Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

„Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – „Bilietai.lt TV“

„Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – „Bilietai.lt TV“

Didžiausias šalyje bilietų platintojas „Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – naują internete transliuojamų renginių platformą „Bilietai.lt TV“. Ši paslauga suteiks galimybę žiūrovams stebėti internete legaliai transliuojamus renginius bei jų įrašus. Renginių organizatoriams naujoji internete transliuojamų renginių platforma „Bilietai.lt TV“ taps puikia galimybe papildomai uždirbti iš koncertų, spektaklių, sporto varžybų ir kitų renginių įrašų, o žiūrovai galės jiems tinkamu laiku patogiai mėgautis kokybiškomis pramogomis iš bet kurios vietos pasaulyje.

„Reaguojame į besikeičiančią ir koronaviruso paveiktą situaciją šou versle, todėl pristatome naują internete transliuojamų renginių platformą, leisiančią patenkinti žiūrovų lūkesčius ir padėsiančią renginių organizatoriams“, – sako „Bilietai.lt“ direktorė Inga Petravičiūtė. „Džiaugiamės, kad bilietų pardavimai Europos šalyse pirmomis savaitėmis po karantino yra labai aukšti – daugelyje karantiną panaikinusių šalių artėjama prie 2019 metų bilietų pardavimo rezultatų. Tai pat stebime sparčiai augantį renginių skaičių. Tai skatina įgyvendinti naujus sprendimus, naudingus renginių organizatoriams ir žiūrovams“.

Bendrovė „Bilietai.lt“ kviečia naudotis internete transliuojamų renginių platforma „Bilietai.lt TV“, kurioje žiūrovams siūlo didelį pasirinkimą tiesioginių transliacijų ir įrašų su mūsų šalies ir užsienio pramoginiais renginiais. Koncertai „iš namų“, tiesiogiai internetu transliuojami koncertai, virtualūs turai, tiesiogiai transliuojami spektakliai, įrašai ir daug daugiau. Žiūrovai ne tik pamatys savo mėgiamus atlikėjus, bet ir atras kažką naujo.