logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Jazzu pasirodys išskirtinėse erdvėse Šiauliuose ir Tauragėje: ši vasara atveria galimybes pakeliauti

Viena ryškiausių šalies atlikėjų, jausmingoji scenos diva Justė Arlauskaitė – Jazzu šią vasarą gerbėjus džiugina išskirtiniais koncertais įvairiuose Lietuvos miestuose. Jau liepos mėnesį garsi dainininkė koncertuos Šiauliuose ir Tauragėje. Šiuose miestuose bus surengti koncertai netradicinėse erdvėse, iš kurių viena jai asocijuojasi su mylimuoju Donatu Ivanausku.

Jau liepos 17 d. Jazzu atvyks į Šiaulius, kur Ch. Frenkelio viloje surengs išskirtinį savo solinį koncertą. Tiesa, atlikėja prieš koncertą atliks ir ypatingą misiją – nuostabaus grožio rožynais garsėjančiame vilos parke pasodins savo vardinę rožę.

„Kaip gera sugrįžti į miestus, kuriuose seniai lankiausi ir koncertavau. Ši vasara atveria galimybes pakeliauti ir pažinti Lietuvą, patirti džiaugsmą visiems kartu. Šiauliuose koncertuosiu nuostabaus grožio dvare, tarp žydinčių rožių, po atviru dangumi su visa savo grupe“, – džiaugsmo neslepia žinoma moteris.

Šią vasarą Jazzu išgirsti galimybę turės ir tauragiškiai. Čia žinoma kūrėja surengs koncertą erdvėje, kurią pati laiko savo antraisiais namais. Liepos 31 d. atlikėja pasirodys Tauragės „Liberty beach wake park“ vandenlenčių erdvėje.

„Tauragėje jausiuosi kaip namuose, nes grosime naujoje erdvėje – wake parke ant vandens. Dėl savo gyvenimo meilės wake parkuose praleidžiu daug savo laiko! Užkursime tikrai didžiausią vakarėlį šiuose miestuose. Sugrosime naujausius kūrinius, tarp jų ir „Vasara“!“, – atvirauja Justė.

Išskirtiniuose liepos 17 ir 31 d. koncertuose atlikėja atliks tai, ką yra sukūrusi geriausio. Melomanai turės progą išgirsti tokius žinomus kūrinius kaip „Nusiplauni rankas“, „Dumblas“, „Keep It To Myself“ ar jau vakar pristatytą vasaros hitą – „Vasara“.

Bilietus į vasaros koncertus Šiauliuose ir Tauragėje platina bilietai.lt. Bilietų kiekis į kiekvieną atlikėjos koncertą itin ribotas.

Organizatoriai džiaugiasi, kad vienos ryškiausių šalies atlikėjų koncertus gali rengti šiose išskirtinėse erdvėse.

Manome, kad neįprastos, neatrastos vietos suteikia dar didesnį įspūdį ir emociją. Šiuo metu aktyviai prie šių renginių dirba didelė komanda, kad būtų kruopščiai suplanuoti ne tik koncertai, bet ir visa infrastruktūra, kas naujose vietose sukuria didelių iššūkių“, – apie pasirinktas netradicines erdves įspūdingiems koncertams pasakoja organizatoriai.