Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fortepijoninės muzikos vakarai Vilniuje ir Kaune. Rojalis.

Grojant Minsko simfoninio orkestro pianistui išgirsite pačias įspūdingiausias ir emocingiausias genijaus Hanso Zimmerio kompozicijas

„Daddy Was A Milkman“ kviečia į Kalėdinį koncertą Palangoje

Antrąją Kalėdų dieną „Daddy Was A Milkman“ kviečia į išskirtinį muzikinį vakarą, kurio metu nuskambės visi gerai žinomi atlikėjo hitai.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Legendinis „Spragtukas“ Klaipėdoje

„Spragtuką“ Klaipėdoje stato garsus rusų choreografas Kirilas Simonovas

Oficialu: dešimtoji muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. įvyks sausio 29 dieną

Jau dešimtmetį skaičiuojanti ir kiekvienais metais geriausius šalies atlikėjus pagerbianti apdovanojimų ceremonija „M.A.M.A.“ Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks ir ateinančių metų sausio 29 dieną. Dešimtąjį kartą geriausius šalies atlikėjus ir kūrėjus po vienu stogu subursiantis renginys žada būti kaip niekad inovatyvus, netikėtas, o svarbiausia palaikantis Lietuvos muzikos atstovus, kurie pastaruoju metu dėl pandemijos išgyvena sunkų laikotarpį.

Koncertas HIGHLIGHTS LT

ŠMC pasirodys Rūtos Rikterės ir Zbignevo Ibelhaupto fortepijoninis duetas, dainininkė Nora Petročenko ir kt.

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Draugiškos ledo ritulio rungtynės: Lietuva - Latvija

Nacionalinė vyrų ledo ritulio rinktinė visą balandžio mėnesį intensyviai ruošis pasaulio ledo ritulio čempionato (I diviziono, B grupės) kovoms, kurios vyks jau balandžio 22-28 dienomis Kauno „Žalgirio arenoje“.

Vienas iš pasiruošimo etapų – balandžio 8-9 dienomis Vilniuje vyksiančios draugiškos rungtynės prieš Latvijos rinktinę. Jose Lietuvos garbę gins ir pats Dainius Zubrus!

Pamatyk mūsų svajonių komandą anksčiau nei galėsi ją išvysti Kaune!

Ateik ir palaikyk Lietuvos rinktinę Vilniaus Pramogų arenoje, jau balandžio 8 dieną, 17:00 val ir balandžio 9 dieną, 19:00 val.