logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Garsusis aktorius Dmitrijus Diuževas pirmą kartą atvyks į Vilnių!

Garsusis aktorius Dmitrijus Diuževas pirmą kartą atvyks į Vilnių!

Pirmąją pavasario dieną garsus aktorius Dmitrijus Diuževas pasirodys Vilniuje su monospektakliu „Eugenijus Oneginas“. Kovo 1 d. Kongresų rūmuose žinomas Rusijos aktorius sostinės publikai padovanos reikšmingiausią didžiojo rusų poeto Aleksandro Sergejevičiaus Puškino kūrinį „Eugenijus Oneginas“. Beveik dvi valandas menininkas skaitys garsųjį romaną, tekstą gyvindamas vaidyba. Menininko pasirodymą lydės kompozitoriaus Sergejaus Prokofjevo muzika, parašyta nepastatytam spektakliui „Eugenijus Oneginas“. Fortepijono partiją atliks talentingas pianistas, Rusijos nusipelnęs artistas, tarptautinių konkursų diplomų laimėtojas Kirilas Svinorenko.

Bilietus į aktoriaus Dmitrijaus Diuževo monospektaklį „Eugenijus Oneginas“ galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt.

Kiekvienas toks spektaklis yra kuriamas „čia ir dabar“, todėl yra be galo unikalus reiškinys. Pasak Dmitrijaus Diuževo, šį spektaklį sukurti paskatino jo pedagogė, RSFSR liaudies aktorė – Antonina Michailovna Kuznecova.  Būtent ji tapo šio spektaklio režisiere.
Daugeliui tų, kurie jau nusprendė pamatyti Dmitrijaus Diuževo spektaklį „Eugenijus Oneginas“, nerimą kelia klausimas: kieno paveikslą kurs Dmitrijus? Nejaugi Onegino? Praskleisime paslapties šydą: menininkas pakaitomis įkūnys ne tik kiekvieną personažą, bet ir patį autorių. Aktorius įsitikinęs, kad Puškino eilutės turi tam tikrą magišką galią, grožio ir meilės tėvynei jėgą. Tai, ko šiuolaikiniam žmogui taip trūksta.

„Man anksčiau buvo jausmas, kad Eugenijus Oneginas yra apie kažkokį nevykėlį, negalintį nieko padaryti gyvenime. Nesugebantį laimėti moters, sukurti šeimos, auginti vaikų... Ir kam tiek daug apie jį rašyti? Ir štai po daugelio metų, kai suaugęs aš pradėjau gilintis į šį kūrinį, paaiškėjo, kad galite jį tiesiog gerti ir be galo gėrėtis. Aš perskaičiau daug literatūros apie šį šedevrą, išmokau mintinai ir stengsiuosi jį perskaityti nuo scenos taip, kad kiekvienas žiūrovas panorėtų pasiimti romaną ir jį perskaityti iš naujo“, – įspūdžiais dalijasi Dmitrijus Diuževas.

Galima tik spėlioti, kiek spektaklis „Eugenijus Oneginas“ kainavo jo kūrėjams ir aktoriui: juk Diuževas turėjo įsiminti bent šimtą teksto puslapių. Be to, tekstas prisotintas sudėtingų posūkių. Dmitrijus Diuževas ne tik puikiai skaito tekstą, bet ir randa jame naują prasmę ir intonaciją, pavyzdžiui, humoristinę. Tie, kuriems pasiseks pamatyti ir išgirsti Diuževą, turės galimybę ir pasijuokti. Vis dėlto menininko ir pasakotojo dėmesys sutelkiamas į meilės istoriją, apie kurią Tatjana parašė savo garsųjį laišką.
„Orus, kilnus ir netikėtas. Juodas smokingas, nervingos rankos, sodriai skambantis balsas. Ir nuostabi išraiška menininko veido išraiška. Kiekvienos frazės, eilutės, garso išgyvenimas. Naujosios kartos menininkams reikia perskaityti kuo daugiau klasikos “, – toks vieno žiūrovo įspūdis apie Dmitrijaus Diuževo vaidybą.

Kviečiame susitikti su Dmitrijumi Diuževu ir pažinti jame ne tik savo mylimą kino ir teatro aktorių, bet ir puikų skaitovą.
Dmitrijus Diuževas gimė Astrachanėje vietos teatro aktoriaus Piotro Diuževo šeimoje. 1995 m. jis baigė gabių vaikų mokyklą ir įstojo į GITIS režisūros skyrių (aktorių grupė, Marko Zacharovo dirbtuvės). 1999 m. baigęs institutą jis buvo priimtas į Maskvos Jaunimo teatro trupę. Kine Dmitrijus Diuževas debiutavo 2000 m. Aleksandro Atanesjano filme „24 valandos“. Aktorius išgarsėjo vaidindamas Kosmoso vaidmenį seriale „Brigada“. Nuo 2006 m. Dmitrijus Diuževas yra Čechovo vardo Maskvos Meno teatro aktorius. Negana to, nugalėjęs televizijos laidoje „Dvi žvaigždės“, jis atrado dainininko talentą ir gastroliuoja su dainininke Tamara Gverdciteli. 2011 m. Dmitrijus Diuževas debiutavo kaip režisierius. Baigęs aukštuosius VGIK-o režisūros kursus, jis režisavo savo diplominį darbą – pusvalandžio trukmės filmą „Brolija“. Šis filmas gavo specialų žiuri prizą Maskvos „Artkino“ trumpametražių filmų festivalyje ir pagrindinį prizą festivalyje „Atspindys“.  Filmas taip pat dalyvavo tarptautiniame trumpametražių filmų festivalyje Puatjė mieste (Prancūzija). 2012 m. Įvyko filmo „Mamos“ premjera, kuriame Dmitrijus Diuževas nufilmavo antrąją novelę „Mano mylimajai“ kartu su Sergejumi Bezrukovu.

Dmitrijus Diuževas yra neabejingas tam, kas vyksta jo šalyje ir pasaulyje. Jis vienas iš nedaugelio menininkų, kurie atsiprašė ukrainiečių už Rusijos veiksmus. Savo „Vkontakte“ puslapyje parašė kreipimąsi į ukrainiečius:
„Man gėda dėl mūsų Rusijos vyriausybės! Atsiprašau Ukrainos už tai, ką daro mūsų valdžia. Kaip daugelis mūsų šalies žmonių aš nenoriu karo, bet man gėda dėl to, ką daro mūsų valdžia! Aš visada mylėjau ir gerbiau Ukrainą kaip stiprią šalį! Dabar daugelis žvaigždžių socialiniuose tinkluose aktyviai komentuoja situaciją Ukrainoje ir aš nenoriu likti nuošalyje“, – parašė aktorius.
„Aš noriu kreiptis į vyrus ir moteris visame pasaulyje: nesvarbu, kas jie yra, šalių prezidentai ar paprasti žmonės. Man nuo vaikystės visi sakė, kad vyras yra gynėjas. Dabar aš bijau gyventi gimtojoje šalyje ir labai jaudinuosi dėl to, kas vyksta Ukrainoje“, – rašo Dmitrijus Diuževas.