logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

G&G Sindikatas grįžta į areną ir ruošia ypatingą koncertą Reperiai kviečia atšvęsti „Gatvės Lygos“ 20-metį

G&G Sindikatas grįžta į areną ir ruošia ypatingą koncertą
Reperiai kviečia atšvęsti „Gatvės Lygos“ 20-metį

Šį pavasarį turėjusį įvykti arenų turą dėl koronaviruso protrūkio turėjusi perkelti žymiausia Lietuvos repo grupė grįžta ant didžiosios scenos. Savo gerbėjus G&G Sindikato vyrai kviečia kitąmet susitikti Žalgirio arenoje.

2021 metų kovo 12 diena – šią datą savo kalendoriuje turėtų apsibraukti visi Lietuvos repo  mėgėjai. Tą dieną G&G Sindikato vyrai Kaune, „Žalgirio“ arenoje ketina atšvęsti savo legendinio albumo „Gatvės Lyga“ dvidešimtmetį.

Be to, šis koncertas – ir dovana šiemet turėjusio įvykti koncertų turo publikai. Visi grupės gerbėjai, įsigiję bilietus į šį pavasarį turėjusius vykti koncertus, šiuos bilietus galės iškeisti į jubiliejinio „Gatvės Lyga 20“ koncerto bilietus.

Albumas, sukūręs Lietuvos repą

2001-ųjų birželį pasirodęs G&G Sindikato albumas „Gatvės Lyga“ tuomet aukštyn kojom apvertė daugelio Lietuvos paauglių gyvenimus ir padėjo pagrindą naująjai Lietuvos repo scenai.

Prieš beveik 20 metų šiuo albumu staigiai išpopuliarėjusios grupės dainų tekstus tuomet mintinai žinojo beveik visi. Kai kurie kūriniai šokiravo savo tekstų atvirumu ir iki tol vyravusių „formatų“ laužymu.

Pasak grupės muzikos prodiuserio Donato Juršėno-Donciavo, grupės nariams didelį džiaugsmą teikia tai, kad „Gatvės Lyga“ iki šiol yra aktuali ir vis dar grojama bei klausoma. Tačiau 2001-aisiais, „sindikato smogikams“ teko nueiti sudėtingą kelią, kad jie būtų išgirsti.

„Man tiek albumas, tiek tas laikmetis asocijuojasi su dideliu užsispyrimu ir entuziazmu. Nė viena leidybinė firma, be kurių tuomet išleisti albumą ar patekti į eterį buvo neįmanoma, nenorėjo jo leisti, - pasakojo Donciavas. – Radijo stotys nenorėjo groti tokios muzikos. Joms neatrodė, kad tai yra, kaip jie vadino, „formatas“. Gal ta „neformato“ etiketė ir keldavo pyktį ir norą įrodyti, kad šita muzika yra ir jos ignoruoti negalima. Laimingų sutapimų deka daina „Tomas“ pateko į eterį ir klausytojų dėka iššovė į visas pirmas vietas to meto radijo stočių eteryje.“

Prieš 19 metų pasirodęs albumas tuomet suteikė milžinišką impulsą visam šalies hiphopo judėjimui. Iki tol ne itin didelį entuziastų skaičių vienijusi subkultūra Lietuvoje tiesiog „sprogo“. Tuomet šis albumas suteikė reperiams ne tik postūmį, bet ir vardą.

„Gatvės Lyga“ buvo albumo pavadinimas, bet šalia to jis įgavo ir tam tikrą kultūrino judėjimo pavadinimą. Tai ir iki šiol gyvuojančios radijo laidos apie repo kultūrą pavadinimas, ir žmonių tapatinimasis su tuometine gatvės kultūra“, - pasakojo jis.

Sėkme patikėjo ne iš karto

Legendinį albumą reperiai įrašinėjo „gimtojoje“ „Porno Sound“ studijoje Vilniaus Lazdynų mikrorajone. Čia gimė ir ankstesnis grupės albumas „Tavo Sielos Vagiz“. Ir nors jis ilgainiui tapo kultiniu tarp hiphopo entuziastų, žinoma plačiajai visuomenei grupė tapo būtent po „Gatvės Lygos“ išleidimo. Tačiau, tokio populiarumo tuomet nesitikėjo net patys „smogikai“.

Prisimindamas šio albumo gimimą, grupės MC, Kastytis Sarnickas-Kastetas pasakojo, jog tuomet visi grupės nariai tarsi gyveno albumo laukimu ir buvo maksimaliai susikaupę į jo kūrimo darbus. Dažnai muzikai tekdavo aukoti ir kitai veiklai skirtą laiką.

„Pamenu, tuo metu, kai įrašinėjom Gatvės Lygą, mes su Donciavu beveik gyvenome studijoje, valgydavome sausą batoną, o Svaras kai kada atveždavo baltos mišrainės“, - juokėsi Kastetas.

Tačiau, net ir dienų dienas studijoje leidęs reperis negalėjo tikėtis tokios sėkmės, kuri užklupo albumui išvydus dienos šviesą.

„Ironiška, kad likus keliems mėnesiams iki albumo išėjimo aš mečiau darbą studijoje. Praradęs viltį kada nors gyventi iš muzikos tapau programuotoju. Tad, bent jau man visas tas ažiotažas tapo nesuvokiama staigmena ir netikėtumu, – prisiminimais dalijosi Kastetas. –  Ir tuomet išėjo "Tomas". Prisimenu, kai iškart po to grojome kažkokiame Alytaus stadione, o ten – keli tūkstančiai žmonių ir visi jie mintinai žinojo žodžius geriau negu aš pats.“

Dovana ištikimiausiems

Visą pasaulį šiemet sukausčiusi pandemija neaplenkė ir G&G Sindikato. Šį pavasarį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje turėjusiems koncertuoti reperiams taip pat teko koreguoti savo planus bei perkelti suplanuotus pasirodymus. 

Grupė kviečia visus savo gerbėjus, įsigijusius bilietus į arenų koncertus Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje, pasinaudoti proga ir apsilankyti „Gatvės Lyga 20“ koncerte, kitų metų kovo 12 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Bilietus į arenų turą Vilniuje ir Klaipėdoje įsigiję žiūrovai, kuriems tinkama naujoji data, iki 2020 m. spalio 9 d. turėtų kreiptis į organizatorių, el. paštu: bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduoti tos pačios vertės nauji bilietai. Kauno „Žalgirio“ arenoje bilietus turintiems žiūrovams, kuriems tinkama naujoji data, papildomai kreiptis nereikia, galios tie patys bilietai.

Tie, kurie tuo metu negalės arba nenorės dalyvauti renginyje, gali pasinaudoti kita galimybe – iki 2020 m. spalio 9 d. kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Kuponui netaikomi jokie mokesčiai.

Neketinant pasinaudoti kuponu, žiūrovas iki 2020 m. spalio 9 d. turi kreiptis į organizatorių dėl pinigų susigrąžinimo. Pinigai bus grąžinami per 14 d. po įvykusio renginio datos. 

Bilietus į 2021 m. kovo 12  d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vyksiantį „Gatvės Lygos“ 20-metį galima įsigyti „Bilietai.lt“ bilietų pardavimo kasose arba internetu www.bilietai.lt.