logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ieva Zasimauskaitė / LIVE

Ieva Zasimauskaitė kviečia pasidžiaugti besibaigiančios vasaros įspūdžiais „Vasaros terasos“ koncerte. 

Didžiojoje Eurovizijos scenoje Lietuvai atstovavusi jausmingoji atlikėja Ieva Zasimauskaitė kviečia palydėti vasarą ir pasitikti nuostabų rudens sezoną kartu! Dainininkė teigia, jog rugsėjis - puikus laikas pasidalinti visais vasaros įspūdžiais, gerai žinoma ir naujai išleista savo muzika. 

„Po surengto koncertinio turo gavau daug klausimų dėl kitų pasirodymų. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau galėsime susitikti nuostabioje vietoje, kurioje su visais susirinkusiais dalinsiuosi ne tik savo muzika, bet ir vasaros įspūdžiais. Savo koncertuose labai mėgstu gyvą dialogą, pokalbius. Po tokios turiningos, iššūkių ir įsimintinų momentų kupinos vasaros tikrai turėsiu ką papasakoti ir kuo pasidžiaugti. Net neabejoju, kad mano ištikimieji klausytojai – taip pat.“ – su šypsena kalba dainininkė. 

Atlikėja tiki, jog koncerte skambėsiantys kūriniai klausytojus įkvėps ir leis bent trumpam patirti skrydžio jausmą, neatsiplėšus nuo žemės. 

Dainininkė su grupe pažada, jog Vasaros terasoje jie sukurs neeilinę atmosferą. Koncertas bus kupinas šilumos ir atlikėjos taip mėgstamų pokalbių su publika.
18.30 atidarom vartus
20.00 Ieva Zasimauskaitė
 
STALIUKŲ REZERVACIJOS
 
Priimamos likus ne daugiau nei dviems savaitėms iki renginio  telefonu +370 (694) 46 654, darbo dienomis 12:00 - 19:00.
 
Rezervacijos sąlygos:
 
– kaina – 10 € žmogui, bet ne mažiau kaip 40 € už stalą;
– visa ši suma gali būti išnaudojama bare gėrimams. Neišnaudotos sumos likutis nėra grąžinamas, o viršytas limitas apmokamas grynais/kortele;
– rezervacijos suma apmokama atvykus į Vasaros Terasą.
 
Vaikai iki 7 m. amžiaus įleidžiami nemokamai.
Bilietai prie įėjimo bus brangesni.