logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Ansamblis „Lietuva“ jubiliejinį sezoną pradeda su bardais: prie projekto jungiasi naujas solistas

Ansamblis „Lietuva“ jubiliejinį sezoną pradeda su bardais: prie projekto jungiasi naujas solistas

Šiltos emocijos, gyvenimo istorijos ir gražiausios bardų dainos – taip jubiliejinį, 80-tąjį sezoną pradeda ansamblis „Lietuva“. Rugsėjo 9 d. 19 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje ansamblio choras ir orkestras kartu su ilgamečiais dainuojamosios poezijos atlikėjais Sauliumi Bareikiu, Gediminu Storpirščiu ir Giedriumi Arbačiausku kviečia į programą „Dainuoju Tau gyvenimą“, po sėkmingo debiuto grįžusią į novatorišką ansamblio repertuarą.

„Lietuvos“ jungtinis projektas su bardais žada ne tik jaukų vakarą, bet ir muzikinius pokyčius – Vilniuje pasirodys naujas koncerto solistas G. Arbačiauskas.

„Man su ansamblio kolektyvu patiko dirbti kitame projekte – koliažinėje operoje „Mažvydas“. Jie visi kūrybiški ir profesionalūs. Taip pat norisi atsinaujinti, kitaip atskleisti savo kūrybą, nenorėjau praleisti tokios progos sudalyvauti su talentingais žmonėmis. Laukia visiškai naujas skambesys, o man tai visada įdomu“, – sako G. Arbačiauskas. Jis spektaklyje „Mažvydas“ pagrindinį Mažvydo vaidmenį dalijasi su teatro legenda Vladu Bagdonu.

Projekte – naujos dainos

Sostinėje įvyksiantis koncertas nustebins ne tik naujai prisijungusiu veidu, bet ir kūriniais – Giedriaus atliekamos dainos papildys esamą projekto repertuarą.

„Mano dainos – apie jausmus, žmogiškumą ir suvokimą, kodėl mes čia esame. Žmogus ne tik pilnas žinių, bet ir santykio su pasauliu, o žmogiškumas yra didesnė vertybė, kai turime santykį su kitais. Bardų dainos turtingos savo turiniu, jos atneša žinią, todėl tas turinys ir vertas dėmesio. Dainose amžinos vertybės įgauna naujų spalvų“, – pasakoja Giedrius.

Giedrius į šią programą įneš daugiau žaismingumo ir gyvybiškumo, ką bus galima išgirsti ir jo dainose. Esame ne kartą dalyvavę tuose pačiuose projektuose, ir žinau, kaip noriai jis dirba, nuoširdžiai prisijungia prie kolektyvo bei turi savo poziciją, kokią žinią nori perduoti klausytojams“, – apie naują solistą atsiliepia programos režisierius Donatas Bakėjus, dar žinomas kaip choreografas, buvęs Anželikos Cholinos trupės narys.

Arčiau klausytojų

2019 m. debiutavusi programa „Dainuoju Tau gyvenimą“ jau spėjo susilaukti teigiamų žiūrovų reakcijų. Šiemet koncerto formatas taps dar artimesnis klausytojams.

Kai turėjome šio koncerto premjerą, pastebėjau, jog publika ir ašarą nubraukdavo, ir reaguodavo į dainas, galiausiai įsitraukdavo bei patys kartu dainuodavo su atlikėjais. Matyt, kažkas užkabino, kažkas palietė jų širdis. Šį kartą dar labiau koncentruosimės į muziką ir žodžius, kaip sakant, į tą bardiškąją pusę, kuri bus spalvinga savo repertuaru ir aranžuotėmis. Žinoma, pokyčių programai įneš ir Giedrius, pats koncertas vyks jaukioje, dvasingoje aplinkoje. Ieškosime stipresnio dainų tarpusavio ryšio“, – atskleidžia režisierius D. Bakėjus.

„Mane džiugina toks didžiulis susidomėjimas. Žmonės išeina tarsi pakylėti, ko ir siekėme šia muzika. Manau, tai projektas, kuriame galime rasti įdomių pavyzdžių, kaip dainos gali derėti su tautine kūryba. Nebijome muzikinių iššūkių ar išmėginimų – juk tai galimybė suskambėti naujai“, – sako vienas iš projekto solistų G. Storpirštis, Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas.

Koncerte atpažįstamos dainos kaip „Artistai“, „Langai“, „Chrizantemos“, „Ruduo“ ar staiga įsipynusi „Rūta žalioji“ atsiskleis visai kitomis spalvomis. Aranžuotėse dominuos tokie instrumentai kaip kanklės, skudučiai ar lumzdeliai, įsipins sutartinių atgarsiai ir tautiniai motyvai, nuolat pereinantys į šiuolaikinį skambesį.

Koncertinėje programoje bardų dainas aranžuoja trys žinomi Lietuvos kompozitoriai: Andrius Kulikauskas, Aras Žvirblys ir Sigitas Mickis.

Aktualūs ir novatoriški sprendimai

Nacionalinį scenos meną kuriantis bei skleidžiantis ansamblis  „Lietuva“ ir toliau plėtos šią kryptį, ieškodamas aktualių sprendimų ar kurdamas skirtingo pobūdžio projektus. Novatoriškus pokyčius pastebi ir ansamblio nariai.
„Pastaruoju metu ansamblio repertuaras tikrai įvairus. Ši bardų programa – taip pat didelis kontrastas ne tik ansamblio repertuare, bet ir mano, kaip operos solistės. Tiesą sakant, aš nesitikėjau tokios programos sėkmės, tačiau pilnos salės ir audringi aplodismentai kalba už save. Matyt, žmonės išsiilgę prasmingo poetinio, gilaus teksto, pavargę nuo tuščio šou“, – atvirauja jaunosios kartos operos žvaigždė Dovilė Kazonaitė.

„Naujame, jubiliejiniame sezone ir toliau išlaikysime novatoriškumą. Nors turime ir tradicines, per ilgą laiką žiūrovų įvertintas programas, šalia jų bus matomi kiti projektai, ne mažiau stebinantys žanrų bei stilių įvairove. Ansamblis ir toliau sieks kūrybinių užmojų, kaip aktualiai atskleisti mūsų šalies identitetą ir priminti, kokia yra gyva ir įkvepianti jos istorija. Be abejo, stebėsime situaciją šalyje, bet labai tikimės, kad pavyks įgyvendinti visus repertuaro planus. Virtualioje erdvėje turėsime edukacinių naujienų – laukia įdomus etapas“, – užsimena ansamblio „Lietuva“ meno vadovas Giedrius Svilainis.
Naują sezoną po koncerto „Dainuoju Tau gyvenimą“ planuojama tęsti šiais pasirodymais: rugsėjo 25 d. Vilniuje, Šokio teatre – modernus šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ pagal J.Tumą-Vaižgantą, nuo rugsėjo 22 d. Kaune ir toliau visoje Lietuvoje – koliažinė opera „Mažvydas“ pagal J.Marcinkevičių, spalio 7 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje – šiuolaikinės muzikos koncertas „Aistmarės“ ir kt. Gruodį ansamblis tradiciškai pakvies į kalėdinius spektaklius mažiesiems.

Valstybinis ansamblis „Lietuva“ taip pat ruošia naują programą – oratoriją, skirtą Laisvės gynėjų dienos 30-mečiui paminėti. Kūrybinėje grupėje – žymus latvių kompozitorius Ēriks Ešenvalds, kurio kūrinius atlieka tokie pasaulio kolektyvai kaip Bostono, Birmingemo simfoniniai orkestrai, amerikiečių chorai ir kt. Režisierė – Leokadija Dabužinskaitė, Prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi. Scenarijaus autorius – Arnas Ališauskas, pelnęs lietuvių literatūros ir tautosakos premiją. Projekto premjera numatoma 2021 m. sausį.

Primenama, kad renginių dalyviai su savimi turi atsinešti apsaugines kaukes, tinkamai pasirūpinti savo higiena ir kuo dažniau plauti bei dezinfekuoti rankas.