logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Į grupę ''Pikaso'' grįžo Tomas

Po penkerių metų pertraukos grupėje „Pikaso“ – pokyčiai: scenos ilgesys paskatino sugrįžti Tomą. Dainininkas sako, kad pasikeitusios vertybės inspiravo tolimesnę įvykių seką. O noras kurti, koncertuoti, dovanoti gerbėjams emocijas nedingo.
„Kiekvienas žmogus savo gyvenime patiria skirtingas emocijas. Šiandien man aišku,  kad dalis mano širdies, dalis mano gyvenimo – tai „Pikaso“. Nors sakoma, kad į tekančią upę negali įbristi du kartus,  - aš vėl su jumis.
„Pikaso“ – tai ne šiaip pavadinimas. Tai ne tik dainos. Tai - istorija, kuri keičia žmones, jų mintis, savijautą, potyrius.  Didelė laimė turėti galimybę kurti ir būti scenoje. Muzika – galinga jėga, padedanti žmonėms labiau džiaugtis, lengviau išgyventi sunkias akimirkas. Todėl aš  vėl esu grupės „Pikaso“ dalis: didžiuojuosi ir esu laimingas, kad galiu būti ten, kur noriu“, - sako Tomas.
Sugrįžęs į grupę dainininkas sako, kad nūdien itin vertina brandumą: „Mūsų visų grupės narių požiūris į muzikinę veiklą sutampa kaip niekada. Mane tai labai džiugina. „Pikaso“ turėjo anšlaginius 18 ir 20 gimtadienio koncertų turus, kai kuriuose pasirodymuose man teko garbė dalyvauti.
Grupė išgyveno du karantinus, manau, kad šioje istorijoje dar negalima dėti taško. Bet mūsų klausytojai visada buvo šalia. Tai įkvepia. Tai yra didžiulė, galinga jėga, be kurios nebegali gyventi ir susilieji su ja“.
Tomas pabrėžia, kad jo grįžimą paskatino ir sutapęs požiūris su grupės nariais dėl „Pikaso“ muzikinės veiklos kelio: „Šiandien mes skiriame dar daugiau dėmesio kokybei: klausytojas, atėjęs į mūsų koncertą, turi gauti maksimalų pojūčių rinkinį. Todėl pasirodymų gausa – ne esmė ir ne rodiklis. Nesivaikome visų įmanomų pasiūlymų. Mes siekiame dovanoti muziką tiems, kurie vertina profesionalų atlikimą, įgarsinimą, apšvietimą ir į kiekvieną dainą įdedame dalelę savęs.“
Tomo grįžimą į grupę „Pikaso“ įprasmino naujų dainų įrašai. Dainos ir vaizdo klipo „Pabučiuok mane“ premjera įvyks jau netrukus. Istorija tęsiasi...