančios registracijos. O šiemet žadame tikrai nustebinti ne tik pirmą kartą dalyvausiančias dalyves, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas. Ruošiama nauja trasa, o varžymosi atmosferą sujungsime su netikėtomis, linksmomis užduotimis“, – sakė J. Iselionienė.

Registruojantis į iššūkį yra būtina nusimatyti komandos sudėtį: jį turi sudaryti ne mažiau, kaip du asmenys – vairuotoja ir viena šturmanė, o mašinos galas gali sutalpinti ir visą palaikymo komandą. Ir, žinoma, svarbu nepamiršti nurodyti komandos pavadinimą, o renginio dieną pasipuošti taip, kad renginio fotografų blykstės kryptų į originaliausius ir netikėčiausius ekipažo sprendimus.