logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

G&G Sindikatas grįžta į areną ir ruošia ypatingą koncertą Reperiai kviečia atšvęsti „Gatvės Lygos“ 20-metį

G&G Sindikatas grįžta į areną ir ruošia ypatingą koncertą
Reperiai kviečia atšvęsti „Gatvės Lygos“ 20-metį

Šį pavasarį turėjusį įvykti arenų turą dėl koronaviruso protrūkio turėjusi perkelti žymiausia Lietuvos repo grupė grįžta ant didžiosios scenos. Savo gerbėjus G&G Sindikato vyrai kviečia kitąmet susitikti Žalgirio arenoje.

2021 metų kovo 12 diena – šią datą savo kalendoriuje turėtų apsibraukti visi Lietuvos repo  mėgėjai. Tą dieną G&G Sindikato vyrai Kaune, „Žalgirio“ arenoje ketina atšvęsti savo legendinio albumo „Gatvės Lyga“ dvidešimtmetį.

Be to, šis koncertas – ir dovana šiemet turėjusio įvykti koncertų turo publikai. Visi grupės gerbėjai, įsigiję bilietus į šį pavasarį turėjusius vykti koncertus, šiuos bilietus galės iškeisti į jubiliejinio „Gatvės Lyga 20“ koncerto bilietus.

Albumas, sukūręs Lietuvos repą

2001-ųjų birželį pasirodęs G&G Sindikato albumas „Gatvės Lyga“ tuomet aukštyn kojom apvertė daugelio Lietuvos paauglių gyvenimus ir padėjo pagrindą naująjai Lietuvos repo scenai.

Prieš beveik 20 metų šiuo albumu staigiai išpopuliarėjusios grupės dainų tekstus tuomet mintinai žinojo beveik visi. Kai kurie kūriniai šokiravo savo tekstų atvirumu ir iki tol vyravusių „formatų“ laužymu.

Pasak grupės muzikos prodiuserio Donato Juršėno-Donciavo, grupės nariams didelį džiaugsmą teikia tai, kad „Gatvės Lyga“ iki šiol yra aktuali ir vis dar grojama bei klausoma. Tačiau 2001-aisiais, „sindikato smogikams“ teko nueiti sudėtingą kelią, kad jie būtų išgirsti.

„Man tiek albumas, tiek tas laikmetis asocijuojasi su dideliu užsispyrimu ir entuziazmu. Nė viena leidybinė firma, be kurių tuomet išleisti albumą ar patekti į eterį buvo neįmanoma, nenorėjo jo leisti, - pasakojo Donciavas. – Radijo stotys nenorėjo groti tokios muzikos. Joms neatrodė, kad tai yra, kaip jie vadino, „formatas“. Gal ta „neformato“ etiketė ir keldavo pyktį ir norą įrodyti, kad šita muzika yra ir jos ignoruoti negalima. Laimingų sutapimų deka daina „Tomas“ pateko į eterį ir klausytojų dėka iššovė į visas pirmas vietas to meto radijo stočių eteryje.“

Prieš 19 metų pasirodęs albumas tuomet suteikė milžinišką impulsą visam šalies hiphopo judėjimui. Iki tol ne itin didelį entuziastų skaičių vienijusi subkultūra Lietuvoje tiesiog „sprogo“. Tuomet šis albumas suteikė reperiams ne tik postūmį, bet ir vardą.

„Gatvės Lyga“ buvo albumo pavadinimas, bet šalia to jis įgavo ir tam tikrą kultūrino judėjimo pavadinimą. Tai ir iki šiol gyvuojančios radijo laidos apie repo kultūrą pavadinimas, ir žmonių tapatinimasis su tuometine gatvės kultūra“, - pasakojo jis.

Sėkme patikėjo ne iš karto

Legendinį albumą reperiai įrašinėjo „gimtojoje“ „Porno Sound“ studijoje Vilniaus Lazdynų mikrorajone. Čia gimė ir ankstesnis grupės albumas „Tavo Sielos Vagiz“. Ir nors jis ilgainiui tapo kultiniu tarp hiphopo entuziastų, žinoma plačiajai visuomenei grupė tapo būtent po „Gatvės Lygos“ išleidimo. Tačiau, tokio populiarumo tuomet nesitikėjo net patys „smogikai“.

Prisimindamas šio albumo gimimą, grupės MC, Kastytis Sarnickas-Kastetas pasakojo, jog tuomet visi grupės nariai tarsi gyveno albumo laukimu ir buvo maksimaliai susikaupę į jo kūrimo darbus. Dažnai muzikai tekdavo aukoti ir kitai veiklai skirtą laiką.

„Pamenu, tuo metu, kai įrašinėjom Gatvės Lygą, mes su Donciavu beveik gyvenome studijoje, valgydavome sausą batoną, o Svaras kai kada atveždavo baltos mišrainės“, - juokėsi Kastetas.

Tačiau, net ir dienų dienas studijoje leidęs reperis negalėjo tikėtis tokios sėkmės, kuri užklupo albumui išvydus dienos šviesą.

„Ironiška, kad likus keliems mėnesiams iki albumo išėjimo aš mečiau darbą studijoje. Praradęs viltį kada nors gyventi iš muzikos tapau programuotoju. Tad, bent jau man visas tas ažiotažas tapo nesuvokiama staigmena ir netikėtumu, – prisiminimais dalijosi Kastetas. –  Ir tuomet išėjo "Tomas". Prisimenu, kai iškart po to grojome kažkokiame Alytaus stadione, o ten – keli tūkstančiai žmonių ir visi jie mintinai žinojo žodžius geriau negu aš pats.“

Dovana ištikimiausiems

Visą pasaulį šiemet sukausčiusi pandemija neaplenkė ir G&G Sindikato. Šį pavasarį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje turėjusiems koncertuoti reperiams taip pat teko koreguoti savo planus bei perkelti suplanuotus pasirodymus. 

Grupė kviečia visus savo gerbėjus, įsigijusius bilietus į arenų koncertus Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje, pasinaudoti proga ir apsilankyti „Gatvės Lyga 20“ koncerte, kitų metų kovo 12 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Bilietus į arenų turą Vilniuje ir Klaipėdoje įsigiję žiūrovai, kuriems tinkama naujoji data, iki 2020 m. spalio 9 d. turėtų kreiptis į organizatorių, el. paštu: bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduoti tos pačios vertės nauji bilietai. Kauno „Žalgirio“ arenoje bilietus turintiems žiūrovams, kuriems tinkama naujoji data, papildomai kreiptis nereikia, galios tie patys bilietai.

Tie, kurie tuo metu negalės arba nenorės dalyvauti renginyje, gali pasinaudoti kita galimybe – iki 2020 m. spalio 9 d. kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Kuponui netaikomi jokie mokesčiai.

Neketinant pasinaudoti kuponu, žiūrovas iki 2020 m. spalio 9 d. turi kreiptis į organizatorių dėl pinigų susigrąžinimo. Pinigai bus grąžinami per 14 d. po įvykusio renginio datos. 

Bilietus į 2021 m. kovo 12  d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vyksiantį „Gatvės Lygos“ 20-metį galima įsigyti „Bilietai.lt“ bilietų pardavimo kasose arba internetu www.bilietai.lt.