logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Edukacinis šou DIDŽIOJI TELEPORTACIJA“

Tai istorija apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O - dienos metu pardavinėjantį vaikams ledus, o naktimis kuriantį teleportacinį mechanizmą.

JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

Po prancūzo Woodkido pasirodymo Vilniuje, „8 Days A Week“ skelbia dar vieną koncertų turą Baltijos šalyse.

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia į šventinius geros muzikos koncertus

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia savo gerbėjus į šventinius koncertus. Šio dueto talento gerbėjai galės pasisemti šventinės nuotaikos ir pozityvių emocijų gruodžio 6 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir gruodžio 31 d. vyksiančiame naujametiniame koncerte Šiaulių kultūros centre.

Gabrielė Vilkickytė

Atlikėja Gabrielė Vilkickytė švenčių proga dovanos savo klausytojams susikaupimą, ramybę ir tikrumą.

Daniel Puente Encina & Band (Čilė, Argentina, Brazilija, Vokietija)

Daniel Puente Encina, iš Čilės kilęs Atlikėjas bei daugelių filmų muzikos Autorius atvyksta į Lietuvą su gyvo garso grupe!

MONIKA LINKYTĖ IR STYGINIŲ KVINTETAS

Gruodžio 21 d. Žalgirio arenos amfiteatre, Kaune ir gruodžio 30 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje

Inga Jankauskaitė pristato trečiąjį solinį albumą ''Švyturys'': tikslas – dovanoti viltį

Viena ryškiausių pastarųjų metų šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė, nuolat stebinanti muzikinėmis naujienomis, pristato trečiąjį solinį albumą „Švyturys“. Pasak kūrėjos, šis albumas kupinas vilties, o skambesys labiausiai atspindi pačią dainininkę. Naujausiame darbe nugulė aštuonios dainos, tarp kurių yra ir visai netikėto stiliaus kūrinys.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

QUEEN in Jazz Vilniuje ir Kaune

"We will rock You“ – ne kartą skandavo legendinė grupė „Queen“. Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Freddie Mercury charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkame „Queen in Jazz“ koncerte. Renginio žvaigždės – virtuoziškas „Anton Rumyantsev Jazz Quartet“ praneša organizatoriai.

Džiazmenai Lietuvos publikai – ne naujiena. Atlikėjai  jau 8 metus stebina bei drebina Lietuvą jau tradiciškai anšlagais tapusiais koncertais “Queen in Jazz” „Nirvana in Jazz“, “Led Zeppelin in Jazz” . Salsos, sambos, bosanovos, svingo sąskambiai, ritmų spalvų šėlsmas, nuostabi ekspresija ir aistringas atlikimas sužavėjo klausytojus. Roko grupės kūriniai suskambėjo naujai ir, svarbiausia, ne prasčiau nei originalios versijos. Laikydamiesi postulato „the show must go on“, atlikėjai į Lietuvą grįžta su dar daugiau staigmenų ir visus aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia “Queen in Jazz” programa. Pasitelkę specialiai saksofonui, pianinui, kontrabosui bei būgnams kurtas aranžuotes, neįtikėtiną sambos, bosanovos, svingo ritmų ir skambesių arsenalą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims bei atgaivą sielai. Naujas žvilgsnis į roko klasiką jau užkariavo kitų šalių muzikos mylėtojus, todėl atlikėjai neabejoja, kad ir Vilniaus publika liks sujaudinta bei sužavėta. Muzikantai neslepia, kad svetingumu bei geru skoniu pasižymintys Lietuvos klausytojai ne tik skatina sugrįžti, bet ir verčia dar labiau pasistengti. Anot jų, nesinori nuvilti naujų gerbėjų.
Koncertai vyks:


Balandžio 8 dieną – Kauno valstybinėje filharmonijoje
Balandžio 9 dieną – Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje