Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėl ekstremalios situacijos Alytuje perkeliamas ''Pikaso'' koncertas ir padėka ugniagesiams

Šį penktadienį, spalio 25 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre turėjęs įvykti jubiliejinio turo   „Pikaso“  koncertas perkeliamas į lapkričio 10 d. Grupės nariai tokį sprendimą priėmė dėl Alytuje paskelbtos ekstremalios situacijos, kai  iki šiol likviduojami gaisro padangų perdirbimo gamykloje padariniai.

„Apgailestaujame, kad  bilietus į koncertą įsigijusiems alytiškiams teks pakoreguoti savo laisvalaikio planus, tačiau sveikata – didžiausias turtas, kurį turime saugoti“, – sako „Pikaso“ vaikinai.

Nors bilietai į grupės 20–mečio koncertą Alytuje praktiškai jau išpirkti, grupės nariai žada surasiantys galimybę į savo pasirodymą lapkričio 10 d. pakviesti keliasdešimt ugniagesių, atsakingai dirbančių gaisravietėje: „Tokiu būdu norime padėkoti šiems žmonėms,  kurių dėka artėja susidariusios ekstremalios situacijos baigtis.“

Šiemet dvidešimties metų jubiliejų švenčianti grupė „Pikaso“  jau surengė tris pirmuosius turo koncertus Šilutėje, Šiauliuose ir Panevėžyje bei džiaugiasi pilnomis salėmis: „Dėkojame visiems gerbėjams, kurie jau apsilankė mūsų koncertuose ar dar planuoja atvykti. Esame sužavėti jūsų nuoširdumu, šypsenomis, tariame „ačiū“ už didžiulius glėbius gėlių ir mintinai išmoktą mūsų repertuarą“.

Jubiliejinis koncertų turas lapkričio 8 d. tęsis Kaune, lapkričio 9 d. – Jonavoje, lapkričio 10 d. – Alytuje, lapkričio 14 d. – Marijampolėje ir lapkričio 17 d. – Mažeikiuose.