logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Erlend Øye & La Comitiva – Vilnius yra atšaukiamas

Sveiki,

Pranešame, kad dėl karantino, koronaviruso grėsmių ir draudimo organizuoti renginius uždarose patalpose muzikos agentūros „8 Days A Week” renginys Erlend Øye & La Comitiva – Vilnius yra atšaukiamas.
 
Apgailestaujame, bet Norvegijos muzikos žvaigždei nepavyko suderinti naujos koncertų datos. Garsus muzikantas, kompozitorius, prodiuseris ir dainų kūrėjas strigo ten, iš kur šiuo metu Lietuvos pasiekti neturi jokių šansų. Dueto „Kings of Convenience“ siela ir per retai girdimos grupės „The Whitest Boy Alive“ narys taip pat atšaukė pasirodymus Lenkijoje, Latvijoje ir kitose Europos šalyse.

Pinigų grąžinimas


Pinigų grąžinimai bus atlikti per 1 savaitę, o pasikeitus grąžinimo tvarkai informuosim atskiru pranešimu.

8 Days A Week” atsiprašo už nepatogumus ir labai tikisi, kad pasimatysim kituose agentūros koncertuose.  

Daugiau informacijos adresu www.8dw.lt