logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Festivalis „M.A.M.A. vasara“ atskleidžia daugiau detalių – 10 valandų muzikos ir galimybės surengti iškylas

Festivalis „M.A.M.A. vasara“ atskleidžia daugiau detalių – 10 valandų muzikos ir galimybės surengti iškylas

Jau rugpjūčio 28 dieną Raudondvarį sudrebins kasmetinis Lietuvos atlikėjų festivalis „M.A.M.A. vasara“, kuris žada tapti didžiausiu pastarojo meto festivaliu ir į vieną sceną suburti ryškiausius šalies atlikėjus. Be beveik 100 šalies atlikėjų dainų festivalyje įsikurs daugiau nei 10 skirtingų maisto virtuvių bei įvairios atrakcijos mažiesiems. Pasak organizatorių, kuriamas renginys leis saugiai ir įsimintinai uždaryti 2021 metų vasarą.

Jau anksčiau organizatoriai atskleidė, kad festivalio scenoje nuskambės ryškiausi šios vasaros hitai – Justino Jaručio ir Jessicos Shy atliekamas kūrinys „Rugpjūtis“, Vaido Baumilos daina „Kunigunda“,  Jazzu „Vasara“ bei aibė kitų šių atlikėjų dainų. Į Raudondvarį taip pat atvyks ir savo muzikines programas pristatys grupės „The Roop“, „Flying Saucer Gang“, „G&G Sindikatas“, „jautì“, atlikėjai Vidas Bareikis, Gabrielė Vilkickytė, Omerta, Ironvytas bei vienas ryškiausių šalies DJ‘s – Jovani.

Dešimties valandų festivalyje veiksmo netruks ne tik scenoje, tačiau ir dvaro erdvėse – čia įsikurs daugybė maisto bei gėrimų zonų, įvairių kitų atrakcijų. Pasak organizatorių, siekiama sukurti aplinką, kuri leistų atvyks įvairioms draugų kompanijoms, šeimoms mėgautis paskutiniuoju vasaros šeštadieniu ir surengti iškylas, klausantis geriausių šalies atlikėjų muzikos.

„Nėra paslaptis, kad šis festivalis tampa tradicija, kuri leidžia planuotis paskutinįjį vasaros šeštadienį su geriausia šalies muzika. Siekiame, kad ši tradicija suburtų šeimas, draugų kompanijas į vieną gražiausių vietų šalyje – Raudondvario dvarą. Džiaugiamės, kad būtent šiame renginyje galėsime išgirsti ir didžiausius vasaros hitus vienoje vietoje. Tai didelis laimėjimas ir padėka atlikėjams“, – teigia organizatoriai.

Festivalio lankytojams organizatoriai leis į teritoriją įsinešti pledus ir iškylų kėdes, kad buvimas „M.A.M.A. vasara“ renginyje taptų visapusiškai komfortabilus.

Širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Būsime su visa grupe bei daugybe kitų atlikėjų, tad tai bus geriausias vasaros uždarymas. Labai laukiu šio gyvo mūsų susitikimo festivalyje!“,kviesdama į festivalį džiaugėsi viena iš atlikėjų Jazzu.

Didžiausias vasaros festivalis „M.A.M.A. vasara“ jau rugpjūčio 28 d. įvyks vienoje gražiausių šalies vietų – Raudondvaryje. Bilietus į festivalį platina Bilietai.lt. Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad bilietų kiekis ribotas, o jie brangs.