logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Opera-performansas „SAULĖ IR JŪRA“ Vilniuje

estižiniu Venecijos meno bienalės „Auksiniu liūtu“ apdovanota opera-performansas „Saulė ir jūra“ kviečia į saulėtą vasaros paplūdimį Vilniuje.

Edukacinis šou DIDŽIOJI TELEPORTACIJA“

Tai istorija apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O - dienos metu pardavinėjantį vaikams ledus, o naktimis kuriantį teleportacinį mechanizmą.

JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

Po prancūzo Woodkido pasirodymo Vilniuje, „8 Days A Week“ skelbia dar vieną koncertų turą Baltijos šalyse.

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia į šventinius geros muzikos koncertus

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia savo gerbėjus į šventinius koncertus. Šio dueto talento gerbėjai galės pasisemti šventinės nuotaikos ir pozityvių emocijų gruodžio 6 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir gruodžio 31 d. vyksiančiame naujametiniame koncerte Šiaulių kultūros centre.

Gabrielė Vilkickytė

Atlikėja Gabrielė Vilkickytė švenčių proga dovanos savo klausytojams susikaupimą, ramybę ir tikrumą.

Daniel Puente Encina & Band (Čilė, Argentina, Brazilija, Vokietija)

Daniel Puente Encina, iš Čilės kilęs Atlikėjas bei daugelių filmų muzikos Autorius atvyksta į Lietuvą su gyvo garso grupe!

MONIKA LINKYTĖ IR STYGINIŲ KVINTETAS

Gruodžio 21 d. Žalgirio arenos amfiteatre, Kaune ir gruodžio 30 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje

Inga Jankauskaitė pristato trečiąjį solinį albumą ''Švyturys'': tikslas – dovanoti viltį

Viena ryškiausių pastarųjų metų šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė, nuolat stebinanti muzikinėmis naujienomis, pristato trečiąjį solinį albumą „Švyturys“. Pasak kūrėjos, šis albumas kupinas vilties, o skambesys labiausiai atspindi pačią dainininkę. Naujausiame darbe nugulė aštuonios dainos, tarp kurių yra ir visai netikėto stiliaus kūrinys.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Jau šį savaitgalį startuoja festivalio ''Tai – aš'' renginiai

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ jau šį savaitgalį startuoja su festivalio įžanginiais renginiais, o spalio 19 dieną prasideda ir oficialioji festivalio programa! Joje šiemet ne tik pagrindiniai festivalio koncertai, ekskursijos, edukacijos, tačiau ir kvietimas būtent festivalio metu kaupti geras emocijas bei įspūdžius, kad žiemą visi turėtume kuo „susišildyti“!

Poezija gatvėse bei dirbtinis intelektas

„Su poezija galima susipažinti ne tik ją skaitant ar klausant dainuojančių, bet ją atrasti galime ir tiesiog vaikštant mieste!“, - teigia festivalio programos vadovė Lina Užkuraitytė.  Spalio 17 d., sekmadienį į spektaklį – kelionę „Miesto eilės“, kurioje Vilniaus senamiesčio gatvelėse ir kiemuose atgis lietuvių poetų eilėraščiai vaikams, o prie technologijų įpratusią jaunąją kartą labiau įtraukti padės eilėraščių fone atgyjantys senieji optinio teatro, animacijos prietaisai – taumatropas, praksinoskopas ir kitos įdomybės. Spalio 19 d.   „Tai – aš“ festivaliui skiriama ekskursija – „Poezija, muzika ir kitos mūzų paslaptys“ bandys skartu su festivalio lankytojais prašnekinti įvairias Vilniaus mūzas, išklausyti rimtų istorinių pasakojimų, tačiau nepamiršti ir poezijos! Tai pat dainuojamosios poezijos festivalio metu vilniečiai bei miesto svečiai bus kviečiami susipažinti ir su dirbtinio intelekto poetine kūryba, eksperimentinio vyksmo - „Smart Poetry“ metu kartu su aktoriais dainuojamosios poezijos mylėtojai bus kviečiami įsivelti į žaidimą ir suprasti dirbtinio intelekto parašytų tekstų polėkį bei prasmes.

Muzikinė edukacija mažiesiems

Jau šį šeštadienį festivalis jaunuosius festivalio lankytojus kviečia į muzikinį – edukacinį spektaklį „Gerumo kelias“, o spalio 24 d. jaunieji klausytojai vėl bus pakviesti į smagią muzikinę edukaciją- koncertą „Kaip gimsta daina“.

Festivalio koncertai ne tik Vilniuje!

Iki festivalio atidarymo koncerto, spalio 19-21 dienomis, po Lietuvos miestus ir miestelius keliaus visas bardų „karavanas“, kuriame: Domantas Razauskas, Saulius Petreikis, Saulius Bareikis, Vygantas Kazlauskas, Dalia Vaicenavičienė, Giedrius, Agnė bei Nojus Arbačiauskai ir grupės „Arbata“ vokalistas Andrius Zalieska – Zala, jie aplankys skirtingus Lietuvos miestus bei miestelius ir dainuojamosios poezijos grožiu kartu su festivalio programoje dalyvaujančiais svečiais iš užsienio, koncertus surengs Alytuje, Veisiejuose, Utenoje bei Skapiškyje.

Nepaprastas paprastumas – festivalio atidarymui

Festivalio atidarymo koncertui – „Nepaprastas paprastumas“ pasirinkta ypatinga muzikos ir poezijos forma, kuri paprastai bandys išreikšti nepaprastus dalykus, kalbės apie praėjusį laiką bei ypatingas akimirkas. Šiame išskirtiniame festivalio „Tai - aš“ atidarymo koncerte skambės gražiausios lietuvių poetų P. Širvio, V. Kernagio, A. Miškinio, E. Karnauskaitės, E. Vaičiūnaitės ir kitų poetų eilės ir visiems puikiai žinoma ar kažkada girdėta, bet jau užmiršta, lietuvių autorių muzika. Festivalio atidarymo koncerte eiles skaitys aktorė – Gabija Jaraminaitė, dainuos aktorė – Lina Rastokaitė, akomponuos Povilas Jaraminas bei Vainius Dovydaitis bei Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ jaunučių choras.

Bardiškomis spalvomis žaižaruojanti muzika

Spalio 22 d., penktadienį festivalis „Tai – aš“ kvies į koncertą „(Ne)bardai bardiškai“, kuriame ir šiemet Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje susitiks įvairiausio žanro muzikos atlikėjai, koncertuos: Saulius Bareikis, Jokūbas Bareikis su žmona Dominyka bei dukromis, išskirtinį projektą pristatys jaunimo choras „Melomanai“ kartu su Neda Malūnavičiūte bei Olegu Ditkovskiu. Prie pasirodančių prisijungs ir iš koncertų kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose grįžę, festivalio „Tai – aš“ užsienio svečiai: Brett Perkins (US/DK), Evelyne Galle (FR), Emma O‘Reilly (IE), Mihail Tselkovik (BY).

Taip pat tradiciškai festivalis kvies ir į uždarymo koncertą – „Tai – mes“ – tai išskirtiniai pasirodymai, kuriuose vienoje scenoje susitinka tėvai ir vaikai! Būtent šiame „Tai – Mes“ uždarymo koncerte, Šv. Kotrynos bažnyčioje, bus galima išvysti grupės „Baltos Varnos“ seserų bei tėčio suburtą - Andrijauskų Trio, Aidą Giniotį atliekant kūrinius su sūnumi Ignu bei grupės „Kūjeliai“ narių mamą - Dalią Vaicenavičienę dainuojant su šeima!

Dainuojamosios poezijos festivalio koncertai, renginiai, muzikinės dirbtuvės bei tradiciniai naktinėjimai vyks beveik iki spalio pabaigos! Tradiciškai visi didieji festivalio koncertai, rudenėjančiame Vilniaus mieste vyks Šv. Kotrynos bažnyčioje, o mažesni - Vilniaus mokytojų namų erdvėse.

Su festivalio programa kviečiame susipažinti čia - https://bit.ly/FestivalioPrograma