logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Karališkasis QUEEN in JAZZ koncertas Vilniuje

Karališkasis QUEEN in JAZZ koncertas Vilniuje

We will rock You“ – ne kartą skandavo legendinė grupė „Queen“. Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Freddie Mercury charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkame „Queen in Jazz“ koncerte. Renginio žvaigždės – virtuoziškas „Anton Rumyantsev Jazz Quartet“, praneša organizatoriai.
Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai  jau 6 metus drebinantys Vilnių bei stebinantys anšlagais tapusiais koncertais: "NIRVANA in Jazz", "LED ZEPPELIN in Jazz" bei "QUEEN in Jazz". Salsos, sambos, bosanovos, svingo sąskambiai, ritmų spalvų šėlsmas, nuostabi ekspresija ir aistringas atlikimas sužavėjo klausytojus. Roko grupės kūriniai suskambėjo naujai ir, svarbiausia, ne prasčiau nei originalios versijos. Laikydamiesi postulato „the show must go on“, atlikėjai į Lietuvą grįžta su dar daugiau staigmenų ir visus aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa.
Pasitelkę specialiai saksofonui, pianinui, kontrabosui bei būgnams kurtas aranžuotes, neįtikėtiną sambos, bosanovos, svingo ritmų ir skambesių arsenalą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims bei atgaivą sielai. Naujas žvilgsnis į roko klasiką jau užkariavo daugelio šalių muzikos mylėtojus, todėl atlikėjai neabejoja, kad ir Vilniaus publika liks sujaudinta bei sužavėta. Atlikėjai neslepia, kad svetingumu bei geru skoniu pasižymintys Lietuvos klausytojai ne tik skatina sugrįžti, bet ir verčia dar labiau pasistengti. Anot jų, nesinori nuvilti naujų gerbėjų.


Svinguojančių garsų švelnumo, gyvenimo saldumo ir jausmų harmonijos kupinas koncertas pasitiks Jus Rugsėjo 9d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.
Bilietus platina www.bilietai.lt