logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Kaip „Red Bull 211” trasą sekėsi įveikti Pauliui Ambrazevičiui?

Kaip „Red Bull 211” trasą sekėsi įveikti Pauliui Ambrazevičiui?

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 14 d., Kuršių nerijoje vyks pirmoji tokia Lietuvoje komandinė estafetė „Red Bull 211”. Jos dalyviai turės įveikti tris trasas baidarėmis, dviračiais ir bėgte. Na, o praėjusį savaitgalį savo jėgas dviračių trasoje išbandė puikiai visiems pažįstamas Paulius Ambrazevičius.
 
„Gerai išsimiegojau, gerai pasiruošiau, gerai nusiteikęs, bet vis tiek gąsdina šita trasa, ypač pirmi kilometrai, kur daug smėlio. Na, bet tikiuosi tilpti į porą valandų“, – su šypsena prieš startą pasakojo Paulius. 
 
Tačiau gero nusiteikimo neužteko. Nepaklausęs organizatorių patarimo rinktis „MTB“, Paulius pasiėmė „gravel“ tipo dviratį ir, kaip pats numatė, nuo pat pradžių susidūrė su sunkumais, vertėsi per galvą ir apsibrozdino kojas. 
 
„Buvo daug smėlio“, – sakė jis. 
 
Tačiau galiausiai maršrutą humoristas baigė su šypsena. 
 
„Kai finišuoji atrodo, kad nebebuvo jau taip sunku, be to, mačiau lapę, visiškai šalia! Apibendrinant, trasa gera, bet sudėtinga, o savo tikslą pasiekiau”, – džiaugėsi Paulius.
 
Kodėl svarbus jo trasos įveikimo laikas? Nes Paulius yra dviračių trasos ambasadorius, tiesiogiai susijęs su vienu iš papildomų prizų. Tas dviratininkas, kuris įveiks dviračių trasą per laiką artimiausią Pauliaus rezultatui, savo komandai laimės 600 Eur vertės „Sportland“ dovanų čekį.
Tad pirmyn treniruotis ir, jei to dar nepadarėte, registruotis.