logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Festivalis M.A.M.A. vasara atskleidžia šio šeštadienio žvaigždžių pasirodymų eiliškumą

Jau šį šeštadienį įvyks didžiausias vasaros festivalis – „M.A.M.A. vasara 2021“, kuris į Kauno rajoną, Raudondvarį suburs tūkstančius Lietuvos atlikėjų gerbėjų ir ryškiausias šalies muzikos žvaigždes. Daugiau nei 10 valandų renginyje, vienoje scenoje pasirodys tokie atlikėjai kaip Justinas Jarutis, Jazzu, Vaidas Baumila, G&G Sindikatas, Vidas Bareikis, Jessica Shy ir daug kitų. Šiandien festivalio organizatoriai atskleidžia visų atlikėjų ir grupių pasirodymų laikus.

Vienos dienos festivalyje, Raudondvario teritorijoje, vienoje scenoje pasirodys net 13 atlikėjų ir grupių, kurios atliks ryškiausius savo kūrinius bei muzikines naujienas.

Vienoje gražiausių šalies vietų melomanų lauks ne tik daugybė atlikėjų ir jų dainų, bet ir specialios maisto bei gėrimų erdvės, kitos pramogos. Festivalio teritorija duris pravers šį šeštadienį 14 valandą.

Jau anksčiau organizatoriai intrigavo, kad „M.A.M.A. vasara 2021“ nuskambės ir didžiausi šios vasaros hitai Jazzu „Vasara“, Vaido Baumilos „Kunigunda“ bei Justino Jaručio ir Jessicos Shy kūrinys „Rugpjūtis“. Šiandien organizatoriai atskleidžia pilną festivalio programą.

Rugpjūčio 28 d. Raudondvaryje vyksiančio festivalio „M.A.M.A. vasara 2021“ programa:

15:00 – 15:30 DJ
15:40 – 16:10 Gabrielė Vilkickytė
16:25 – 16:55 Jazzu
17:10 – 17:40 Vaidas Baumila
17:55 – 18:15 Omerta
18:30 – 18:50 Ironvytas
19:05 – 19:35 jautì
19:45 – 20:15 The Roop
20:30 – 21:00 Flying Saucer Gang
21:15 – 21:45 G&G Sindikatas
22:00 – 22:30 Vidas Bareikis
22:45 – 23:15 Jessica Shy
23:30 – 24:00 Justinas Jarutis
24:00 – 01:00 Jovani

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad bilietai į festivalį brangs šiandien 17 val., o juos platina Bilietai.lt. Rekomenduojama jais pasirūpinti iš anksto bei į Raudondvarį atvykti kaip įmanoma anksčiau, taip išvengiant eilių dėl didelio lankytojų srauto.

Festivalis „M.A.M.A. vasara“ – jau ketvirtą vasarą vyksiantis Lietuvos atlikėjų renginys į vieną sceną suburiantis ryškiausius pastarųjų metų atlikėjus ir grupes. Lankytojai viename renginyje turi galimybę išgirsti visus ryškiausius pastarojo meto kūrinius bei kitas žinomiausias atlikėjų dainas.