logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Čempionų lyga: Žalgiris - Ferencvaros

FK „Žalgiris“ elitiniame Europos klubiniame turnyre – UEFA Čempionų lygoje – startavo dviem pergalėmis.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Grupė ''Pikaso'' pristato naują dainą: kai negali kartu ir atskirai

Kūrinys „Pabučiuosiu tave“ – pirmoji „Pikaso“ naujiena šią vasarą. Naujoji daina atskleidžia istoriją, kupiną siekio suprasti, kodėl žmonės išgyvena skirtingus pojūčius. Kaip išsaugoti ir sutvirtinti ryšį, ar būtina paleisti vienas kitą, kai meilė džiugina ir slegia vienu metu.

Netikėtas duetas: Soliaris ir OG Version pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir Karolina Meschino

Itin netikėtas duetas: jėgas bendrai dainai ir vaizdo klipui suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai. Pop muzikai atstovaujantis Soliaris ir jaunimo dievaitis, trap muzikos atlikėjas OG Version pristato bendra darbą „Neskaičiuoju”.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia dar daugiau atlikėjų – vienoje scenoje bus galima išvysti Justiną Jaurutį, Flying Saucer Gang, Vaidą Baumilą ir daugelį kitų

Rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje įvyksiantis didžiausias pastarųjų metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada būti kaip niekad stiprus. Vienoje gražiausių šalies vietų, paskutinį vasaros šeštadienį, garsiausius šalies atlikėjus subursiantis renginys, šiandien atskleidžia dar daugiau vardų. Justinas Jarutis, „Flying Saucer Gang“, Vaidas Baumila – tai tik dalis vardų, kurie prisijungia prie jau anksčiau pristatytų scenos žvaigždžių.

Naujoje ''Man-go'' dainoje - atviras Rimos laiškas mylintiems

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys - bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Jazzu pasirodys išskirtinėse erdvėse Šiauliuose ir Tauragėje: ši vasara atveria galimybes pakeliauti

Viena ryškiausių šalies atlikėjų, jausmingoji scenos diva Justė Arlauskaitė – Jazzu šią vasarą gerbėjus džiugina išskirtiniais koncertais įvairiuose Lietuvos miestuose. Jau liepos mėnesį garsi dainininkė koncertuos Šiauliuose ir Tauragėje. Šiuose miestuose bus surengti koncertai netradicinėse erdvėse, iš kurių viena jai asocijuojasi su mylimuoju Donatu Ivanausku.

Jau liepos 17 d. Jazzu atvyks į Šiaulius, kur Ch. Frenkelio viloje surengs išskirtinį savo solinį koncertą. Tiesa, atlikėja prieš koncertą atliks ir ypatingą misiją – nuostabaus grožio rožynais garsėjančiame vilos parke pasodins savo vardinę rožę.

„Kaip gera sugrįžti į miestus, kuriuose seniai lankiausi ir koncertavau. Ši vasara atveria galimybes pakeliauti ir pažinti Lietuvą, patirti džiaugsmą visiems kartu. Šiauliuose koncertuosiu nuostabaus grožio dvare, tarp žydinčių rožių, po atviru dangumi su visa savo grupe“, – džiaugsmo neslepia žinoma moteris.

Šią vasarą Jazzu išgirsti galimybę turės ir tauragiškiai. Čia žinoma kūrėja surengs koncertą erdvėje, kurią pati laiko savo antraisiais namais. Liepos 31 d. atlikėja pasirodys Tauragės „Liberty beach wake park“ vandenlenčių erdvėje.

„Tauragėje jausiuosi kaip namuose, nes grosime naujoje erdvėje – wake parke ant vandens. Dėl savo gyvenimo meilės wake parkuose praleidžiu daug savo laiko! Užkursime tikrai didžiausią vakarėlį šiuose miestuose. Sugrosime naujausius kūrinius, tarp jų ir „Vasara“!“, – atvirauja Justė.

Išskirtiniuose liepos 17 ir 31 d. koncertuose atlikėja atliks tai, ką yra sukūrusi geriausio. Melomanai turės progą išgirsti tokius žinomus kūrinius kaip „Nusiplauni rankas“, „Dumblas“, „Keep It To Myself“ ar jau vakar pristatytą vasaros hitą – „Vasara“.

Bilietus į vasaros koncertus Šiauliuose ir Tauragėje platina bilietai.lt. Bilietų kiekis į kiekvieną atlikėjos koncertą itin ribotas.

Organizatoriai džiaugiasi, kad vienos ryškiausių šalies atlikėjų koncertus gali rengti šiose išskirtinėse erdvėse.

Manome, kad neįprastos, neatrastos vietos suteikia dar didesnį įspūdį ir emociją. Šiuo metu aktyviai prie šių renginių dirba didelė komanda, kad būtų kruopščiai suplanuoti ne tik koncertai, bet ir visa infrastruktūra, kas naujose vietose sukuria didelių iššūkių“, – apie pasirinktas netradicines erdves įspūdingiems koncertams pasakoja organizatoriai.