logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šį penktadienį Šiauliuose – pirmasis SEL koncertas po pusantrų metų pertraukos

Po 18 mėnesių pertraukos birželio 18 d. penktadienį grupė SEL surengs pirmą savo koncertą Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Shishi kviečia į pasimatymą Lukiškių kalėjime

Trys kietos merginos, grojančios, ką nori, kaip nori ir kur nori. Mylimos Lietuvoje, bet dar labiau užsienyje. Blizgučiai, spalvos, energija, gitaros, būgnai ir žavesys, kuris užpildys atgaivinto kalėjimo sienas.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

HAYEJIN pristato: Jazzu ''Grįžtu į save''

Liepos 15-ąją Vilniaus universiteto Didžiajame kieme –ypatingas charizmatiškosios dainininkės Jazzu koncertas „Grįžtu į save“.

HAYEJIN pristato: Jurga - „Jurga + Aukso pieva“

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai.

HAYEJIN pristato: ''Antikvariniai Kašpirovskio dantys''. Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!”

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Anton Rumyantsev pristato: QUEEN in Jazz

Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais "NIRVANA in Jazz", "LED ZEPPELIN in Jazz" bei "QUEEN in Jazz".

SAULĖS KLIOŠAS | JONINĖS MIESTE

Joninių naktį jaunimas ieško paparčio žiedo ir atranda vieni kitus.

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

FESTIVALIS „KAUNAS JAZZ“ SKELBIA VASAROS PROGRAMĄ: SUGRĮŽTA IR SALVADORAS SOBRALIS

31-asis festivalis „Kaunas Jazz“, dėl pandemijos turėjęs pakoreguoti programą, šiandien turi džiugių naujienų savo lankytojams.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Švyturys Nealkoholinis | Colours of Bubbles

Išsilaisvinimas iš rutinos gniaužtų, išsitaškymas su roko muzika ir šiauliečių sugrįžimas į Vilnių – pirmajame „Colours of Bubbles“ koncerte šiais metais „Vasaros terasoje“ birželio 24 dieną!

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą ''THE SOS SHOW''

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Festivalis miesto širdžiai MIDSUMMER VILNIUS

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2021 programoje – kūrybai bei gyvenimui įkvepiantys pasirodymai

Nors pakitusi kasdienybė, retas, dažnai net baimę keliantis ryšys su išoriniu pasauliu, vis didėjantis nerimas ir apatija, regis, turėjo įšaldyti kūrybiškumą ir norą kurti, tačiau menininkai ir atlikėjai dar kartą įrodo, kad kultūra yra priešnuodis viskam, kas negatyvu, ir kurti nesustojo net tada, kai sustingo visas pasaulis. Šiais kūrybos rezultatais ir pokyčius išgyventi padedančiomis meno savybėmis galės įsitikinti ir festivalio miesto širdžiai „Midsummer Vilnius“ žiūrovai: liepos 12-23 dienomis miestiečiai ir miesto svečiai Valdovų rūmuose turės galimybę pirmieji džiaugtis naujais, dar niekur negirdėtais muzikos kūriniais, šokio teatro premjeromis, netikėtais atlikėjų bendradarbiavimo rezultatais, svečiais iš užsienio ir kitomis, įkvepiančiomis bei įprastybę keičiančiomis patirtimis.
 
Festivalio vadovas Valdas Petreikis sako, kad šią vasarą „Midsummer Vilnius“ lankytojų lauks susitikimai su tiek jau žiūrovų pamėgtais, tiek dar niekada į festivalio sceną nežengusiais atlikėjais, kurie ne tik grąžins primirštą gyvo pasirodymo potyrį ir malonumą, bet ir dovanos stiprias emocijas. „Šių metų programa žada, jog nei vienas pasirodymas nebus toks, kokį galėjote išvysti ar išgirsti iki šiol: kiekvienas festivalio scenoje pasirodysiantis artistas dovanos naują ir netikėtą patirtį. Būtent tam idealiai tinka Valdovų rūmų didžiojo kiemo erdvė ir atmosfera“, – tikina jis.

10 įkvepiančių vasaros vakarų „Midsummer Vilnius“ – tiek renginių suplanuota šių metų „Midsummer Vilnius“ programoje, kurių laukia visi – tiek žiūrovai, tiek patys atlikėjai.

Pasirodymai, padėsiantys grįžti į nostalgišką realybę: EMPTI ORCHESTRA ir Andrius Mamontovas

Šių metų festivalį „Midsummer Vilnius“ atidarys EMPTI ORCHESTRA koncertas. Daugelį metų dirbę prie atskirų projektų, grupės nariai Giedrė Kilčiauskienė ir Paulius Kilbauskas visus festivalio lankytojus vėl džiugins visų mylima muzika, kuriai aranžuotes kuria talentingasis Jievaras Jasinskis. Vieną populiariausių visų laikų Lietuvos muzikos grupių ant scenos galima pamatyti itin retai, todėl ši proga juos išgirsti – beveik unikali.

Prisiminti, kokios dainos ir kūriniai skambėjo koncertuose bei festivaliuose, ką reiškia be jokios baimės stovėti minioje ir kartu su ja iškėlus rankas į dangų šokti ir dainuoti, visiems „Midsummer Vilnius“ žiūrovams padės Andrius Mamontovas. Šįsyk atlikėjas visus džiugins ne tik visiems gerai žinomais kūriniais, bet ir bent truputėlį leis prisiliesti prie šiais metais pasirodysiančio naujo albumo.

Anželikos Cholinos šokio teatro premjera ir naujojo Peterio Bence’o albumo pristatymas

20-ies metų jubiliejų švenčiantis Anželikos Cholinos šokio teatras festivalio žiūrovams dovanoja galimybę pirmiesiems Vilniuje pamatyti šokio spektaklio premjerą Pikų dama, sukurtą paslaptingiausio ir mistiškiausio A. Puškino apsakymo motyvais. Baleto solistės Beatos Molytės kūrybinės veiklos 20-mečiui paminėti skirtame spektaklyje originalūs režisūriniai sprendimai ir kupina emocijų šokio kalba, režisierės-choreografės Anželikos Cholinos spektaklio traktuotei suteikia dar daugiau dramatizmo ir įtampos, o paties Germano istorija žiūrovui atsiskleidžia visai netikėtu rakursu.

Festivalio organizatoriai džiaugiasi, kad greitesnis grįžimas prie įprasto gyvenimo leido pasikviesti ir svečių iš užsienio. Vilniečių ir miesto svečių lauks žavi staigmena įspūdingas, šviesų kupinas pasirodymas ir po „Midsummer Vilnius“ dangumi skambėsiantys kūriniai iš naujojo Peterio Bence’o albumo „The Awesome Piano“. Aistringos, originalios, paties kompozitoriaus sukurtos kompozicijos, Michaelo Jacksono, grupių „Queen“, „Toto“ perdirbiniai, veržlus ir ekspresyvus grojimo stilius bei ribas tarp klasikinės ir populiariosios muzikos laužančios aranžuotės sužavės net tik ištikimus P. Bence’o gerbėjus, bet ir suras kelią į naujų širdis.
 
Netradicinis Gabrielės Vilkickytės pasirodymas ir „Saulės kliošo“ bei Leono Somovo bendradarbystės rezultatai

Pirmą kartą „Midsummer Vilnius“ scenoje pasirodysianti Gabrielė Vilkickytė surengs iki šiol didžiausią savo koncertą Vilniuje. Nors įprastai atlikėja scenoje pasirodo viena su fortepijonu, Valdovų rūmų Didžiajame kieme Gabrielė skambės kitaip nei visada ir pristatydama savo debiutinį albumą „Vilko Švelnumas“ erdvę pripildys įspūdingu pasirodymu.

Neabejoju, jog išgyvensiu tą ypatingą jaudulį, kuris primena, kokia gyva esu“, – įsitikinusi G. Vilkickytė. - Toje būsenoje nebelieka pašalinio triukšmo, tiksliai žinau, ką turiu daryti. Svarbiausia, kad noras nugali baimę“, – sako ji.

Dar viena staigmena festivalyje lauks „Saulės kliošas“ gerbėjų – šokti, linguoti ar niūniuoti naujas ir gerai pažįstamas grupės dainas kvies specialiai festivaliui parengta programa ir jos ypatingas svečias – vienas žymiausių Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų Leonas Somovas. Niekad iki šiol kartu ant scenos nelipę muzikantai Valdovų rūmuose susirinkusiems klausytojams dovanos žaismingą, linksmą, kokybiškos muzikos ir garsų vakarą, padėsiantį pabusti iš sulėtėjusios kasdienybės ir pasikrauti optimizmo visiems likusiems metams.

Niekur negrota ansamblio „Synaesthesis“ programa ir geltonąją bangą sukėlę „The Roop“

Ką tik iš Roterdamo sugrįžę „The Roop“, „Midsummer Vilnius“ klausytojams dovanos vienintelį ir nepakartojamą šou pačioje Vilniaus miesto širdyje. Koncerto metu grupė atliks išskirtinę muzikinę programą, kurią papildys dar negirdėti kūriniai iš artėjančio naujojo albumo.

Praėjusių metų pabaigoje prestižinę Ernsto von Siemenso fondo premiją laimėjęs ir šiemet Šv. Kristoforo statulėle už pasiekimus šiuolaikinėje muzikoje apdovanotas ansamblis „Synaesthesis“ festivalio  žiūrovams pristatys dar niekur negrotą programą „Minimali gravitacija“, kurioje skambės Lietuvos ir JAV kompozitorių – Davido Lango, Michaelo Gordono, Julios Wolfe, Egidijos Medekšaitės ir Žibuoklės Martinaitytės – kūriniai.

„Pernai metais lankydamasi „Midsummer Vilnius“ mačiau ir girdėjau kaip Michaelo Gordono kūrinys užpildo visą Valdovų rūmų kiemą, o kartu – ir visą vasarinio Vilniaus dangų“, – prisimena šiuolaikinės muzikos ansamblio meno vadovė ir pianistė Marta Finkelštein. - „Malonu žinoti, kad liepos 13 dieną ansamblis „Synaesthesis“ ant festivalio scenos lips su „Minimal Gravity” programa. Tai bus pirmasis gyvas susitikimas su žiūrovais po labai ilgo laiko, todėl jaučiame jaunatvišką pirmo karto susijaudinimą, kuris jau dabar apėmęs visą  kolektyvą“, – neslepia ji.

Garsus operos vardai: Kristianas Benediktas ir Ástorą Piazzollą įbalsinusi Ieva Prudnikovaitė

Jeigu „Midsummer Vilnius“ metu nevyktų renginys „Opera po žvaigždėmis“, daugeliui ištikimų festivalio lankytojų „Midsummer Vilnius“ neįvyktų. Šiemet Valdovų rūmuose skambės dramatinio tenoro Kristiano Benedikto balsas. Operos mylėtojams Vaido Vyšniausko vardu pažįstamas lietuvių tenoras pavergė ne tik gimtosios šalies publiką, bet ir Metropoliteno teatro, Vienos valstybinės operos, Bavarijos Miuncheno valstybinio operos teatro, Marijos teatro Sankt Peterburge ir daugelio kitų šalių klausytojų širdis.

Kol lėktuvai į karščiu, aistra ir skambiais ritmais alsuojančią Lotynų Ameriką vis dar kyla rečiau, „Midsummer Vilnius“ dovanoja galimybę vos vienam vakarui iškeliauti už Atlanto. Festivalio prodiusuotame projekte viena ryškiausių Lietuvos operos solisčių, išskirtinio tembro savininkė – Ieva Prudnikovaitė – žymiausiam visų laikų tango kompozitoriui Ástorui Piazzollai, kuris šiemet būtų šventęs gimimo šimtmetį, dedikuoja ypatingą programą.

„Šioje muzikoje užkoduotas grynasis moteriškasis pradas“, – pasakoja I.Prudnikovaitė. - „Ji melodinga, bet nepaprasta, lengvai klausoma, tačiau pilna įvairiausių niuansų. Tekstai be galo turtingi, atliepiantys kiekvieno klausytojo išgyvenimų lobynus... Kiekviena daina – tarsi maža išpažintis, mini spektaklis, „išlukštenantis“ Moterį, jos vidinius demonus ir deives“, – atskleidžia solistė.

Bilietus į liepos 12-23 d. vykstančio „Midsummer Vilnius“ festivalio renginius nuo šiandien galima įsigyti www.bilietai.lt. Visą festivalio programą galima rasti https://midsummervilnius.com/

 
 
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: EMPTI ORCHESTRA PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: EMPTI ORCHESTRA Valdovų rūmai, Vilnius 27.00 - 99.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: Synaesthesis PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: Synaesthesis Valdovų rūmai, Vilnius 22.00 - 39.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: GABRIELĖ VILKICKYTĖ PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: GABRIELĖ VILKICKYTĖ Valdovų rūmai, Vilnius 22.00 - 39.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: THE ROOP PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: THE ROOP Valdovų rūmai, Vilnius 25.00 - 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: PETER BENCE PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: PETER BENCE Valdovų rūmai, Vilnius 29.00 - 56.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: Anželikos Cholinos šokio teatras ''Pikų dama'' PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: Anželikos Cholinos šokio teatras ''Pikų dama'' Valdovų rūmai, Vilnius 29.00 - 89.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: ''Tango Piazzolla'': Ieva Prudnikovaitė PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: ''Tango Piazzolla'': Ieva Prudnikovaitė Valdovų rūmai, Vilnius 25.00 - 39.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: SAULĖS KLIOŠAS PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: SAULĖS KLIOŠAS Valdovų rūmai, Vilnius 25.00 - 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: Opera po žvaigždėmis. Kristian Benedikt kartu su orkestru, dirigentas Modestas Pitrėnas PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: Opera po žvaigždėmis. Kristian Benedikt kartu su orkestru, dirigentas Modestas Pitrėnas Valdovų rūmai, Vilnius 29.00 - 56.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą MIDSUMMER VILNIUS 2021: ANDRIUS MAMONTOVAS PopuliarusPopuliarusMIDSUMMER VILNIUS 2021: ANDRIUS MAMONTOVAS Valdovų rūmai, Vilnius 33.00 - 99.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!