logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Jazzu kviečia į paskutinį vasaros koncertą Klaipėdoje: ateikite pasidalinti muzika, gera nuotaika, skleisti tolerancijos idėjas – tai yra svarbu, juk esame skirtingi, bet lygūs

Jau šį šeštadienį Klaipėdos Elinge įvyks paskutinis vienos garsiausių šalies atlikėjų Jazzu koncertas. Simboliškai vasaros uždarymo renginiui pasirinktame uostamiestyje atlikėja surengs įspūdingą koncertą, kuriame žada ne vieną kartą atlikti ir šios vasaros hitu tapusį kūrinį – „Vasara“.

„Kviečiu jus į didžiausią, gražiausią ir paskutinį šios vasaros koncertą pajūryje, kuris vyks rugpjūčio 28 dieną Klaipėdos elinge. Ateikite pasidalinti muzika, gera nuotaika, skleisti tolerancijos idėjas – tai yra svarbu, juk esame skirtingi, bet lygūs. Lauksiu“, – kviesdama į koncertą teigia Jazzu

Vienoje unikaliausių vietų įvyksiančiame koncerte Jazzu pasirodys su grupe bei atliks kruopščiai atrinktą programą, kuri vasaros koncertuose nepaliko abejingų. Šis koncertas taps ir vienu iš „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ platformos „Spalvos“ akcentų, atkreipiant dėmesį į toleranciją bei lygiateisiškumą.

„Mes taip ir gyvename: esame spalvingi, skirtingi, daug juokiamės, kartais ir verkiam, šokam iki paryčių, esam drąsūs, esam asmenybės, esam kūrėjai, mylim pasaulį, vienas kitą, esam už laisvę ir besąlygišką meilę“, – sako dainininkė.

Paskutiniame vasaros koncerte atlikėja žada sukurti ypatingą atmosferą, kuri įkvėps ateinančiam rudeniui daugiau pozityvumo ir teigiamų emocijų.

„Kaip gaila, kad pasibaigia vasara, visada jos taip greitai praeina...Kviečiu kartu paskutinį kartą pagauti vasarą už uodegos, pasimėgauti gražiu oru, besąlygine meile ir muzikos garsais. Mano dainą „Vasara“ iš ilgesio trauksim ne kartą ir ne du. Ateikit kartu palydėti vasarą, jūsų buvimas man – didžiausia dovana“, – kviesdama į šį šeštadienį vyksiantį koncertą atvirauja viena garsiausių šalies atlikėjų.