Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Garsus „HBDS“ šou „Comedy Club“ gastroles pradėjo anšlaginiu pasirodymu

Garsus „HBDS“ šou „Comedy Club“ gastroles pradėjo anšlaginiu pasirodymu

Antradienį (birželio 4 d.) viešnagę Lietuvoje pradėjęs garsusis komikų „HBDS“ šou „Comedy Club“ surengė anšlaginį pasirodymą Vilniuje. Populiariausio Rusijoje komedijų klubo rezidentai Garikas Charlamovas, Timūras Batrutdinovas, Demis Karibidis ir Andrejus Skorochodas sostinės „Compensa“ koncertų salėje pristatė naujausią šou programą, kuri nepaliko abejingų. Antrasis ir paskutinis „HBDS“ komikų komandos šou „Comedy Club“ mūsų šalyje vyks jau šį šeštadenį (birželio 8 d.) Palangos koncertų salėje.

Bilietus į nepakartojamą komikų „HBDS“ šou „Comedy Club“ pasirodymą Palangoje galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt. Dabar bilietams taikoma -30% nuolaida.
Šviežiais, aštriais ir aktualiais komedijų numeriais išgarsėjusių artistų projektas rengia didžiules gastroles, kurių metų lankysis ne tik Vilniuje ir Palangoje, bet ir Taline ir Rygoje. Artistai žada nepakartojamą šou „Comedy Club, kurio metu atliks kol kas niekur negirdėtą ir nematytą programą.
„HBDS“ komikų šou prilygsta atominei bombai – pilnutėlės salės tiesiog sprogsta nuo juoko. Šių metų birželio mėnesį chuliganiškasis kvartetas tūkstančiams savo gerbėjų pristatys visiškai naują humoro programą.

„Mūsų pasirodymuose visada būna karšta! Taip yra todėl, kad šou metu parodome tai, ko dėl cenzūros niekada nepamatys televizijos laidų žiūrovai. Gerbėjų laukia drąsus ir atviras humoras“, – pasakoja Garikas Charlamovas.

„Pasirodymuose daug improvizuojame, todėl kiekvienas šou yra unikalus ir nepakartojamas“, – pritaria Demis Karabidis, kviečiantis į susitikimą su kultiniais „Comedy Club“ herojais.