logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Jau rytoj vasaros uždarymo festivalis M.A.M.A. vasara su ryškiausiais šalies atlikėjais sudrebins Raudondvarį

Jau rytoj įvyks didžiausias vasaros festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“, kuris į Kauno rajoną, Raudondvarį, suburs ryškiausias scenos žvaigždes ir melomanus. Dešimties valandų renginyje savo pasirodymus surengs Justinas Jarutis, Jazzu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, G&G Sindikatas ir daug kitų garsių grupių ir atlikėjų.

Ketvirtąjį kartą įvyksiantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada sukurti įspūdingą vasaros uždarymo renginį, kuriame netruks žinomiausių dainų bei išskirtinių pasirodymų. Kauno rajone, Raudondvaryje, jau keletą dienų vykstant pasiruošimo darbams, šeštadienį 14 val. bus praverti vartai ir prasidės net dešimt valandų truksianti programa, kurią pristatys net 13 šalies atlikėjų ir grupių.

Festivalyje savo pasirodymus surengs vienas Justinas Jarutis, Jazzu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Vidas Bareikis, G&G Sindikatas, The Roop, Gabrielė Vilkickytė, Jovani, Flying Saucer Gang, Omerta, Ironvytas ir jautì.

Raudondvario dvaro teritorijoje festivalio lankytojų taip pat laukia maisto ir gėrimų zonos, galimybė čia pat surengti piknikus šeimų ar draugų kompanijose.

„Esame pasiruošę sukurti, tikriausiai, paskutinę ir didžiausią vasaros šventę nuostabioje vietoje, Kauno rajone. Džiaugiamės, kad nusimato palankios oro sąlygos, kurios leis kokybiškai užbaigti šią vasarą bei vienoje vietoje išgirsti net trylikos skirtingų atlikėjų ir grupių muzikines programas“, – teigia organizatoriai.

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad atvykstantys į festivalį žmonės atsakingai planuotų savo laiką, atvyktų, kaip įmanoma anksčiau, taip išvengiant eilių.

Bilietus į festivalį „M.A.M.A. vasara 2021“ vis dar galima įsigyti bilietų platinimo platformoje Bilietai.lt.

„Organizuodami festivalį skyrėme didelį dėmesį lankytojų saugumui, srautų reguliavimui ir tam, kad atvykstantys klausytojai galėtų jausti komfortiškai. Mūsų tikslas – sukurti jaukų ir tik geriausius įspūdžius paliekantį renginį“, – priduria festivalio sumanytojai.

Visa festivalio programa:
15:00 – 15:30 DJ
15:40 – 16:10 Gabrielė Vilkickytė
16:25 – 16:55 Jazzu
17:10 – 17:40 Vaidas Baumila
17:55 – 18:15 Omerta
18:30 – 18:50 Ironvytas
19:05 – 19:35 jautì
19:45 – 20:15 The Roop
20:30 – 21:00 Flying Saucer Gang
21:15 – 21:45 G&G Sindikatas
22:00 – 22:30 Vidas Bareikis
22:45 – 23:15 Jessica Shy
23:30 – 24:00 Justinas Jarutis
24:00 – 01:00 Jovani