logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Atskleidžiami M.A.M.A apdovanojimų vedėjai: tai – duetas, kokio nesitikėjote!

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau sausio 28 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kas taps laukiamiausio muzikos renginio vedėjais.

Žavusis scenos duetas R. Karpis ir J. Bareikis kviečia išgirsti John Lenon istoriją

Draugai scenoje ir gyvenime – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis – ruošia kokybiškos muzikos gerbėjams naują staigmeną. Visų klausytojų širdis palietę teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę The Beatles, dabar muzikantai pasakos John Lenon istoriją.

Lietuviškos kilmės garsus muzikos projektas „Low Roar“ pavasarį koncertuose Vilniuje

Islandijoje gyvenantis lietuvių kilmės muzikantas Ryanas Karazija, žinomas kaip „Low Roar“, pavasarį surengs koncertą Vilniuje.

Jurga – Gimtadienio turas

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus!

M.A.M.A apdovanojimų šou pasirodys J. Jarutis: ruošiamos išskirtinės dekoracijos

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Įspūdingoje ceremonijoje skambės populiariausi praėjusių metų superhitai. Šventėje dalyvaus ir penkiskart M.A.M.A nominuotas dainų autorius bei atlikėjas Justinas Jarutis.

Hiphopo scenos revoliucionierius Aries vasarą surengs pasirodymą Vilniuje

ar vienas naujas vardas šauna tiesiai į šios vasaros koncertų kolekciją ir agentūros šlovės sieną – Aries.

Inhaler - European Tour 2022 - Vilnius

„U2” lyderio Bono sūnaus grupė „Inhaler“ pavasarį atvyks į Lietuvą

Į Lietuvą grįžta naujos kartos orkestras LORDS OF THE SOUND su nauja programa „The Music of Hans Zimmer“

Hansas Zimmeris – vokiečių kino kompozitorius, išpopuliarėjęs po kultinio filmo „Lietaus žmogus“ pasirodymo.

SUKILIMAS: Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymas

Europos kultūros sostinė Kaune ir Kauno rajone buvo kuriama penkis metus.

Šv. Valentino diena kartu su Donatu Montvydu!

Visų mylimas atlikėjas, dainų kūrėjas, nuostabaus balso savininkas Donatas Montvydas kviečia pasitikti Šv. Valentino dieną drauge. Koncerto metu atlikėjas ruošia ypatingai šventišką programą, kuri puikiai tiks kiekvienam romantikui ar įsimylėjėliui.

Inga Jankauskaitė skelbia savo koncertinį turą!

Saugumo reikalavimai nesutrukdė Jazzu surengti įsimintiną koncertą Palangoje

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė – Jazzu trečiadienio vakarą Palangos koncertų salėje surengė įspūdingą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Pasak atlikėjos, tai didžiulė dovana jai ir akimirka, kurią bus gera prisiminti dar ilgai.

Į sceną grįžtantis Mantas Jankavičius: labiausiai mėgstu dainuoti moterims

Pavasaris žada atnešti šilumą į mūsų namų kiemus, o atlikėjas Mantas Jankavičius – į savo klausytojų širdis. Kovo mėnesį muzikos gerbėjus dainininkas kviečia į jaukius ir nuoširdžius gyvo garso koncertus.

JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

Po prancūzo Woodkido pasirodymo Vilniuje, „8 Days A Week“ skelbia dar vieną koncertų turą Baltijos šalyse. Patvirtinta, kad britų muzikos duetas „Jungle“ gegužę aplankys Lietuvą ir įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją. Taip, tai tiesa – gegužės 14 d. „Jungle“ oficialiai atidarys naują koncertų sezoną kalėjime, kuris LRT apdovanojimuose šiuo metu pretenduoja tapti Metų kultūros reiškiniu.
Ši žinia iškart nuteikia saulėtai, primena kaip atrodo gyvas ir skambus kalėjimas vasarą. Bus ko laukti. Niekada nesibaigianti „Jungle“ energija tave nupirks per keletą akimirkų. Sunku juos su kuo nors kitu supainioti. Čia jie neturi sau lygių savo žanre ir vienodai transliuoja šį vaibą ir vaizdo klipuose, ir scenoje. Kalėjimo tvirtovė, didžiųjų festivalių skalpai, gyvo pasirodymo jėga, vietinis palaikymas, kokybė, šokių magija, daug balsų, seni geri hitai, naujos idėjos ir visiškas atsipalaidavimas.

„Jungle“ Lietuvos melomanams jau yra pažįstami. Mūsų neapleidžia jausmas, kad jie tada į Lietuvą atvyko per anksti (taip kartais nutinka net geriausiems) ir gal net ne ten. Per tą laiką jie nuėjo didelį kelią, ūgtelėjo, pasididino fanų skaičių visame pasaulyje ir išleido puikų albumą. Jie tikrai verti pažinties! Šis 14 kūrinių leidinys daug kam tapo praėjusios vasaros garso takeliu. Šis albumas buvo puikiai sutiktas ir Lietuvoje. Dabar tai vyks pačiu laiku ir geroje vietoje. „8 Days A Week” taip pat organizuoja šio „Jungle“ turo pasirodymus Rygoje ir Taline, o tai savaime jau labai gerai. 3 miestai, 3 gyvi koncertai ir visa kita patirtis.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į „Jungle“ pasirodymą Vilniuje prekyba prasidės penktadienį, gruodžio 1 d., tačiau jau šiandien prisiekę „Jungle“ fanai gali sutaupyti. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Presale’as oficialiai prasideda trečiadienį 12:00 val. Mūsų laukia dar vienas klasiškas koncertas ir geriausi dalykai nuo „Jungle“. Parašyk mums žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, duosim kodą ir pigesni bilietai bus tavo kišenėje.

Bilietų su kodais kiekis ribotas ir jie brangs. Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Apie „Jungle“
Jei „Jungle“ dar neatradai, pats laikas tai padaryti dabar. Jie nėra dar vienas duetas ar muzikantų grupė, jie gerokai daugiau. „Jungle“ branduolys ir smegenys – mitrūs britai Joshas Lloydas-Watsonas ir Tomas McFarlandas, kurie ir daro viską. Abu ir grojantys, ir kuriantys. Nuolat – kartu, apie tai ir „Jungle“. Jie geriausi draugai, o dabar ir savo pačių leidyklos šeimininkai. Tiesa, abu nedegantys noru klijuotis sau daugiau ar mažiau madingas etiketes.
„Jungle“ muzika tinka bet kokiai erdvei ir metų laikui. Maišydami soul‘ą, fanką, disco ir elektroninę muziką, „Mercury“ prizo nominantai juda taip pat lengvai kaip ir jų ritmai. Jie lengvai išparduoda keturis vakarus „Brixton Academy“ Londone, perklausas renka milijonais ir aplankė jau 5 žemynus. Jie net ir skaudaus išsiskyrimo dainas paverčia šokamomis. Per karantiną jie sukūrė trečiajį albumą „Loving in Stereo“ ir dabar apšildys pačią Billie Eilish Jungtinės Karalystės ture.

„Jungle“ įgarsina meilės vasarą ir saulės nubučiuotas dienas. Juos neatsitiktinai myli reklamų kūrėjai ir rimti prekių ženklai („Toyota“, „Starbucks“, „Apple“, „FIFA“). Dueto kūriniai beprotiškai vizualūs ir jie tai daro labai gerai. Kritikai juos dar mėgsta pavadinti trūkstama grandimi tarp „Massive Attack“ ir „Bee Gees“. Kažkas tarp svajingos elektronikos ir 70’tųjų fanko.
Klausantis „Jungle“ neįmanoma nejudėti. Neįmanoma nuo jų atitraukti akių. Jų energija ir balsų derinys užkrečia. Choreografija yra skiriamasis „Jungle“ ženklas ir jų visatos šerdis. Tai akivaizdu kiekviename muzikiniame klipe ir gyvame pasirodyme, kur jungiasi šokis, muzika ir vizualinė estetika. „Šokis yra instinktyviausias būdas žmonėms reaguoti į muziką. Tai galingiausia meno forma“, – sako jie. Stebint gyvus pasirodymus atrodo, kad patys esame jų muzikinio klipo veikėjai.
Į vieną krūvą jie sugeba surinkti geriausius pasaulio šokėjus, tačiau kalbėti apie save nemėgsta. Todėl grupės pavadinimas, prekinis ženklas ir logotipas yra tokie. Dabar aišku, kodėl savo didžiausiais favoritais jie vadina „Daft Punk“, „Gorillaz“ ir „Justice“. Visi jie slepiasi po simboliais ar kaukėmis.

„Loving in Stereo“ jie laiko geriausiu savo įrašu. Viltinga ir gyvenimą švenčianti 40 minučių kelionė, sukurta pandemijos metu. Jei euforija ir džiaugsmas kurti kartu turėtų garso takelį, šis albumas visur skambėtų visu garsu. Tai naujos „Jungle“ eros pradžia ir savotiškas grupės atgimimas. Viskas, apie ką „Jungle“ kada nors svajojo, sudėta į šį šviesų rinkinį. „Jungle“ mums liepia džiaugtis gražiais dalykais ir rasti naujas pradžias. Atrodo, kad jie abu iš naujo įsimylėjo žmones ir pasaulį: „Kai surandi tikrą meilę, dauguma problemų ištirpsta. Tai vienintelis tikras gyvenimo tikslas“. Belieka jiems tik pritarti.

Beje, tai pirmas kartas, kai duetas kolaboruoja su kitais atlikėjais – albume skamba Priyos Ragu ir reperio Bas balsai. Internete plaukioja istorija, kad po vieno koncerto Bas tiesiog užklydo į „Jungle“ persirengimo kambarį ir taip gimė graži draugystė. Prie albumo prisidėjo ir paslaptingųjų „SAULT“ prodiuseris InFlo, dirbantis su Vilniuje laukiamu Michaelu Kiwanuka ir Little Simz.
2022 m. gegužės 14-tą dieną apsibraukite raudonai kalendoriuje. Visi keliai sostinėje tą vakarą ves į Lukiškių kalėjimą. Neabejok, mūsų laukia nepriekaištingas šou. „Jungle“ į Lietuvą atvyks su muzikantų grupe ir padovanos mums gryną koncertą. Tikimės, kad visas Vilnius šoks ir dainuos kartu.

Pasigarsink „Keep Moving“ ir einam šokti. Namie, darbe, pas draugus ar netgi vienas tiesiog gatvėje. O kodėl ne?

Nepraleisk šio koncerto. Nepasigailėsi.
„Jungle“ 4 eva!
Fone – nuostabus „Jungle“ darbas „Keep Moving“