Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Atlikėja Paula pristato moteriška energija persmelktą kūrinį ir jam skirtą vaizdo klipą

Pastaruoju metu atlikėjos Paulos muzikinė karjera išties produktyvi. Jauna atlikėja jau pristato trečiąją savo kūrybos dainą ir vaizdo klipą, sukurtą karantino periodu. Pasak žinomos merginos, karantinas jai buvo ypatingas laikotarpis, padėjęs įgauti kūrybinį pagreitį ir produktyvumą. Šiandien dainininkė pristato moteriška energiją persmelktą kūrinį „Touch Me“ ir jam skirtą vaizdo klipą.

Apie produktyviausią periodą muzikinių kūrinių atžvilgiu, atlikėja atlikėja Paula atsiliepia su džiaugsmu ir pozityvumu.

„Karantino metu mano tikslas buvo pradžiuginti žmones arba tiesiog bent kelioms minutėms nukreipti mintis nuo to, apie ką ir taip visi kalba. Žinoma, geriausiai tai galėjau padaryti per muziką, todėl ir stengėmės su komanda tai įgyvendinti. Pristatėme kūrinius „wanted u“ ir „miss u“, o šiandien trečioji premjera“, – pasakoja Paula.

Pasak jaunosios kartos, naujausiame kūrinyje „Touch Me“ atskleidžiama ir iki šiol nelabai girdėta atlikėjos kūrybinė pusė.

Ši daina persmelkta moteriškos energijos. Joje atsiskleidžia romantiška, mylinti, aistringa mano pusė. Jau kurį laiką mano kūryba krypsta link RnB žanro, jaučiu savyje daugiau lyrikos, o tuo pačiu daugiau tamsos“, – pasakoja mergina.

Kūrinys turi ir savo vizualinę pusę. Lengvas, svajokliškas ir šiek tiek hipnotizuojantis – tokiais žodžiais būtų galimą įvardinti vaizdo klipą „Touch Me“.

„Šiai dainai norėjosi vizualumo, kuris perteiktų tą romantiką, kuri užkoduota dainoje. Norėjosi, kad tai būtų lengva, paprasta ir palengva nuneštų kažkur į įsivaizduojamas vietas“, – apie vaizdo klipą pasakoja mergina.

Dainininkė Paula jau artėjantį antradienį, birželio 16 dieną įgyvendins ir dar vieną ilgai brandintą idėją – surengs solinį koncertą Vilniuje, „Vasaros terasoje“. Pasak talentingos merginos, koncertui atsakingai ruošiamasi ir laukiama visų mylinčių muziką.

Tai bus antras mano solinis koncertas, todėl jaudulio nemažai ir, tikriausiai, to neįmanoma išvengti, nes man tai labai svarbu. Daug laiko ir jėgų skiriu pasiruošimams, intensyviai repetuojam su grupe. Noriu, kad žmonės iš koncerto galėtų kažką išsinešti, kad visiems mums būnat Vasaros Terasoje būtų smagu, kad galėtume džiaugtis šiluma ir gyva muzika“, – apie antradienį įvyksiantį koncertą pasakoja Paula.

Kviečiame įvertinti naujausią Paulos darbą – kūrinį ir vaizdo klipą „Touch Me“: