logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

„Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – „Bilietai.lt TV“

„Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – „Bilietai.lt TV“

Didžiausias šalyje bilietų platintojas „Bilietai.lt“ pristato pramogas internete – naują internete transliuojamų renginių platformą „Bilietai.lt TV“. Ši paslauga suteiks galimybę žiūrovams stebėti internete legaliai transliuojamus renginius bei jų įrašus. Renginių organizatoriams naujoji internete transliuojamų renginių platforma „Bilietai.lt TV“ taps puikia galimybe papildomai uždirbti iš koncertų, spektaklių, sporto varžybų ir kitų renginių įrašų, o žiūrovai galės jiems tinkamu laiku patogiai mėgautis kokybiškomis pramogomis iš bet kurios vietos pasaulyje.

„Reaguojame į besikeičiančią ir koronaviruso paveiktą situaciją šou versle, todėl pristatome naują internete transliuojamų renginių platformą, leisiančią patenkinti žiūrovų lūkesčius ir padėsiančią renginių organizatoriams“, – sako „Bilietai.lt“ direktorė Inga Petravičiūtė. „Džiaugiamės, kad bilietų pardavimai Europos šalyse pirmomis savaitėmis po karantino yra labai aukšti – daugelyje karantiną panaikinusių šalių artėjama prie 2019 metų bilietų pardavimo rezultatų. Tai pat stebime sparčiai augantį renginių skaičių. Tai skatina įgyvendinti naujus sprendimus, naudingus renginių organizatoriams ir žiūrovams“.

Bendrovė „Bilietai.lt“ kviečia naudotis internete transliuojamų renginių platforma „Bilietai.lt TV“, kurioje žiūrovams siūlo didelį pasirinkimą tiesioginių transliacijų ir įrašų su mūsų šalies ir užsienio pramoginiais renginiais. Koncertai „iš namų“, tiesiogiai internetu transliuojami koncertai, virtualūs turai, tiesiogiai transliuojami spektakliai, įrašai ir daug daugiau. Žiūrovai ne tik pamatys savo mėgiamus atlikėjus, bet ir atras kažką naujo.