logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Čempionų lyga: Žalgiris - Ferencvaros

FK „Žalgiris“ elitiniame Europos klubiniame turnyre – UEFA Čempionų lygoje – startavo dviem pergalėmis.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Grupė ''Pikaso'' pristato naują dainą: kai negali kartu ir atskirai

Kūrinys „Pabučiuosiu tave“ – pirmoji „Pikaso“ naujiena šią vasarą. Naujoji daina atskleidžia istoriją, kupiną siekio suprasti, kodėl žmonės išgyvena skirtingus pojūčius. Kaip išsaugoti ir sutvirtinti ryšį, ar būtina paleisti vienas kitą, kai meilė džiugina ir slegia vienu metu.

Netikėtas duetas: Soliaris ir OG Version pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir Karolina Meschino

Itin netikėtas duetas: jėgas bendrai dainai ir vaizdo klipui suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai. Pop muzikai atstovaujantis Soliaris ir jaunimo dievaitis, trap muzikos atlikėjas OG Version pristato bendra darbą „Neskaičiuoju”.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia dar daugiau atlikėjų – vienoje scenoje bus galima išvysti Justiną Jaurutį, Flying Saucer Gang, Vaidą Baumilą ir daugelį kitų

Rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje įvyksiantis didžiausias pastarųjų metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada būti kaip niekad stiprus. Vienoje gražiausių šalies vietų, paskutinį vasaros šeštadienį, garsiausius šalies atlikėjus subursiantis renginys, šiandien atskleidžia dar daugiau vardų. Justinas Jarutis, „Flying Saucer Gang“, Vaidas Baumila – tai tik dalis vardų, kurie prisijungia prie jau anksčiau pristatytų scenos žvaigždžių.

Naujoje ''Man-go'' dainoje - atviras Rimos laiškas mylintiems

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys - bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.“

Jazzu pasirodys išskirtinėse erdvėse Šiauliuose ir Tauragėje: ši vasara atveria galimybes pakeliauti

Viena ryškiausių šalies atlikėjų, jausmingoji scenos diva Justė Arlauskaitė – Jazzu šią vasarą gerbėjus džiugina išskirtiniais koncertais įvairiuose Lietuvos miestuose. Jau liepos mėnesį garsi dainininkė koncertuos Šiauliuose ir Tauragėje. Šiuose miestuose bus surengti koncertai netradicinėse erdvėse, iš kurių viena jai asocijuojasi su mylimuoju Donatu Ivanausku.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Jau šį penktadienį ir šeštadienį online konferencija ''Laimės forumas''.

Kalbėti apie laimę šiandien, kai visą pasaulį gniaužia pandeminis nuovargis yra privaloma. Pandemijos destrukcinė įtaka visuomenės fizinei ir psichologinei būsenai linksniuote linksniuojama viso pasaulio mokslininkų. Šie labai aiškiai įspėja, kad nesiėmus reikiamų veiksmų, COVID-19 gali virsti visuomene skaldančia, skandinančia ir net žudančia depresija.

Kaip užbėgti įvykiams už akių ir to išvengti? Kaip nurimti, susitelkti, pradėti mėgautis akimirka, gyvenimu, šeima, savimi? Kaip nepalūžti, įveikti baimes? Į šiuos ir daugybę kitų svarbių klausimų jau šį penktadienį – šeštadienį atsakymų ieškos nuotoliniu būdu vyksiantis Laimės forumas, kuriame pranešimus skaitys naujos kartos psichologijos ir psichoterapijos ekspertai, mokslininkai, psichiatrijos specialistai. Pavyzdžiais taip pat dalinsis visuomenės, žiniasklaidos ir verslo šviesuomenės atstovai. Tai pirmą kartą Lietuvoje įvyksianti konferencija, orientuota tiek į išskirtinai mokslo patvirtintus emocinio intelekto lavinimo pratimus mūsų efektyvumui didinti, tiek praktinius psichologinius mokymus, galinčius pagelbėti su sunkumais susidūrusiems žmonėms.
 
Kembridžo mokslininkų tyrimas – nuo COVID-19 pradžios psichologinių negalavimų skaičius daugiau nei padvigubėjo, Lietuva – ne išimtis

Forumo iniciatorius Almantas Dulkys pripažino, kad „prieš metus neturėjome net minties, kad organizuosime tokį forumą, tačiau neabejojame, kad šiandien jis yra būtinas. Vien kalbėjimas apie rūpinimąsi visuomenės ir žmogaus psichikos sveikata jau yra prasmingas, nes taip nyksta stigmos ir žmonėms transliuojama, kad normalu dabar jaustis nenormaliai. Pamatę pasibaisėtinus Pasaulio Sveikatos Organizacijos ir Kembridžo mokslininkų tyrimų rezultatus, pasiteiravome Lietuvos Psichikos centrų apie vietinę situaciją. Išgirdus, jog jau po pirmojo karantino buvo pastebimas didžiulis užleistų psichikos negalavimų srautas, neliko abejonių į vieną vietą surinkti geriausius iš geriausių ir mokyti visuomenę sau padėti.

Kad depresija ir nerimas išties įleido šaknis į šiandieninę visuomenę, liudija ir Pasaulio sveikatos organizacijos duomenys. Jais remiantis, depresija jau pakilo į pirmą vietą žmogaus veiksnumą labiausiai paveikiančių ligų sąraše. Pabrėžiama, kad šios ligos gydymas valstybėms jau dabar kainuoja daugiausia. Deja, ne visada ir ne už visą gydymą sumoka valstybės, todėl tai tampa sunkia finansine našta piliečiams. Didžiausia našta yra ne finansinė, o socialinė, kai tiek depresijos pakirstas žmogus, tiek jo šeima, patekę į depresijos gniaužtus, patiria milžinišką įtampą, stresą, o gyvenimo kokybė drastiškai krenta.

Pasaulio sveikatos organizacijos įspėjimas nėra vien laikraštinis, nuo mūsų nutolęs faktas. Kad nerimas kelia grėsmę Lietuvoje, įrodo visai neseniai „Spinter“ ir SB „Draudimo“ atliktas „Nerimo matavimo indekso“ tyrimas, kuris atskleidė, kad net 90 proc. apklaustų Lietuvos žmonių nerimauja dėl savo šeimos gerovės, o 61 proc. lietuvių mano, jog per pandemiją jų nerimo lygis išaugo.
 
Visi nusipelnėme laimės

A.Dulkys primena seną posakį, jog kartais suprasti, kiek daug turi, gali tik tai praradęs. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad laimę atrasti galima tik persirgus depresija. Jis neslepia, jog ir pats ilgą laiką ieškojo laimės, o didžiausias jos sankaupas atrado labdaringoje veikloje, projekte „Stiprūs Kartu“, o dabar – organizuojant Laimės forumą. Dar labiau džiugina tiek profesionalų, tiek medijų, tiek žinomų ir gerbiamų žmonių užsidegimas kartu organizuoti analogų neturintį renginį. Taip pat, gerąja prasme - šokiruoja verslo elito suvokimas, kad tai gali būti svarbiausias šių metų renginys ir vadovams, ir paprastiems darbuotojams. Gi kas kitas, jei ne pastarieji yra viso verslo ir ekonomikos variklis? Ne išimtis ir Vyriausybės rolė, mat vos kreipęsi į Sveikatos Ministeriją, iškart sulaukėme palaikymo ir šiuo metu deriname detales, kaip šią prasmingą misiją pastiprinti ministerijos įsitraukimu.
Taip pat norime nuoširdžiai pakviesti visus Lietuvos žurnalistus, redaktorius, rašytojus, nuomonės formuotojus, visą inteligentiją ir šviesuomenę prisidėti prie laimės idėjos skleidimo - savo geru žodžiu, įžvalgomis, straipsniais ar komentarais.

Pranešėjai ir programa: penktadienis laimingesnius kvies tapti darbuotojus, šeštadienis - visus

Laimės Forumas prasidės penktadienį, kurio programa aktuali visiems dirbantiems, kurie šios pandeminės krizės metu nori pasijusti laimingesni ir didinti savo profesinį efektyvumą. Pirmą kartą Lietuvoje tokia didele apimtimi šnekėsime apie psichologinius žmogaus resursus ir emocinį intelektą. Ar galime išmokti empatijos ir nuoširdžios komunikacijos? Kuo kūryba susijusi su stabilia psichika ir atvirkščiai? Ar žinių perteklius gali pakenkti? Kaip emocinį intelektą įdarbinti produktyvumui ir pelningumui didinti? Kaip perdegus darbe - atsitiesti ir tokios klaidos nekartoti? Kodėl darbus keičia geriausi iš geriausių bei kaip užtikrinti, kad jie pasiliktų kuo ilgiau? Tai tik keletas temų, kurias analizuos ir savo ekspertinėmis žiniomis dalinsis emocinio intelekto ekspertas ir BMI instituto lektorius Aad Jcm Van Vliet, kuris pasakos apie tai, kas bendro tarp  efektyviausių lyderių, mylimiausių vadovų ir verslo sėkmės. Taip pat forume diskituos Google vadovas Baltijos šalims, žurnalistas Andrius Tapinas, ekonomistas Dr. Nerijus Mačiulis. Kūrybiškumo mokinsimės iš Apple kūrybos vadovo Lietuvai Ryčio Juodeikos kartu su muzikos kūrėja Jurga Šeduikyte, psichologinių streso valdymo pratimų mokins naujosios kartos psichologai Paulius Rakštikas ir psichologijos mokslų daktarė Akvilė Daniūnaitė. Apie judėjimą ir jo įtaką darbingumui pasakos Vlada Musvydaitė. O kur dar visa galybė mokslininkų, psichologų ir psichiatrų! Absoliučiai visa programa parengta remiantis naujausiais psichologijos mokslo atradimais bei patvirtintais tyrimais, tad nenuostabu, kad šias praktikas taiko tokie pasauliniai lyderiai kaip Bill Gates, Oprah Winfrey, Will Smith, Michael Jordan ir kt. Šią dieną baigsime ir efektyviam poilsiui ruošimės mokslų daktarės, dirbančios kokybiško miego temomis Alicjos Juškienės ir somnologės Evelinos Pajedienės sesija apie tinkamo miego taisykles bei nemigos gydymo metodus. 

Gerai išsimiegoję, šeštadienio programą pradėsime stipriai ir nuo aktualiausių temų – streso, nerimo, depresyvių nuotaikų suvaldymo. Vėliau, Gabrielė, kartu su ja išgydžiusia psichologe Egle Adomavičiūte, pasakos kaip visą gyvenimą trukusią klinikinę iki panikos vedusią gyvačių baimę ji išsigydė per pusdienį. Vėlesnėse sesijose temos lengvės, o forumą užbaigsime vakaruose itin plačiai taikoma dailės terapija, kurią ves dailės terapeutė, Europos dailės terapijos federacijos narė (EFAT) Emilija Mecelicaitė.

Išskirtinis dėmesys praktiniams mokymams

Viso forumo metu išskirtinį dėmesį skirsime praktiniams mokymams, be kurių bet koks teorinių žinių pagrindas prarastų prasmę. Šias praktikas ves jau minėtas psichologas, atidos (mindfulness) mokytojas Paulius Rakštikas, Zen vyresnysis dharmos mokytojas Rytis Juozapavičius, Kognityvinės Eglesio Terapijos tėvu Lietuvoje vadinamas biomedicinos mokslų daktaras Julius Neverauskas,  psichologijos mokslų daktarė Akvilė Daniūnaitė.

Anot Harvardo mokslininkų tyrimų, laimingų darbuotojų kompanijos yra 13 % produktyvesnės, o tokių darbuotojų kūrybiškumas vidutiniškai yra net trečdaliu didesnis! Laimingi žmonės kuria laimingas bendruomenes, bendruomenės – laimingą tautą, tauta – laimingą Valstybę. Laimę kurti galime tik kurdami ją kartu. Visą informaciją apie Laimės Forumą, kuris vyks lietuvių kalba, rasite  tinklapyje www.laimesforumas.lt. Bilietus į renginį platina „Bilietai.lt“. Forumas rengiamas bendradarbiaujant su solidžiausių konferencijų - Lietuvos Davoso organizatoriais.