Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ALINA ORLOVA PAPILDOMAS KONCERTAS!

Žiūrovų pageidavimu skelbiamas papildomas koncertas 16:00!

ALINA ORLOVA

2019 / 12 / 29  Vilniaus „Vaidilos“ teatre koncertuos Alina Orlova.
Fortepijonas, armonika, violončelė.

Gerai žinomų Alinos kūrinių ir violončelės variacijos, išsinėrimas iš šventinių megztinių, artėjimas prie visiškai nepažįstamų Naujųjų metų. Metų sandūros mistika A. Orlovai nepaprastai tinka. O dar kokia erdvė – 1939 metais „Vaidilos“ teatras buvo pavadintas Vilniaus skrajojamuoju teatru! Skrajojanti Alina visuomet sukuria išskirtinę atmosferą salėje, kurią lyg skoningais apmušalais išmuša savo kūriniais, lengvais pirštais liesdama fortepijono klavišus. Visa erdvė priklauso jai. Alina gali kalbėti pusbalsiu ar dainuoti, pritardama sau armonika – jos bus daug. Jos bus negana.
Kaip sakė gerbiamas britų kritikas Kieronas Tyleris, kartą apsilankęs jos koncerte Hamburge, „Alina nekoncertavo. Ji transliavo. Ji pati buvo muzika.“

Gruodžio 29-ąją A. Orlovos koncerte skambės jos visų laikų muzika lydima violončelės skambesio: ir tie kūriniai, kuriuos prieš 11 metų pamilo Lietuva, Prancūzija, Rusija, Jungtinė Karalystė ir daug kitų šalių, vos pasirodė debiutinis Alinos albumas „Laukinis šuo dingo“, ir tie, kuriuos autorė kinematografiškai sumezgė į 2010-ųjų albumą „Mutabor“. Pagaliau, jos pasaulietiškoji kūryba iš puikiai Europos kritikų įvertinto albumo „88“ ir naujausiojo albumo „Daybreak“.