Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – „Bilietai.lt TV“

„Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – „Bilietai.lt TV“

Didžiausias šalyje bilietų platintojas „Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – naują internete transliuojamų renginių platformą „Bilietai.lt TV“. Ši paslauga suteiks galimybę žiūrovams stebėti internete legaliai transliuojamus renginius bei jų įrašus. Renginių organizatoriams naujoji internete transliuojamų renginių platforma „Bilietai.lt TV“ taps puikia galimybe papildomai uždirbti iš koncertų, spektaklių, sporto varžybų ir kitų renginių įrašų, o žiūrovai galės jiems tinkamu laiku patogiai mėgautis kokybiškomis pramogomis iš bet kurios vietos pasaulyje.

„Reaguojame į besikeičiančią ir koronaviruso paveiktą situaciją šou versle, todėl pristatome naują internete transliuojamų renginių platformą, leisiančią patenkinti žiūrovų lūkesčius ir padėsiančią renginių organizatoriams“, – sako „Bilietai.lt“ direktorė Inga Petravičiūtė. „Džiaugiamės, kad bilietų pardavimai Europos šalyse pirmomis savaitėmis po karantino yra labai aukšti – daugelyje karantiną panaikinusių šalių artėjama prie 2019 metų bilietų pardavimo rezultatų. Tai pat stebime sparčiai augantį renginių skaičių. Tai skatina įgyvendinti naujus sprendimus, naudingus renginių organizatoriams ir žiūrovams“.

Bendrovė „Bilietai.lt“ kviečia naudotis internete transliuojamų renginių platforma „Bilietai.lt TV“, kurioje žiūrovams siūlo didelį pasirinkimą tiesioginių transliacijų ir įrašų su mūsų šalies ir užsienio pramoginiais renginiais. Koncertai „iš namų“, tiesiogiai internetu transliuojami koncertai, virtualūs turai, tiesiogiai transliuojami spektakliai, įrašai ir daug daugiau. Žiūrovai ne tik pamatys savo mėgiamus atlikėjus, bet ir atras kažką naujo.
 
Pirkti bilietą BILIETAI.LT Dovanų bilietas BILIETAI.LT Dovanų bilietas 10.00 - 150.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!