logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Eklektizmas ir precizija – Domo Juškio diriguojamo Sinfonietta Rīga koncertas Vilniaus rotušėje

Vokietijoje studijavęs, o pastaruoju metu Honkonge gyvenantis smuikininkas ir dirigentas Domas Juškys yra itin retas svečias Lietuvoje, tad galima nedvejojant sakyti, jog jo diriguojamo Sinfonietta Rīga koncertas vasario 3 dieną (18 valandą) Vilniaus rotušėje bus itin prestižinis įvykis. Praeitais metais dirigento karjerą pradėjęs Domas Juškys debiutavo Filipinuose su ABC-CBN filharmonijos orkestru, su kuriuo atliko Bethoveno 3-iąją simfoniją. Paraleliai puoselėjantis savo dvigubą karjerą, atlikėjas jau keletą metų yra taip pat vienas iš Honkongo filharmonijos orkestro antrų smuikų koncertmeisterių. Galimybė dirbti su tokiais dirigentais kaip seras Simon Rattle, Seiji Ozawa, Daniel Barenboim ir Zubin Mehta turėjo didelės įtakos smuikininko brandai ir įkvėpė pradėti kitą muzikinį etapą, vainikuojantį jo kaip muziko kelią.

Tobulas "orkestrinės virtuvės" pažinimas iš orkestranto kėdės ir dirigento podiumo Domui Juškiui suteikia išskirtinę galimybę perteikti savo muzikos viziją taikliai komunikuojant su muzikantais. Galima būti tikriems, jog jo ir jaunatviško Sinfonietta Rīga orkestro koncertas Vilniuje žada būti ypatingas, turint galvoje ir tai, jog šis vakaras pažymės Domo Juškio kaip dirigento debiutą Lietuvoje.

Stilių, laikmečių ir muzikinių tradicijų eklektika – taip būtų galima apibūdinti šį Domo Juškio diriguojamo orkestro Sinfonietta Rīga parengtą koncertą Vilniaus miestui ir jo svečiams. Koncertą atlikėjai pradės Franco Beck'o uvertiūra Orfėjaus mirtis, atskleidžiančia kontrastų kupiną aštuoniolikto amžiaus Manheimo mokyklos stilių. Nereikia pamiršti, jog iki Beethoveno laikų pirmasis orkestro smuikas instrumentu dirigavo orkestrui, tad šį vakarą pagal visas Mocarto atlikimo tradicijas Domas Juškys pasiūlys penktajį ir tikriausiai dažniausiai atliekamą Mocarto koncertą smuikui ir orkestrui A-dur.

Po pertraukos klausytojų lauks stiprus emocinis pasikeitimas. Trapus ir tuo pačiu ekspresyvus Adagietto iš penktosios Gustavo Mahlerio simfonijos atskleis kitą Sinfonietta Rīga veidą. Koncerto pabaigoje Lietuvos scenoje pirmą kartą pasirodys klarneto virtuozas, Andrew Simon, atliekantis Aarono Coplando koncertą klarnetui. Jau trisdešimt metų Honkongo filharmonijos pirmasis solo klarnetistas, Andrew Simon aktyviai koncertuoja kaip solistas, o 2018 metais atliko šį "džiazuojantį" Coplando klarneto koncertą su Honkongo Filharmonijos orkestru, diriguojant Jaap van Zweden, Niujorko Filharmonijos vyriausiuoju dirigentu.

"Norėjau išrinkti tokią koncerto programą, kuri įtrauktų klausytojus į magišką garsų pasaulį. Beck uvertiūra skamba visiškai kitaip, nei, tarkime, Coplando concerto pradžia. Tai lyg kelionė laiku. O Mahlerio Adagietto magijai negali atsispirti niekas", taip apie šią koncerto programą pasakojo Domas Juškys.
 
Tai koncertas, žadantis įdomius susitikimus, muzikinius atradimus ir pristatantis Lietuvai atlikėją, kuris garsina savo šalies vardą visame pasaulyje. Tai vakaras, apie kurį bus kalbėta dar ilgai ir kurio tiesiog neįmanoma praleisti.