Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Karantinui praskaidrinti - internetinis renginių kanalas STAGE ON

Karantinui praskaidrinti - internetinis renginių kanalas STAGE ON

Gegužės 7 d. startuos internetinis projektas renginių išsiilgusiai auditorijai. Naujas interaktyvių renginių internetinis kanalas STAGE ON tiesiogiai iš profesionalios scenos transliuos geriausių Lietuvos teatrų spektaklius, žinomiausių muzikos atlikėjų koncertus ir netgi interaktyvius spektaklius vaikams. Projekto kūrėjai pabrėžia šios internetinės pramogos privalumus. Kokybė užtikrinama maksimali, kaina yra labai simbolinė, o veiksmas - tiesioginis, tad prisijungus įsitraukti ir pabendrauti su atlikėjais bus netgi lengviau nei įprastomis sąlygomis. Užduoti klausimą koncerto metu kviečia daugelis atlikėjų, bet ne taip dažnai pasitaiko proga pakalbinti aktorius, ši platforma siūlys ir tokią galimybę. Dalyvaudami koncerte klausytojai galės paprašyti mėgiamos dainos, interaktyvių pasirodymų metu šeimos su vaikais bus raginamos užsiimti bendra veikla. Taigi, įsitraukimo žadama neką mažiau nei fiziškai dalyvaujant renginyje.

“Paskelbus karantiną, žmonės liko namuose, renginiai buvo atšaukti, o viena iš nedaugelio pramogų liko kompiuterio ekranas. Natūralu, jog daug turinio muzikos atlikėjai, aktoriai pradėjo transliuoti iš namų. Mes norime pakelti juos nuo sofų ir sugrąžinti tikrą kokybišką koncertų ir spektaklių jausmą žiūrovams.” - teigia internetinio kanalo STAGE ON kūrėjai.

STAGE ON renginių kanalui yra įrengta profesionali scena, kurią aptarnaus geriausi savo srities profesionalai, dirbantys su didžiausiais koncertais ir TV šou Lietuvoje. Tikimasi, jog tai garantuos aukščiausios kokybės garsą ir vaizdą žiūrovams. Scena bus nuolatos transformuojama ir pritaikoma konkretaus formato renginiams. Atlikėjai ir aktoriai nuo scenos vietoj įprasto vaizdo - daugybės žiūrovų - matys didelius ekranus, per kuriuos bus galimybė virtualiai susitikti su žiūrovais. Publikai bus suteikta galimybė video tilto pagalba pabendrauti su atlikėjais ar užduoti jiems klausimų.

Ketvirtadieniais ant scenos pasirodys žinomiausi Lietuvos muzikos atlikėjai, sekmadieniais šurmuliuos vaikiški spektakliai. Aktoriai bendraus su vaikais ir tėveliais, atliks pratimus, kartos judesius ir dainuos daineles. Nuo antrosios gegužės mėnesio pusės antradienio vakarais kanalas pakvies prisijungti suaugusius dramos teatro mėgėjus. ”Be abejo, rekomenduojame transliacijas stebėti per didelius ekranus su ausinėmis. Tokiu būdu turėsite galimybę pajusti kuo realesnį koncerto ar spektaklio įspūdį.” - pataria kalano STAGE ON rengėjai.

Studijoje bus užtikrinami visi saugumo reikalavimai, personalas dirbs nesusitinkančiomis pamainomis, erdvė - padalinta taip, kad visi atlikėjai neturėtų jokio artimo kontakto su personalu, patalpos bus nuolat dezinfekuojamos, laikomasi visų saugumo rekomendacijų.

Pirmasis koncertas įvyks jau gegužės 7 d., jame pasirodys charizmatiškasis Mantas Jankavičius. Šį koncertą nemokamai visi norintys galės stebėti 15min.lt portale.

Tolimesni renginiai kainuos simboliškai - vos 3 eur. Visa informacija apie artėjančius renginius ir bilietų įsigyjimą bus pateikiama Facebook.com/stageonrenginiai ir bilietai.lt