Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

Kalėdų Senelio sveikinimai

Artėja gražiausios metų šventės. Bet dėja šiemet jos kitokios. Bet svajonėm lemta išsipildyti. Net ir “online”.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Svarbi informacija apie perkeltus ir atšauktus renginius dėl COVID-19 paskelbto karantino

Išsamią informaciją apie kiekvieno renginio perkėlimą, atšaukimą ir bilietų gražinimą Jūs galite rasti prie kiekvieno renginio aprašymo interneto svetainėje, adresu www.bilietai.lt.

Garsusis aktorius Dmitrijus Diuževas pirmą kartą atvyks į Vilnių!

Garsusis aktorius Dmitrijus Diuževas pirmą kartą atvyks į Vilnių!

Pirmąją pavasario dieną garsus aktorius Dmitrijus Diuževas pasirodys Vilniuje su monospektakliu „Eugenijus Oneginas“. Kovo 1 d. Kongresų rūmuose žinomas Rusijos aktorius sostinės publikai padovanos reikšmingiausią didžiojo rusų poeto Aleksandro Sergejevičiaus Puškino kūrinį „Eugenijus Oneginas“. Beveik dvi valandas menininkas skaitys garsųjį romaną, tekstą gyvindamas vaidyba. Menininko pasirodymą lydės kompozitoriaus Sergejaus Prokofjevo muzika, parašyta nepastatytam spektakliui „Eugenijus Oneginas“. Fortepijono partiją atliks talentingas pianistas, Rusijos nusipelnęs artistas, tarptautinių konkursų diplomų laimėtojas Kirilas Svinorenko.

Bilietus į aktoriaus Dmitrijaus Diuževo monospektaklį „Eugenijus Oneginas“ galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt.

Kiekvienas toks spektaklis yra kuriamas „čia ir dabar“, todėl yra be galo unikalus reiškinys. Pasak Dmitrijaus Diuževo, šį spektaklį sukurti paskatino jo pedagogė, RSFSR liaudies aktorė – Antonina Michailovna Kuznecova.  Būtent ji tapo šio spektaklio režisiere.
Daugeliui tų, kurie jau nusprendė pamatyti Dmitrijaus Diuževo spektaklį „Eugenijus Oneginas“, nerimą kelia klausimas: kieno paveikslą kurs Dmitrijus? Nejaugi Onegino? Praskleisime paslapties šydą: menininkas pakaitomis įkūnys ne tik kiekvieną personažą, bet ir patį autorių. Aktorius įsitikinęs, kad Puškino eilutės turi tam tikrą magišką galią, grožio ir meilės tėvynei jėgą. Tai, ko šiuolaikiniam žmogui taip trūksta.

„Man anksčiau buvo jausmas, kad Eugenijus Oneginas yra apie kažkokį nevykėlį, negalintį nieko padaryti gyvenime. Nesugebantį laimėti moters, sukurti šeimos, auginti vaikų... Ir kam tiek daug apie jį rašyti? Ir štai po daugelio metų, kai suaugęs aš pradėjau gilintis į šį kūrinį, paaiškėjo, kad galite jį tiesiog gerti ir be galo gėrėtis. Aš perskaičiau daug literatūros apie šį šedevrą, išmokau mintinai ir stengsiuosi jį perskaityti nuo scenos taip, kad kiekvienas žiūrovas panorėtų pasiimti romaną ir jį perskaityti iš naujo“, – įspūdžiais dalijasi Dmitrijus Diuževas.

Galima tik spėlioti, kiek spektaklis „Eugenijus Oneginas“ kainavo jo kūrėjams ir aktoriui: juk Diuževas turėjo įsiminti bent šimtą teksto puslapių. Be to, tekstas prisotintas sudėtingų posūkių. Dmitrijus Diuževas ne tik puikiai skaito tekstą, bet ir randa jame naują prasmę ir intonaciją, pavyzdžiui, humoristinę. Tie, kuriems pasiseks pamatyti ir išgirsti Diuževą, turės galimybę ir pasijuokti. Vis dėlto menininko ir pasakotojo dėmesys sutelkiamas į meilės istoriją, apie kurią Tatjana parašė savo garsųjį laišką.
„Orus, kilnus ir netikėtas. Juodas smokingas, nervingos rankos, sodriai skambantis balsas. Ir nuostabi išraiška menininko veido išraiška. Kiekvienos frazės, eilutės, garso išgyvenimas. Naujosios kartos menininkams reikia perskaityti kuo daugiau klasikos “, – toks vieno žiūrovo įspūdis apie Dmitrijaus Diuževo vaidybą.

Kviečiame susitikti su Dmitrijumi Diuževu ir pažinti jame ne tik savo mylimą kino ir teatro aktorių, bet ir puikų skaitovą.
Dmitrijus Diuževas gimė Astrachanėje vietos teatro aktoriaus Piotro Diuževo šeimoje. 1995 m. jis baigė gabių vaikų mokyklą ir įstojo į GITIS režisūros skyrių (aktorių grupė, Marko Zacharovo dirbtuvės). 1999 m. baigęs institutą jis buvo priimtas į Maskvos Jaunimo teatro trupę. Kine Dmitrijus Diuževas debiutavo 2000 m. Aleksandro Atanesjano filme „24 valandos“. Aktorius išgarsėjo vaidindamas Kosmoso vaidmenį seriale „Brigada“. Nuo 2006 m. Dmitrijus Diuževas yra Čechovo vardo Maskvos Meno teatro aktorius. Negana to, nugalėjęs televizijos laidoje „Dvi žvaigždės“, jis atrado dainininko talentą ir gastroliuoja su dainininke Tamara Gverdciteli. 2011 m. Dmitrijus Diuževas debiutavo kaip režisierius. Baigęs aukštuosius VGIK-o režisūros kursus, jis režisavo savo diplominį darbą – pusvalandžio trukmės filmą „Brolija“. Šis filmas gavo specialų žiuri prizą Maskvos „Artkino“ trumpametražių filmų festivalyje ir pagrindinį prizą festivalyje „Atspindys“.  Filmas taip pat dalyvavo tarptautiniame trumpametražių filmų festivalyje Puatjė mieste (Prancūzija). 2012 m. Įvyko filmo „Mamos“ premjera, kuriame Dmitrijus Diuževas nufilmavo antrąją novelę „Mano mylimajai“ kartu su Sergejumi Bezrukovu.

Dmitrijus Diuževas yra neabejingas tam, kas vyksta jo šalyje ir pasaulyje. Jis vienas iš nedaugelio menininkų, kurie atsiprašė ukrainiečių už Rusijos veiksmus. Savo „Vkontakte“ puslapyje parašė kreipimąsi į ukrainiečius:
„Man gėda dėl mūsų Rusijos vyriausybės! Atsiprašau Ukrainos už tai, ką daro mūsų valdžia. Kaip daugelis mūsų šalies žmonių aš nenoriu karo, bet man gėda dėl to, ką daro mūsų valdžia! Aš visada mylėjau ir gerbiau Ukrainą kaip stiprią šalį! Dabar daugelis žvaigždžių socialiniuose tinkluose aktyviai komentuoja situaciją Ukrainoje ir aš nenoriu likti nuošalyje“, – parašė aktorius.
„Aš noriu kreiptis į vyrus ir moteris visame pasaulyje: nesvarbu, kas jie yra, šalių prezidentai ar paprasti žmonės. Man nuo vaikystės visi sakė, kad vyras yra gynėjas. Dabar aš bijau gyventi gimtojoje šalyje ir labai jaudinuosi dėl to, kas vyksta Ukrainoje“, – rašo Dmitrijus Diuževas.