logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kritikų liaupsinamas britų atlikėjas Jake Bugg koncertuos Lietuvoje

Muzikos kritikų numylėtinis Jake Bugg surengs koncertą Lietuvoje.

VDU Botanikos sode – romantiškos Ingos Jankauskaitės dainos

Rugpjūčio 17 d. savo koncertą Kaune surengs nuostabioji Inga Jankauskaitė!

„ba.“, nauja Lukiškių kalėjimo versija, liepos 28 diena

Vienintelis „ba.“ pasirodymas Vilniuje šią vasarą. Mūsų laukia žiaurus koncertas ir išskirtinis roko įvykis.

Uostamiestyje pirmą kartą įvyks miesto festivalis ''Parkas LIVE Klaipėda'' – pristatoma programa

Rugpjūčio 1 – 15 dienomis pačiame Klaipėdos centre, koncertų salės kieme, pirmą kartą įvyks miesto festivalio koncepciją atspindintis ir ilgiau nei dvi savaites truksiantis įvykis – „Parkas LIVE Klaipėda“. Pasak organizatorių, tai ambicinga idėja, kuri žaliojoje miesto erdvėje suburs klaipėdiečius, miesto svečius bei daugybę kultūrinių renginių.

Liepos 10 d. „Solo Ansamblis“ Oldman Parke

Iš miesto džiunglių į pajūrio parką. Liepos 10 d. „Solo Ansamblis“ Oldman Parko – I Love Palanga erdvėje primins, ką reiškia gyvas koncertas.

Didžiausias metų festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ skelbia pirmąsias žvaigždes

Įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių subursiantis festivalis vyks Raudondvaryje – vienoje gražiausių Lietuvos vietų.

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

A. Vampilovo pjesė ''VYRESNYSIS SŪNUS'' Vilniuje!

„Vyresnysis sūnus“
pagal Aleksandro Vampilovo pjesę

Vaidina:
Rusijos liaudies artistas Viktor Suchorukov
Jevgenij Cyganov
Jevgenij Styčkin
Olga Lomonosova
Rusijos nusipelniusi artistė Agripina Steklova
Roman Polianskij
Vasilij Simonov

Režisierius Pavel Safonov (J. Vachtangovo teatras)
Kompozitorius Faustas Latėnas

Atrodė, kad visi 60-70-ųjų metų autoriai, rašytojai ir dramaturgai, laikui bėgant, bus pamiršti, ir kad jų kūrinių niekas neskaitys ir nestatys. Daugumą autorių toks likimas ir ištiko, tik ne Vampilovą. Viena iš geriausių jo pjesių "Vyresnysis sūnus" sėkmingai tęsia savo sceninį gyvenimą. Didelė dalis buities reiškinių išnyko, pasikeitė profesijos, net ir Vampilovo pjesėse vaizduojama šalis nebeegzistuoja, o kokios aktualios, įvairiapusiškos problemos, charakteriai ir situacijos.
Aleksandro Vampilovo komedija – tėvyninės dramaturgijos klasika – seniai laikoma XX a. rusų teatro „aukso fondu“. Po Vitalijaus Melnikovo kultinio filmo, kuriame pagrindinius vaidmenis puikiai suvaidino Jevgenij Leonov, Nikolaj Karačencov, Svetlana Kriučkova, Michail Bojarskij, garsios Vampilovo pjesės sceniniam variantui, atrodo, nieko nebepridėsi.
Laikmetis dabar turbūt toks... Neramus, pilnas skubėjimo,  pragmatiškas, sumaterialėjęs. Norisi rasti savo kampelį, kuriame visada šilta ir jauku, kuriame bus tik giminės ir artimieji, kur tave priims tokį, koks esi. Spektaklio „Vyresnysis sūnus“ kūrėjai pabandė įkūnyti tokį pasaulį, kurio nepasiekia didmiesčio šurmulys, kur visi žmonės vienas kitam artimi, ir kur negalima patekti, nusipirkus bilietą į paprastą traukinį.
Žymioje Vampilovo pjesėje jauni žmonės, atsitiktinai patekę į svetimus namus, atsiduria pačiame įvykių sūkuryje. Kaip bebūtų keista, istorija, prasidėjusi nuo melo, baigiasi... Meile. Tai spektaklis apie savitarpio supratimą, apie šviesių žmonių pažeidžiamumą ir apie jų vienintelį teisumą šiame gyvenime.
Prieš mus - didelė šeima: tėvas, muzikantas, atsargos karininkas, auklėjantis vaikus vienas pats. Sarafanovas vyresnysis jautriai ir baimingai pergyvena dėl vyresniosios dukters – su būsimu vyru ji nori išvažiuoti į kitą miestą; dėl sūnaus – šis pirmąkart įsimylėjo, už save vyresnę moterį - ir kenčia, ir blaškosi. Ir šioje prieštaravimų kamuojamoje bei meilės pilnoje šeimoje pasirodo dar du jauni žmonės, kurių vienas vadina save vyresniuoju Sarafanovo sūnumi.
Kiekviena karta personažų asmenyse pamatys save: suaugusieji su nostalgija prisimins prarastas visuomenės vertybes. Jaunimas pažins save meilės istorijoje, susidomės savo prototipais, ne iškart patikinčiais jausmų nuoširdumu. Vaikams, kokio „subrendimo laipsnio“ jie bebūtų, atsivers dar viena galimybė geriau suprasti tėvus.
Pjesės, dramaturgo pavadintos komedija, tikslas yra suteikti mums viltį pro ašaras, džiaugsmo ašaras. Meistriškai režisieriaus Pavelo Safonovo pastatytame spektaklyje nėra kokios nors konkrečios epochos požymių, pjesė perkelta į mūsų laikmetį.
Premjera įvyko 2012 metų spalio 26 dieną J. Vachtangovo teatro scenoje, ir ryškų dėmesį jai skyrė tiek kritikai, tiek spauda, tiek visuomenė.