logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Artėja metų koncertas: vienoje scenoje – ''Man-go'' ir ''Pikaso''

Rugsėjo 2-ąją Chaimo Frenkelio viloje grandiozinį koncertą surengs dvi grupės iš Klaipėdos. Išskirtinėje Šiaulių erdvėje „Pikaso“ ir „Man-go“ žada įspūdingus pasirodymus su geriausiais visų laikų hitais ir gerbėjų pripažinimą jau pelniusiomis naujomis dainomis.

Specialiai šiam pasirodymui po atviru dangumi kuriamos ypatingos garso ir šviesos instaliacijos, dėliojamos išskirtinės koncertinės programos. Pasirodymas Šiauliuose taps pirmuoju į grupę „Pikaso“ po ilgos pertraukos sugrįžusio Tomo susitikimu su gerbėjais.

„Man-go“ merginos priduria, kad pasirodymas restauruotoje viloje su įspūdingu parku ir fontanu  - duoklė Šiauliams. Dar 2019 metais buvo suplanuotas grupės koncertas „Saulės“ kino teatre. Dėl pandemijos šou teko perkelti ir vėliau planuotas koncertas Šiaulių arenoje. Jį vėl teko perkelti dėl antrą kartą paskelbto karantino.

„Visus, kurie buvo įsigiję bilietus į minėtus pasirodymus, kviečiame susitikti Chaimo Frenkelio viloje. Visi bilietai galios rugsėjo 2-ąją, nes į šią atvirą ir istorinę vietą perkeliamas spalį planuotas pasirodymas Šiaulių arenoje. Labai jūsų laukiame, nes beprotiškai pasiilgome“, - sako „Man-go“ merginos.
Remiantis išankstiniais bilietų pardavimais, į Šiaulius rugsėjo 2-ąją planuoja atvykti grupių „Pikaso“ ir „Man-go“ gerbėjai iš visos Lietuvos. Abiejų grupių nariai įsitikinę, kad du koncertai vienoje scenoje taps vienu ryškiausių šou šiais metais.