logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Skaityti daugiau

Eurovizijos“ žvaigždė Lietuvoje: prasideda vieša prekyba bilietais

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad „Eurovizijos“ finalą laimėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo surengs koncertą mūsų šalyje. Vienintelis Nemo koncertas Lietuvoje įvyks kitų metų balandžio 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Prognozuojama, kad tai bus vienas laukiamiausių 2025-ųjų metų koncertų.

Pasitinkant Naujuosius metus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia švęsti kartu

Pasitinkant Naujuosius metus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia švęsti kartu. Jau tradicija tapusiuose koncertuose Šv. Kotrynos bažnyčioje pasitinkant Naujuosius metus skambės gražiausios kurias kartu su orkestru atliks operos solistė sopranas Viktorija Miškūnaitė.

Koncertas ir kasmetinis renginys | Kur tu, karpi, 2024?

Rugpjūčio 3 dieną nuo 12:00val. startuos 24 valandas truksiančios karpių gaudymo varžybos. Aplink sodybos didįjį tvenkinį įsikurs iki 55 komandų žvejų. Lengvas šurmulys ir azartas tęsis iki sekmadienio 12:00val. kuomet signalinė raketa skelbs varžybų pabaigą. Palaikymo komandos nariai ir visi norintys pajudėti kaip dera atvykite į šį kasmetinį renginį. Nuo 19:30val. Jums koncertuos gyvo garso grupė DIKSAI ir legendinė grupė RONDO, vakarą pratęs DJ.

Lietuvos motokroso čempionatas

Birželio 22-23 d. vyks 2024 m. Betsafe Lietuvos motokroso čempionato ir taurės III etapas. Visų laukiame BIRŽŲ motokroso trasoje.

Režisierius Dainius Kazlauskas apie naują spektaklį: pjesę parašiau tam, kad suskambėtų mylima daina

Vos praėjusiais metais į teatro sceną po beveik 12 metų pertraukos sugrįžęs režisierius Dainius Kazlauskas pristato naujausią savo darbą – muzikinį spektaklį „Kurortinis romanas“, kuriame kartu su žymiais Lietuvos aktoriais vaidins ir pats. Istorija pasakos apie vyro bei moters santykį ir nukels žiūrovus į praėjusio amžiaus antrąją pusę, į miestą, kuriame kone kiekvienas turi šiltų prisiminimų ir sentimentų – Palangą.

Prasideda išankstinė prekyba bilietais į NEMO koncertą Lietuvoje

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad „Eurovizijos“ finalą laimėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo surengs koncertą mūsų šalyje. Vienintelis Nemo koncertas Lietuvoje įvyks kitų metų balandžio 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Prognozuojama, kad tai bus vienas laukiamiausių 2025-ųjų metų koncertų.

Bani Hill Band ir Dani Lança. Tbilisis - Barselona!

Sakartvelo ir viso Kaukazo žvaigždės Bani Hill Band šią liepą grįžta į Lietuvą su teigiama energija ir naujais kūriniais. Jauni, entuziastingi ir muzikaliai nepriekaištingi Bani – tikras delikatesas jūsų ausims ir akims - pakartoti tikrai verta.

Premjera Baltijos šalyse: Symphonic Sinatra: Brian Dubrey & Las Vegas Orchestra

Į Lietuvą atvyksta JAV spaudos pripažintas geriausiu pasaulyje legendinio Franko Sinatros tributas: „Symphonic Sinatra‘‘ su žavinguoju Brianu Duprey ir Las Vegas Orkestru.

Autentiškos muzikos talentas iš Estijos Kadri Voorand pirmą kartą koncertuoja Lietuvoje

Kadri Voorand yra dievinama Estijoje ir pasaulyje estų dainininkė, dainų autorė ir ypatingų šou kūrėja, kviečiama ir laukiama visose salėse, įskaitant ir Talino filharmonują, pasaulio muzikos festivaliuose.

EVGENYA REDKO | AKUSTIŠKAI | Nidos Prieplauka

Evgenya Redko įkvėpta pajūrio ir vasaros lengvumo pristato akustinę programą. Vasaros įkarštyje viena autentiškiausių Lietuvos atlikėjų ir dainų autorių pasirodys „Nidos prieplaukoje“. Jai akomponuos multiinstrumentalistas Martynas Vilpišauskas.

LVSO koncertų salėje prasideda antras rekonstrukcijos etapas

Šį pavasarį iškilmingai atidaręs aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančią LVSO koncertų salę, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jau paskelbė naujojo sezono koncertus. Tačiau LVSO koncertų salės pastatą neseniai apdengė statybiniai tentai. Apie tai, kokie darbai bus vykdomi artimiausiu metu, kalbamės su Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vadovu Stasiu Pancekausku.

Oficialu: „Eurovizijoje“ nugalėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo koncertuos Lietuvoje

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad „Eurovizijos“ finalą laimėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo surengs koncertą mūsų šalyje. Vienintelis Nemo koncertas Lietuvoje įvyks kitų metų balandžio 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Prognozuojama, kad tai bus vienas laukiamiausių 2025-ųjų metų koncertų.

Dainininkas Julien Dassin Palangoje surengs tėvo atminimui skirtą koncertą „Joe Dassin: Story 2024“

Nuo garsiojo Joe Dassin mirties praėjo daugiau nei 40 m., tačiau vieną žymiausių jo dainų apie Eliziejaus laukus iki šiol dainuoja visas pasaulis. Naujoje koncertinėje programoje „Joe Dassin: Story 2024“ šviesų tėvo atminimą pagerbia Joe Dassin sūnus - prancūzų dainininkas Julien Dassin. Legendinės prancūzų šansono žvaigždės garsiausios dainos naujai suskambės rugpjūčio 3 d. Palangos koncertų salėje. Julien Dassin kviečia žiūrovus vasarą švęsti klausantis garsiausių Joe Dassin dainų „Les Champs-Élysées“, „Salut Les Amoureux“, „L'Été Indien“, „Et Si Tu N'Existais Pas“, „À Toi“ ir daugelio kitų.

Tarptautiniu mastu pripažintas bandoneono virtuozas ARIEL RAMIREZ grįžta į Lietuvos sceną nauju - akustiniu formatu

Tarptautiniu mastu pripažintas bandoneono virtuozas ARIEL RAMIREZ (ARGENTINA) grįžta į Lietuvos sceną nauju - akustiniu formatu

Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ švenčia 10 metų sukaktį

„Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, 2014 metais debiutavęs didžiojoje scenoje, tapo tikra sensacija: didžiausiu ir brangiausiu visų laikų lietuvišku miuziklu.

Alinos Orlovos premjera: pristato kūrinį „Iš Kur?“, įkvėptą seno muzikinio eskizo

Šiandien išskirtinė Lietuvos muzikos kūrėja Alina Orlova pristato naujausią savo kūrinį – dainą „Iš Kur?“. Ši daina gimė netikėtai, tačiau įkvėpta seno muzikinio eskizo, kuris, atrodo, laukė tinkamo momento atgyti. Pasak kūrėjos, tai ir užuomina į naują albumą, kuris bus labai spalvingas.

Publikos numylėtinis Salvadoras Sobralis sugrįžta: surengs išskirtinius koncertus Kaune ir Vilniuje

„Eurovizijos“ konkurso laimėtojas, Lietuvos klausytojų itin pamėgtas portugalų dainininkas Salvadoras Sobralis turi džiugią žinią savo gerbėjams.

Australų muzikos psichonautai „King Gizzard & The Lizard Wizard” pasirinko mūsų Vilnių savo koncertų rezidencijai Europoje

Australų muzikos psichonautai „King Gizzard & The Lizard Wizard” atvyksta į sostinę ir 2025 metų gegužę čia surengs net tris savo pasirodymus: gegužės 29, 30 ir 31 dienomis.

Eurovizijos sensacija paslaptingoji Airijos ragana Bambie Thug koncertuos Vilniuje

„Karūnuokite raganą!” Su tokiu šūkiu šių metų Eurovizijos konkurse daugelį žiūrovų bei muzikos kritikų maloniai nustebinusi atlikėja Bambie Thug skelbia to paties pavadinimo Europos turą, kurio metu pirmą kartą koncertuos ir Lietuvoje. Vienintelis jos koncertas vyks 2024 m. spalio 10 d. Vilniaus klube “Vakaris”.

Lapkritį Vilniuje koncertuos post-punk grupė „Molchat Doma“

Lapkričio 14 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, koncertą surengs Baltarusijos post-punk sensacija – grupė „Molchat Doma“. Šis vienintelis hito „Sudno (Boris Ryzhy)“ autorių pasirodymas Lietuvoje – jų pasaulinio koncertų turo dalis. Bilietus į lapkritį vyksiantį „Molchat Doma“ koncertą bus galima įsigyti Bilietai.lt platformoje nuo birželio 14 d.

Vilniuje vyks didžiausia sporto verslo konferencija Baltijos šalyse

Rugsėjo 26-27 dienomis Vilniuje vyks pirmoji Baltijos šalyse sporto verslo konferencija „SportBiz Vilnius 2024“, kurioje pranešimus skaitys atstovai iš FIBA, Vokietijos „Bundesliga“, Glazgo „Celtic“ ir Kauno „Žalgirio“ klubų, Italijos „Formula One“ ekipos ar Ispanijos futbolo „LaLiga“ bei krepšinio „Liga ACB“ lygų.

Spektaklis kalėjime. „Vestuvės“ (rež. Oskaras Koršunovas)

Teatras gryname ore aktualus, reikalingas ir vertingas. Visiška laimė ir sėkmė! Kultinio teatro režisieriaus Oskaro Koršunovo darbas „Vestuvės“ šį sezoną vėl bus rodomas didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme.

„Cirkuliacijos“ programa: cirkas dėmesį prikaustys triukais, asmeninėmis istorijomis, humoru ir rimtomis temomis

„Šiuolaikiniu cirku galima papasakoti viską, išgirsti jo kalba pasakojamas istorijas, kurias išjaučia ir perduoda menininkai. Savo talentu jie pralaužia bet kokias ribas“, – sako šiuolaikinio cirko festivalio „Cirkuliacija“ organizatoriai. Kokias istorijas pasakos menininkai šiemet? Programa – įvairi, o cirko spektaklius pristatys skirtingų šalių kūrėjai.

Inga Jankauskaitė pristato vasarišką kūrinį ir vaizdo klipą „Medūza“: tai yra mano savotiškas socialinis eksperimentas

Ryški šalies muzikos kūrėja Inga Jankauskaitė pristato naujausią savo kūrinį – „Medūza“. Kartu su naujausia daina atlikėja sukūrė ir linksmą vaizdo klipą. Pasak Ingos, prirašius daugybę rimtų dainų, atėjus vasarai norėjosi šiek tiek „padurniuoti“ ir sukurti kūrinį – savotišką eksperimentą.

K. Teterevkovos treneris amerikietis – apie jos pažangą ir konkurenciją su olimpine čempione

Europos jaunimo plaukimo čempionato Lietuvoje ambasadorė Kotryna Teterevkova atidžiai seka pasirengimą pirmosioms tokio rango varžyboms Baltijos valstybėse. Tačiau ji taip pat rengiasi savo svarbiausioms varžyboms – olimpinėms žaidynėms Paryžiuje. Joms ji pastaruoju metu treniruojasi pas vieną geriausių JAV plaukimo trenerių Ray Looze‘ą ir treniruotėse konkuruoja su olimpine čempione Lilly King. Su tinklalapiu „LTU Aquatics“ garsusis treneris mielai sutiko pasidalyti savo įspūdžiais apie Kotrynos pažangą ir iššūkius Amerikoje.

Vaikų rašytojo Tomo Dirgėlos sukurti personažai Domas ir Tomas debiutuos miuziklo scenoje

Vieno populiariausių mūsų šalies vaikų rašytojų Tomo Dirgėlos sukurti personažai – Domas ir Tomas – išlipa iš knygų puslapių ir kviečia vaikus bei jų tėvelius susitikti miuzikle „Domas ir Tomas: dingusių veikėjų byla“. Susitikimai su vaikų mylimais herojais įvyks net devyniuose Lietuvos miestuose.

Vienintelis Donato Montvydo SHOW šią vasarą Palangoje

Vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų Donatas Montvydas kviečia visus pajūrio gyventojus ir atostogautojus liepos 13 dieną susitikti Palangos koncertų salėje, kur atmosferą kaitins savo hitais, šokių judesiais ir unikaliu šou.

Atlikėjas Dovi Mi pristato naują singlą „Nebus geriau“: daina apie skyrybas ir kitokią vasarą

Talentingas muzikos kūrėjas ir atlikėjas Dovi Mi sugrįžta su nauju emocingu singlu „Nebus geriau“. Šis kūrinys, parašytas prieš metus, pagaliau išvydo dienos šviesą ir atneša savitą kontrastą tarp nuotaikingų melodijų ir gilių, liūdnų žodžių, kalbančių apie skausmingus gyvenimo pokyčius.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ skelbia vasaros koncertus: „Jei pavyks prasmukt pas Dua Lipą į kambariuką, tai jau bus pasiekimas“

Viena populiariausių šalies grupių dalinasi vasaros planais – tarp jų Glastonberio festivalis Anglijoje ir mėgstamiausios vietos Lietuvoje. Taip, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ vyksta į Glasto! Birželio 26-30 dienomis viename žymiausių muzikos renginių pasaulyje lietuvių grupė surengs keturis pasirodymus skirtingose scenose. Grupė taip pat skelbia solinių vasaros koncertų Lietuvoje datas, kai aplankys mėgstamiausias vietas Palangoje, Vilniuje, Šventojoje ir Kaune.

Ski Mask The Slump God: prasideda išankstinė prekyba bilietais

Į Lietuvą koncertuoti atvyks žinoma Amerikos hiphopo žvaigždė Ski Mask The Slump God. Vienintelį savo pasirodymą amerikietis reperis liepos mėnesį surengs mūsų šalies sostinėje. Išskirtinis Ski Mask The Slump God įvyks jau liepos 17-ąją dieną Lukiškių kalėjimo kieme Vilniuje. Šalies sostinėje koncertuosiantis Ski Mask The Slump God atliks didžiausius hitus ir naujausius kūrinius.

Didžiausiame aviacijos šou Baltijos šalyse – dar neregėtas lietuvių triukas

Didžiausia aviacijos paroda Baltijos šalyse „Baltic International Airshow“ sugrįžta į Latvijos aviacijos sostine vadinamą Liepoją, kur birželio 15-16 dienomis žiūrovus kvies geriausi pasaulio pilotai, nematyti pasirodymai, triukai ir lėktuvai bei naikintuvai iš įvairių šalių.

Grupė BAVARIJA kviečia į didžiausią vasaros koncertą su gyvo garso grupe Palangoje!

BAVARIJA kviečia visus savo ištikimiausius gerbėjus kartu palydėt vasarą Palangos koncertų salėje !

Vilniuje atidaryta Dailės akademijos absolventų paroda: virusas keliauja į kitus miestus

„Šiais metais turime nenormaliai talentingą absolventų kartą, – atidarydamas Vilniaus dailės akademijos studentų baigiamųjų darbų parodą sakė menotyrininkas, parodų salės „Titanikas“ direktorius dr. Vidas Poškus. Dvi pirmąsias birželio savaites Vilniuje, Kaune, Telšiuose ir Klaipėdoje bus galima pamatyti kūrinius, su kuriais į meno lauką ir gyvenimą išeina meno bakalaurai, magistrai ir daktarai.

Šokių muzikos superžvaigždės „Cascada“ ir „Basshunter“ aplankys Lietuvą

Šį rudenį Kauno ir Klaipėdos arenas sudrebins pirmąkart Lietuvą aplankysianti vokiečių grupė „Cascada“ bei švedų šokių muzikos žvaigždė „Basshunter“, prie kurių taip pat prisijungs legendinės 90-ųjų grupės „2 Unlimited“ ir „Vengaboys“.

Dainininkas Rokas Yan Kaune surengs didžiausią iki šiol konceptualų šou „Rojus“

Vis garsiau muzikos padangę drebinantis, vienas klausomiausių šalies dainininkų ir muzikos kūrėjų Rokas Yan skelbia kol kas ambicingiausią karjeros žingsnį – didžiausią muzikinį šou „Rojus“. Pasak atlikėjo, surengti konceptualų koncertą buvo viso gyvenimo svajonė, kuriai įgyvendinti reikėjo laiko ir didesnė erdvės. Lapkričio 22 dieną, atsinaujinusioje Kauno sporto halėje įvyksiančiam šou dainininkas ruošiasi su talentingų muzikantų, šokėjų bei scenografų komanda ir žada sukurti įsimintiną vakarą.

Didžiausias ir linksmiausias grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ vasaros koncertas Palangoje!

Liepos 12 dieną Palangos koncertų salė taps didžiausios ir linksmiausios vasaros muzikos šventės vieta! Scenoje pasirodys unikaliausia Lietuvos grupė – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Tai bus ypatingas muzikantų koncertas šią vasarą, kurio praleisti tiesiog nevalia!

Garsioji Amerikos hiphopo žvaigždė Ski Mask The Slump God koncertuos Lietuvoje

Į Lietuvą koncertuoti atvyks žinoma Amerikos hiphopo žvaigždė Ski Mask The Slump God. Vienintelį savo pasirodymą amerikietis reperis liepos mėnesį surengs mūsų šalies sostinėje. Išskirtinis Ski Mask The Slump God įvyks jau liepos 17-ąją dieną Lukiškių kalėjimo kieme Vilniuje. Šalies sostinėje koncertuosiantis Ski Mask The Slump God atliks didžiausius hitus ir naujausius kūrinius.

„Guns N Roses“ dainas Lietuvoje atliks populiariausia Europoje jų tribute grupė “Reckless Roses”

Kol mūsų melomanams dar neteko sulaukti Lietuvoje originalios „Guns N’ Roses“ grupės koncerto, puikią alternatyvą turėsime šį rudenį. Pirmą kartą mūsų šalyje svečiuosis “Reckless Roses”, muzikos kritikų vadinama autentiškiausia „Guns N’ Roses“ tribute grupe Europoje. Jie koncertų žiūrovams pateiks tikrą 80-90-ųjų rokenrolo patirtį, įskaitant legendinį GNR skambesį, vizualinius elementus ir nepakartojamą to laikmečio pojūtį. Net du grupės koncertai įvyks lapkričio 8 d. Vilniaus klube “Vakaris” ir lapkričio 9 d. Kauno “Oazėje”.

Vilniaus dailės akademijos erdvės atsiveria visuomenei: pristatys daugiau nei 300 kūrėjų

Sėkmingai startavusi praėjusiais metais Vilniaus dailės akademijos studentų baigiamųjų darbų paroda šiemet vėl peržengia dailės akademijos sienas ir išplinta į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Telšių meno erdves. Studentams ši paroda – galimybė pristatyti tai, kuo jie akademijoje gyveno dvejus ar ketverius metus, pažvelgti į savo kūrybą bendraamžių, dėstytojų ir meno gerbėjų akimis.

Didžiausi birželio renginiai Lietuvoje: Joninės su A. Mamontovu ir M. Mikutavičiumi, NBA žvaigždės Vilniuje ir „Leon Somov & Jazzu“ sugrįžimas

Birželį tikimės ne tik karštų orų, bet ir didžiausių muzikos žvaigždžių šou. Andriaus Mamontovo, Marijaus Mikutavičiaus ir Povilo Meškėlos muzika Joninių savaitgalį susipins su senosiomis tradicijomis, Justinas Jarutis pakvies į unikalų golfo ir muzikos festivalį, o sostinėje susigrums NBA žvaigždės Domantas Sabonis ir Luka Dončičius.

Pamatykite ir išgirskite: Jessica Shy pristato naują dainą ir video „Žvaigždės“

Labiausiai klausoma ir geidžiama dainininkė Jessica Shy, šių metų pradžioje triumfavusi muzikos asociacijos „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, pristato naują dainą ir jos vaizdo klipą. Atlikėja, nugalėjusi „Metų atlikėjos“, „Metų pop muzikos atlikėjos“, „Metų koncertinės atlikėjos“, „Metų albumo“, „Metų dainos“ ir „M.A.M.A. Top 40“ nominacijose - viso laimėjo net 6 „M.A.M.A.“ apdovanojimus - gerbėjams dovanoja naujausią savo hitą „Žvaigždės“. Neabejojama, kad ši daina skambės ir vieninteliame Jessicos Shy šių metų koncerte, kuris rugpjūčio 10-ąją dieną įvyks Dariaus ir Girėno stadione Kaune.

Prasideda išankstinė prekyba bilietais į MOKINUKIŲ koncertus!

Viena garsiausių Lietuvos popmuzikos grupių „Mokinukės“ skelbia šventinių koncertų gastrolės. Legendinė merginų grupė šių metų pabaigoje surengs tris koncertus didžiosiose šalies arenose. Grupės „Mokinukės“ didieji šventiniai koncertai vyks: gruodžio 6-ąją dieną „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje, gruodžio 14-ąją dieną „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje ir gruodžio 25-ąją „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose. Didžiuosiuose šventiniuose koncertuose „Mokinukės“ atliks visus didžiausius savo hitus.

Šokių muzikos superžvaigždės „Cascada“ ir „Basshunter“ aplankys Lietuvą

Šį rudenį Kauno ir Klaipėdos arenas sudrebins pirmąkart Lietuvą aplankysianti vokiečių grupė „Cascada“ bei švedų šokių muzikos žvaigždė „Basshunter“, prie kurių taip pat prisijungs legendinės 90-ųjų grupės „2 Unlimited“ ir „Vengaboys“.

JULIEN DASSIN with Paris-Tour Eiffel Orchestra Palangoje

Balandį Vilniuje vykęs Julien Dassin koncertas susilaukė didžiulių pagyrų, o renginio organizatorius užplūdo prašymai koncertą pakartoti, todėl Julien Dassin į Lietuvą sugrįš dar šiemet!

„Eurovizijos 2022“ nugalėtojai Vilniuje

KALUSH ORCHESTRA – Ukrainos grupė, pirmaujanti šiuolaikinės muzikos tendencijose ir stebinti gerbėjus dinamišku bendradarbiavimu su tokiais atlikėjais kaip Alyona Alyona, Jerry Heil, Okean Elzy, Tember Blanche, Skofka, KRUTЬ, Skryabin, YARMAK ir Khrystyna Soloviy. Oleh Psiuk įkurta ir vadovaujama grupė kartu su MC Carpetman kuria savitą muzikinį stilių, kuris žavi publiką.

Autogidas Summer Fest, powered by Ratrace.lt

Autogidas Summer Fest pramogų ir automobilių festivalis kviečia visus liepos 13 d. į Zaraso ežero Didžiąją salą. Čia jūsų lauks visa diena linksmybių pramogų zonoje: StelAuto salono naujų automobilių bandomieji važiavimai, CF Moto motociklų pristatymas, MotoFOX enduro mokykla, grožio palapinė, pirčių ir kubilų erdvė, Kakės Makės batutų ir atrakcionų zona vaikams, pramoginiai skrydžiai oro balionu bei sraigtasparniu. Paplūdimiai, wake inn parkas, nuostabi gamta ir gausybė pramogų.

Spektaklis kalėjime. „Vestuvės“ (rež. Oskaras Koršunovas)

Visiška laimė ir sėkmė! Kultinio teatro režisieriaus Oskaro Koršunovo darbas „Vestuvės“ šį sezoną vėl bus rodomas didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme.

Legendinė merginų grupė „Mokinukės“ skelbia šventinius koncertus: aplankys tris miestus

Viena garsiausių Lietuvos popmuzikos grupių „Mokinukės“ skelbia šventinių koncertų gastrolės. Legendinė merginų grupė šių metų pabaigoje surengs tris koncertus didžiosiose šalies arenose. Grupės „Mokinukės“ didieji šventiniai koncertai vyks: gruodžio 6-ąją dieną „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje, gruodžio 14-ąją dieną „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje ir gruodžio 25-ąją „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose. Didžiuosiuose šventiniuose koncertuose „Mokinukės“ atliks visus didžiausius savo hitus.

Dešimtmetį švenčiantys “Varang Nord” grupės jubiliejų su draugais švęs koncerte Vilniuje

Grupė “Varang Nord” jau dešimtmetį muzikinėse kovose drebina Europos šalis ir jų miestus. Švęsdami savo 10 metų jubiliejų, jie skelbia pasirodymus Baltijos šalyse ir Lenkijoje - susitikime visi mūšio lauke! Koncerte Vilniuje prie jų jungsis ypatingas vakaro svečias, apie kurį organizatoriai žada pranešti artimiausiu metu.

Po 5 metų pertraukos į reivo vakarėlį nukeliančią dainą bei vaizdo klipą pristato dainininkė Justina Budaitė – Junv

Praeityje Lietuvos muzikos padangę drebinusi atlikėja Justina Budaitė – Junv po 5 metų pertraukos grįžta su naujienomis. Šiandien Londone gyvenanti atlikėja pristato kūrinį ir vaizdo klipą „OUT [MISBEHAVIOUR]“. Atlikėjos teigimu, iš muzikos nebuvo dingusi, tačiau visą šį laiką ieškojo savo muzikinės krypties ir kantriai darbavosi ties kūryba.

Serafimas Bit-Kharibi ir Trylikos Šventųjų Asirijos Tėvų choras

Rugpjūčio 14 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje laukia nepaprastas religinės muzikos koncertas – dangišką muziką Jėzaus gimtąja aramėjų kalba atliks Asirijos vienuoliai iš Trylikos Šventųjų Asirijos Tėvų vienuolyno, vadovaujami archimandrito Serafimo Bit Kharibi (Seraphim Bit-Kharibi).

Švyturys Nealkoholinis Live: MONIKA LIU | Vasaros Terasa

Intymiai, dramatiškai, sentimentaliai, ir, žinoma, su gero humoro užtaisu – tokiomis emocijomis Monika Liu kiekvienąkart lipa ant scenos.

Europos jaunimo plaukimo čempionato ambasadorė K.Teterevkova: „Šeimininkai turi pranašumą“

Vilniuje pirmąsyk Baltijos šalių istorijoje vyksiantį Europos jaunimo plaukimo čempionatą olimpietė Kotryna Teterevkova sveikino per atstumą. Vilnietė šiuo metu Paryžiaus olimpinėms žaidynėms rengiasi Jungtinėse Valstijose, tačiau įvykius, susijusius su pirmosiomis elitinėmis plaukimo varžybomis Lietuvoje, ji seka atidžiai.

Komplimentų vieni kitiems negailintys „Biplan“ ir Gamka pristato bendrą kūrinį

Naujausias vilniečių „Biplan“ darbas – duetas su alternatyvios muzikos atlikėju Gamka. Trisdešimtmetį kitais metais minėsiantys „biplanai“ negaili komplimentų naujos kartos muzikantui, o šis prisimena augęs su hitu „Labas rytas“ bei savo kūrybinę patirtį su „Biplan“ vadina svajonės išsipildymu.

Į sostinę grįžta ekstravagantiškoji JAV muzikos žvaigždė Yves Tumor

Paties Yves Tumor paskelbtas turo plakatas, kuriame pažymėtas ir mūsų Vilnius, tikrai nebuvo klaida, nors sukėlė daug nuostabos ir diskusijų socialiniuose tinkluose. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week” patvirtina, kad praėjusiais metais puikų naują albumą „Praise A Lord Who Chews But Which Does Not Consume“ išleidusi žvaigždė iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžta į sostinę.

Prasideda išankstinė prekyba bilietais į DJ Jovani areninį šou!

inomiausias Lietuvoje didžėjus ir šokių muzikos prodiuseris Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, skelbia areninį šou didžiausioje šalyje arenoje. Kauną sudrebinsianti elektroninės muzikos fiesta „Jovani - „Žalgirio“ arena“ vyks paskutinį rudens penktadienį - lapkričio 29-ąją dieną - „Žalgirio“ arenoje. Šiemet tai bus vienas didžiausių uždaroje erdvėje rengiamų elektroninės muzikos šou Lietuvoje.

Rūta MUR pristato naujausią albumą: keliauju albumais iš nemeilės iki meilės

Viena unikaliausių šalies muzikos kūrėjų ir atlikėjų Rūta MUR šiandien klausytojams pristato naujausią savo albumą „Meridiem“. Išgyvenanti viena ryškiausių karjeros etapų atlikėja džiaugiasi ir asmeninio gyvenimo patirtimis, kurios padėjo užgimti naujausiai kūrybai. Pasak kūrėjos, šis albumas – tai būdas įamžinti kupinas meilės akimirkas.

DJ Jovani skelbia didžiausią karjeros koncertą: surengs areninį šou Kaune

Žinomiausias Lietuvoje didžėjus ir šokių muzikos prodiuseris Jonas Nainys, žinomas kaip DJ Jovani, skelbia areninį šou didžiausioje šalyje arenoje. Kauną sudrebinsianti elektroninės muzikos fiesta „Jovani - „Žalgirio“ arena“ vyks paskutinį rudens penktadienį - lapkričio 29-ąją dieną - „Žalgirio“ arenoje. Šiemet tai bus vienas didžiausių uždaroje erdvėje rengiamų elektroninės muzikos šou Lietuvoje.

Andrius Mamontovas: „Manęs laukia didžiulis iššūkis – didžiulėje festivalio scenoje grosiu vienas“

Artėjant antrajam Joninių festivaliui „Farm on Fire“, legendinis atlikėjas Andrius Mamontovas neslepia nerimo, kad jo akustinis koncertas didžiojoje festivalio scenoje bus nemenkas muzikinis iššūkis. Didžiojoje scenoje jį matysime tik su gitara ir tai bus viena įsimintiniausių dovanų festivalio dalyviams, vertinantiems jaukius ir jausmingus koncertus. A. Mamontovas prisiminė Lietuvos festivalių istoriją, įvardijo įsimintiniausius ir pasidalijo mintimis apie naujausius savo koncertus.

Kenny Garrett

Vienas įtakingiausių šiuolaikinio džiazo meistrų – saksofonininkas, kompozitorius Kenny Garrettas – skelbia surengsiantis koncertus Lietuvoje ir Estijoje ir kviečia visus gerbėjus į ypatingus pasirodymus. Muzikantas žada sukurti mažą stebuklą – atvežti sodrią džiazo muziką, kurioje pulsuoja įvairių kartų bei laikmečių dvasia.

EVGENYA REDKO | Vasaros Terasa

Viena autentiškiausių atlikėjų Lietuvos pop muzikos scenoje „Vasaros Terasoje“ surengs savo svarbiausią sezono koncertą.

Prasidėjo prekyba bilietais į kultinės britų grupės „Faithless“ koncertą Vilniuje

Šiandien, gegužės 17 d., Bilietai.lt platformoje prasidėjo prekyba bilietais į pirmą kartą Lietuvoje vyksiantį kultinės elektroninės muzikos grupės „Faithless“ koncertą. Pasirodymas, kuris rugsėjo 4 d. vyks Vilniaus Kalnų parke – po 8 metų pertraukos rengiamo „Faithless“ koncertinio turo „Champion Sound“ dalis.

Paulina Paukštaitytė Palangoje ir Kaune

Po išparduoto koncerto Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje, jaunosios kartos atlikėja Paulina Paukštaitytė skelbia dar du to pačio formato akustinius koncertus, magiškose šalies erdvėse: Palangos Kurhauzo koncertų salėje ir Kauno kultūros centro didžiojoje salėje.

Europos jaunimo plaukimo čempionatas

Liepos 2–7 dienomis Vilniuje vyks Lietuvoje dar neregėtas sporto renginys – Europos jaunimo plaukimo čempionatas. Minint Lietuvos plaukimo šimtmetį, jubiliejinio 50-ojo čempionato dalyvius priims Vilniaus Lazdynų baseinas. Į šį pirmą kartą Lietuvoje ir Baltijos šalyse vyksiantį prestižinį renginį susirinks perspektyviausi jaunieji plaukikai iš visos Europos.

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje XXIV

XXIV tarptautinis eksperimentinės archeologijos festivalis „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“ kviečia pasinerti į legendomis apipintą, protėvių numintą Kernavę!

Monikos Liu koncertas Nidoje

Šiemet įgyvendinusi savo gyvenimo projektą su LNOBT simfoniniu orkestru Monika Liu užsitvirtino savo kaip muzikinio performanso divos vardą. Nieko panašaus į Moniką Liu Lietuvoje tiesiog nėra.

Spektaklis kalėjime. „Vestuvės“ (rež. Oskaras Koršunovas)

Visiška laimė ir sėkmė! Kultinio teatro režisieriaus Oskaro Koršunovo darbas „Vestuvės“ šį sezoną vėl bus rodomas didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme.

Ieva Dūdaitė pristato didžiausius savo karjeros koncertus

Viena žymiausių Lietuvos pianisčių Ieva Dūdaitė pristato didžiausius savo karjeros koncertus pavadinimu „Grand Piano Show“, kuriuose pristatys save naujame amplua ir pakels fortepijono koncerto sampratą į kitą lygį.

Kamanių šilelis Palangoje

Kai vasara, visas Kamanių šilelis sujuda ir ima dūgzti garsiausiai metuose. Kai vasara, žiūrėti į saulę labiausiai norisi ten, kur miestų stogai jos neužstoja. Kai vasara, visokios bangos ne tokios baisios, nes nešaltos.

Kultinė britų elektroninės muzikos grupė FAITHLESS pirmą kartą koncertuos Vilniuje

Rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke koncertą surengs viena žymiausių visų laikų elektroninės muzikos grupių „Faithless“. Po 8 metų pertraukos apie savo koncertinį turą „Champion Sound“ paskelbę kultinių superhitų „Insomnia“, „God is a DJ“ ir „One Step Too Far“ kūrėjai publikai žada nepamirštamą muzikinį – vizualinį nuotykį. Tai bus pirmasis kartas, kai „Faithless“ pasirodys Lietuvoje!

Ant festivalio „Summer Sound“ scenos šią vasarą rikiuosis „Lithuania HQ“ didžėjai

Didžiausias Baltijos šalių paplūdimio festivalis „Summer Sound“ trečius metus iš eilės pliaže atvers ir specialią elektroninei muzikai skirtą erdvę „Klubs++“. Festivalio lankytojų pamėgtoje klubinės muzikos erdvėje, kurioje šokiai tęsiasi iki ryto, pasirodys ir žinomi didžėjai iš garsiausios Lietuvos elektroninės muzikos prodiuserių kompanijos „Lithuania HQ“.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato premjerą – L. Vilkončiaus operą „Pasaulio sutvėrimas“

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, savo 35-ojo sezono pabaigai klausytojus kviečia į tikrą muzikinį įvykį – gegužės 23 d. LVSO koncertų salėje skambės premjera – naujausia kompozitoriaus Laimio Vilkončiaus opera „Pasaulio sutvėrimas“.

Atrasti teatrą mieste kviečia scenos menų festivalis „Teatrodomas“

Birželio 6-15 dienomis įvairiose Šiaulių miesto erdvėse rengiamas scenos menų festivalis „Teatrodromas“ jau antrą kartą pakvies į dešimt dienų truksiantį teatrinį nuotykį. Festivalis, kurį organizuoja Valstybinis Šiaulių dramos teatras, kviečia publiką atrasti kitokį teatrą – teatrą, kuriam nereikia rūbinės ir uždaros scenos dėžutės. Vasaros pradžią ženklinančio festivalio metu Šiauliai taps viena didele vaidybos aikštele – savotišku teatrodromu – skirtingų scenos menų pasirodymų ir bendrų patyrimų vieta.

„Eurovizijoje“ išgarsėję dainininkai Rūta MUR ir Jurijus Veklenko pristato bendrą dainą: jaučiau, kad dainai reikia ne šiaip vokalisto

Du talentingi ir unikalių balsų savininkai Rūta MUR ir Jurijus Veklenko suvienijo jėgas ir šiandien pristato bendrą kūrinį – „Hold Me“. Abu kūrėjai negaili gražių žodžių vienas kitam ir džiaugiasi šiuo bendradarbiavimu. Pasak Rūtos, pakviesti Jurijų prisidėti prie naujausio kūrinio paskatino socialiniuose tinkluose išgirstas įrašas, kai dainininkas atlieka „Ave Maria“.

Originalus grupės vokalistas Udo Dirkschneideris Vilniuje atliks garsiausias „Accept“ dainas

„Dirkschneider“ - tai pavadinimas, reiškiantis kur kas daugiau nei tik antrasis vokalisto Udo Dirkschneiderio ir jo grupės „U.D.O.“ įsikūnijimas. Šiuo pavadinimu ir tokia forma vokiečių rokerių kvintetas atiduoda duoklę savo legendinio dainininko muzikinei istorijai. Būsimo pasaulinio turo metu projektas „Dirkschneider“ pažymės legendinio ir populiariausio grupės „Accept“ albumo „Balls To The Wall“ 40-metį. Ta proga koncertuose jei sugros visą šį albumą, pridėdami kaip vyšnią ant torto ne vieną visiems heavy metalo gerbėjams puikiai pažįstamą kultinės vokiečių grupės dainą. Koncertas vyks Vilniaus klube „Kablys“ 2025 m. kovo 8 d. (šeštadienį).

Extreme show PULSE

Pasaulinio garso Monte Karlo cirko žvaigždės pristato ekstremalų šou "PULSE" Sensacingas šou "PULSE" skelbia apie savo sugrįžimą!

Kultinė elektroninės muzikos grupė „Faithless“ rugsėjį koncertuos Vilniuje

Rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke koncertą surengs viena žymiausių visų laikų elektroninės muzikos grupių „Faithless“. Po 8 metų pertraukos apie savo koncertinį turą „Champion Sound“ paskelbę kultinių superhitų „Insomnia“, „God is a DJ“ ir „One Step Too Far“ kūrėjai publikai žada nepamirštamą muzikinį – vizualinį nuotykį. Tai bus pirmasis kartas, kai „Faithless“ pasirodys Lietuvoje.

Atlikėjas Matas Ligeika pristato dainą ir vaizdo klipą „Sapnai“: tai skaudžios meilės istorija, kuri persekioja ir miego metu

Muzikos kūrėjas ir muzikantas Matas Ligeika pristato kūrinį ir vaizdo klipą „Sapnai“. Talentingas vaikinas neseniai, pristatęs kūrinį „Aš ateinu“ jau spėjo suburti gerbėjų ratą. Šiandien pristatomo kūrinio premjerai Matas rengėsi ilgai. Pasak kūrėjo, pirmoji dainos versija buvo sukurta net prieš 3 metus.

Benassi Bros feat. Dhany, Komodo & Thomas Sykes | Telšiai

Išsiilgusiems vasaros nuotykių, Karklė Production organizatoriai turi ypatingą pasiūlymą: liepos 12-ąją Telšiuose audringą vakarėlį užkurs dvi pasaulinio lygio žvaigždės. Nostalgiškus sentimentus žadinantys hitai ir Lotynų Amerikos ritmai vienoje scenoje: į Lietuvą užsuks legendiniai Benassi Bros, kartu su dainininke Dhany, kurios balsas girdimas visose iki skausmo žinomuose grupės kūriniuose. Prie pasaulinio žvaigždžių jungiasi ir draugai iš kaimyninės Lenkijos – šokių muzikos hitų ambasadoriai KOMODO, kartu su atlikėju Thomas Sykes. Organizatoriai išduoda, kad prie legendinių atlikėjų prisijungs ir būrys Lietuvos žvaigždžių.

Benassi Bros feat. Dhany, Komodo & Thomas Sykes | Druskininkai

Ypatingas vasaros nuotykis Druskininkuose: pirmą kartą atvyksta pasaulinio lygio žvaigždės Benassi Bros. Feat. Dhany ir KOMODO.

Krepšinio mėgėjai išgraibstė pirmuosius „Wolves Twinsbet“ abonementus

Ketvirtadienį, gegužės 2 d., prasidėjusi būsimo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ sezono abonementų prekyba startavo sėkmingai. Krepšinio mėgėjai jau išgraibstė pirmuosius 300 abonementų už išskirtines kainas.

Povilas Meškėla: „Privalome tęsti Joninių tradiciją ir ugdyti vaikų muzikinį skonį“

Roko muzikos atlikėjas Povilas Meškėla jau dabar intensyviai ruošiasi Joninių festivaliui „Farm on Fire’24“. Šiemet jis ne tik koncertuos su roko legendomis Vladu Kovaliovu, Česlovu Gabaliu, bet ir pristatys jaunuosius talentus – vyks Povilo Meškėlos vardo konkurso finalas ir iškilminga apdovanojimų ceremonija. Legendinis roko muzikos atlikėjas atvirai pasakoja, kodėl privalome išlaikyti tradicijas bei ugdyti gerą vaikų ir jaunimo muzikinį skonį.

Į Lietuvą grįžta „Eurovizijos“ karalienė ir viena ryškiausių Švedijos muzikos žvaigždžių Loreen

Muzikos agentūros „8 Days A Week” kalendoriuje – dar vienas naujas, bet gerai pažįstamas vardas. Visi „Eurovizijos“ fanai ir netgi heiter‘iai turėtų suklusti. Į Lietuvą 2025 m. vasario 22 d. grįžta „Eurovizijos“ karalienė, dukart šio konkurso nugalėtoja ir viena ryškiausių Švedijos muzikos žvaigždžių Loreen.

Unikalus epochos pagerbimas: būrys garsių atlikėjų kviečia į „Roko amžius: Arena Show“ koncertus

Laikotarpis nuo 1960-ųjų iki 1990-ųjų muzikos istorijoje dažnai vadinamas auksiniu roko amžiumi, kuomet radijuose, plokštelių grotuvuose, ausinėse ir šokių salėse karaliavo nesenstančia klasika tapusiuos grupės „Queen“, „Def Leppard“, „Whitesnake“, „Deep Purple“, „Guns N' Roses“, atlikėjai Tina Turner, Elton John ir daugelis kitų. Talentingi aktoriai ir dainininkai Vidas Bareikis, Egidijus Sipavičius, Liepa Mondeikaitė, Oneida Kunsunga, Simonas Storpirštis ir, žinoma, lietuviško roko legenda Povilas Meškėla, kartu su profesionalių muzikantų grupe, kviečia persikelti į laikus, kai vyko tikra muzikinė revoliucija – „Roko amžius: Arena Show“.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

„Wolves Twinsbet“ pradeda būsimo sezono abonementų prekybą

Kovą dėl šalies čempionato apdovanojimų tęsiantis Vilniaus „Wolves Twinsbet“ krepšinio klubas pradeda abonementų prekybą į 2024-2025 m. sezono rungtynes „Twinsbet“ arenoje.

„Bilietai.lt“ valdanti įmonė „Piletilevi Group“ perka dvi įmones Lenkijoje ir taps didžiausiu rinkos žaidėju Vidurio Europoje

„Piletilevi Group“ perka dviejų Lenkijos bilietų pardavimo bendrovių - „kicket“ ir „Biletomat“ - kontrolinius akcijų paketus. Bendra įmonė taps antrąja pagal dydį Lenkijos rinkoje, o „Piletilevi Group“ - didžiausia Vidurio Europoje bilietų pardavimo bendrove, tarpininkaujančia parduodant bilietų už beveik 320 mln. eurų per metus.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės rungtynės: Lietuva - Slovėnija

Domantas Sabonis prieš Luką Dončičių! Išskirtinis NBA krepšinio žvaigždžių spektaklis Vilniuje, „Twinsbet“ arenoje laukia jau birželio 23 d. (sekmadienį), kur Paryžiaus Olimpinių žaidynių atrankai besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kontrolinėse rungtynėse susitinka su grėsmingu varžovu iš Slovėnijos. Rinktinei itin reikia TAVO garsaus palaikymo!

Australų muzikos grynuolis RY X skelbia išskirtinį pasirodymą su LNOBT orkestru!

Mums tikrai sekasi. Taip atrodo dar viena išpildyta muzikos agentūros „8 Days A Wee” svajonė. Australų muzikos grynuolis RY X ir Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatro simfoninis orkestras. Išskirtinis pasirodymas sostinėje, vienintelis toks visame RY X koncertų ture. Oho?! Oho!

Didžiausias šalies lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar daugiau žvaigždžių

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ šiandien atskleidžia dar daugiau atlikėjų vardų. Jau liepos 20 dieną Raudondvario dvare įvyks kasmetinis garsiausius šalies dainininkus į vieną sceną suburiantis festivalis, kuriame laukia daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos.

GJan skelbia SÃGA koncertą

Man visada labai sunku, kai reikia kažkam pristatyt ir aprašyt savo dainas, koncertus ar kažką kitą, kas susiję su mano kūryba. Vis parašau, nutrinu, galvoju kaip čia viską įvilkt kuo gražiau, nesikuklint ir nenuvertint savęs, bet tuo pačiu ir nepersistengt, kad nepasirodyčiau arogantiška.

Superhito „Italodisco“ autoriai „The Kolors“ surengs solinį koncertą Vilniuje

Italų poproko sensacija „The Kolors“ 2025 m. balandžio 5 d. surengs savo solinį koncertą Vilniuje. Superhito „Italodisco“ autorių pasirodymas, vyksiantis koncertų salėje „Compensa“ – jų pirmojo europinio koncertinio turo dalis. Gastrolių, kurios prasidės jau šią gegužę, metu grupę bus galima išvysti Šveicarijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse.

Jared Leto ir kultinė roko grupė „30 Seconds To Mars“ skelbia apie koncertą Lietuvoje

Kultinė amerikiečių roko grupė „30 Seconds To Mars“ surengs koncertą Lietuvoje. „Oskaro“ laimėtojas aktorius ir muzikantas Jared Leto pranešė apie grupės pasaulinių gastrolių „Seasons World Tour 2024“ papildomus šou. Šiandien didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai skelbia, kad „30 Seconds To Mars“ koncertas įvyks spalio 4-ąją dieną „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Marijonas Mikutavičius apie festivalį „Farm on Fire“: „Išsitaškysime iki paskutinio prakaito lašo“

Joninių festivalio „Farm on Fire’24“ pagrindinis dėmesys šiemet skiriamas muzikai. Festivalyje koncertuos: Marijonas Mikutavičius, Andrius Mamontovas, pasirodymą surengs ir „Roko legendos“ su Povilu Meškėla, Vladu Kovaliovu, Česlovu Gabaliu. Taip pat daug dėmesio bus skiriama jauniesiems talentams – vyks Povilo Meškėlos vardo konkurso finalas ir iškilminga apdovanojimų ceremonija.

Rūta MUR pristato netikėtai skambančią vasara alsuojančią naują dainą ir būsimus koncertus

Unikalaus balso atlikėja ir dainų autorė Rūta MUR netrukus išleis vasarai dedikuotą albumą „MERIDIEM“, o jau šiandien ji pristato lengvumo ir šilumos prisotintą antrąjį albumo singlą „Time“. Kartu su juo skelbiami trys vasaros koncertai Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

„Gladiatorius“, „Kopa“, „Karibų piratai“: 10 geriausių filmų, kuriems muziką kūrė Hansas Zimmeris

Vokiečių kompozitorius Hansas Zimmeris yra bene žymiausias kino garso takelių kūrėjas pasaulyje, per savo karjerą parašęs muziką daugiau nei 150 filmų, o naujausias iš jų – rekordus fiksavęs filmas „Kopa. Antra dalis“.

„Begaliniai horizontai“ premjeros Varėnoje ir Vilniuje

Lietuvos sezonas Prancūzijoje jau buvo pristatytas spaudos konferencijoje kovo 11 dieną Paryžiuje. Pirmieji renginiai Prancūzijoje numatyti rugsėjo mėnesį, tačiau Vilniaus ir Varėnos muzikos mylėtojai turės unikalią galimybę vieną iš naujai sezonui kuriamų projektų išgirsti koncertuose jau balandžio mėnesį. Šiuose Čiurlioniui labai svarbiuose miestuose bus pristatytas naujausias pianisto Roko Zubovo ir prancūzų elektroninės muzikos kūrėjo Philo Vono, dviejų labai skirtingų muzikų, suvienytų meilės ir pagarbos didžiojo Lietuvos genijaus M. K. Čiurlionio kūrybai ir asmenybei, darbas „Begaliniai horizontai“ (pranc. „Horizons Infinis“).

Didžiausiame paplūdimio festivalyje Baltijos šalyse – garsūs elektroninės muzikos vardai ir „Eurovizijos“ žvaigždė iš Suomijos

Didžiausias paplūdimio muzikos festivalis Baltijos šalyse, „Summer Sound“, įvyks rugpjūčio 2-3 dienomis Liepojoje. Prie Baltijos jūros rengiamas festivalis išsiskiria stipria elektroninės šokių muzikos scena bei kasmet pritraukia vis daugiau klausytojų iš visų trijų Baltijos valstybių.

Rokas Yan klausytojus pakvietė į „Pasaulio pabaiga“: šimtai rožių, Evgenyos Redko pasirodymas ir filosofiniai klausimai

Vienas ryškiausių ir sparčiausiai populiarėjančių jaunosios kartos atlikėjų Rokas Yan penktadienio vakarą sostinės publiką pakvietė į unikalų koncertą, pavadintą „Pasaulio pabaiga“. Pasak kūrėjo, šiuo koncertu simboliškai norėjosi uždaryti etapą ir sukurti unikalią, tik vienam pasirodymui sukurtą patirtį. Į šį koncertą bilietai buvo parduoti daugiau nei prieš du mėnesius.

Fenomenali sėkmė: į A. Cholinos „Jaunystę“ plūsta tūkstančiai žiūrovų ir didmiesčiuose, ir regionuose

22 tūkstančiai – tiek žiūrovų per kelis mėnesius nuo premjeros praėjusių metų liepą jau pamatė režisierės ir choreografės Anželikos Cholinos naujausią spektaklį „Jaunystė, arba scenarijai pagal kuriuos gyvena tėvai ir vaikai“. Iki sezono pabaigos šį šokio spektaklį, kuriame kartu su profesionaliais, gerai žinomais šalies šokėjais vaidmenis kuria ir jaunieji artistai, pamatys dar keturi tūkstančiai.

Garsi anglų grupė „Fink“ koncerte Vilniuje pristatys naują albumą

Garsi anglų grupė „Fink“ gerbėjams paruošė trigubą dovaną: skelbia koncertą Vilniuje, rengia gastroles Europoje ir išleidžia naują albumą pristatantį singlą. Lietuvoje tris anšlaginius koncertus surengusi atlikėjas „Fink“ šiemet vėl koncertuos mūsų šalyje - spalio 10-ąją dieną menų fabrike „Loftas“ Vilniuje. Pasirodymas mūsų šalyje yra įtrauktas į oficialias grupės gastroles, kuriose „Fink“ pristatys šią vasarą pasirodysiantį naują albumą „Beauty In Your Wake“ ir populiariausius hitus.

Prieš konceptualų šou „Pasaulio pabaiga“ atlikėjo Roko Yan kreipimasis į atvyksiančius žiūrovus

Jau šį penktadienį sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje vienas sparčiausiai kylančių šalies muzikos žvaigždžių Rokas Yan surengs konceptualų šou. Tiesa, į šį dainininko pasirodymą bilietai išluoti jau daugiau nei prieš du mėnesius. Penktadienį įvyksiančiame koncerte atlikėjas siekia sukurti unikalią patirtį ir turi prašymą atvykstantiems žiūrovams.

Koncerte „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos“ – būrys garsiu atlikėjų ir niekam negirdėtos istorijos

„Aktorius, artistas, kabaretininkas, dainuojamosios poezijos pradininkas, tautos šauklys, maestro – visi šie apibūdinimai tinka tik vienai ir nepakartojamai mūsų šalies scenos legendai – Vytautui Kernagiui“, – tokiais žodžiais šeštadienio vakarą vykusį koncertą „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos“ pradėjo aktorius ir dainininkas Jokūbas Bareikis.

Atskleisti teatro lankytojų įpročiai ir populiariausi 2023 m. spektakliai

2023 metais Lietuvos teatro rinka išlaikė stabilią paklausą. Tarptautinės teatro dienos proga, didžiausias Lietuvos bilietų platinimo tinklas „Bilietai.lt“ ir jų teatro bilietų platinimo platforma „Teatrai.lt“ atskleidė, kad praėjusiais metais šiuos portalus aplankė virš 1 mln. lankytojų, o populiariausiu metų spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“.

Vienos dienos festivalis Raudondvaryje „M.A.M.A. vasara“ skelbia pirmuosius vardus – scenoje nuo Monikos Liu, Roko Yan iki Vaido Baumilos ir Leon Somov

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara 2024“ jau liepos 20 dieną sudrebins Raudondvarį. Daugybę garsiausių Lietuvos atlikėjų į vieną sceną kasmet suburiantis renginys šiandien skelbia pirmuosius vardus, kurie dalysis festivalio scena. Pasak organizatorių, kiekvienais metais augantis festivalis, šiais metais rengia dar daugiau naujovių ir aktyvacijų, kurios vienai dienai suburs tūkstančius melomanų.

Startuoja bilietų prekyba į BORIS BREJCHA Exclusive Show

Lietuvos elektroninės muzikos gerbėjų ilgai lauktas Boris Brejcha Lapkričio 8 dieną atvyksta į Vilnių.

Didžiausias kompiuterinių žaidimų festivalis Kaune – „Playtime 2024“ jau šį rudenį!

Rugsėjo 7-8 dienomis, didžiausioje šalies – „Žalgirio“ arenoje – duris atvers unikalus dviejų dienų festivalis, skirtas kompiuteriniamas žaidimams.

Pirmąkart drauge ant scenos pasirodys P. Geniušas, G. Gelgotas ir ansamblis NIKO – žymūs atlikėjai kviečia į koncertą „Ekspresijos Era“

Klasikinės muzikos mylėtojų laukia ypatinga premjera. Rugsėjo 21 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks įsimintinas koncertas, kuriame susitiks visame pasaulyje Lietuvos vardą garsinantys atlikėjai. Pianistas Petras Geniušas, kompozitorius Gediminas Gelgotas bei jo vadovaujamas Vilniaus miesto ansamblis NIKO scenoje žada tikrą ekspresijos pliūpsnį – skambančią muziką klausytojai galės išgyventi tarsi kino filmą.

BORIS BREJCHA Exclusive Show

Lietuvos elektroninės muzikos gerbėjų ilgai lauktas Boris Brejcha Lapkričio 8 dieną atvyksta į Vilnių. Savo unikaliu skambesiu bei išskirtiniu įvaizdžiu pasaulyje išgarsėjęs muzikos prodiuseris su didžiausio Lenkijos elektroninės muzikos festivalio “Sunrise Festival” organizatorių pagalba Lapkričio 8 dieną, Litexpo parodų centre surengs kiekvieno šokių aikštelės gerbėjo dėmesio vertą pasirodymą.

Dainininkas Matas Ligeika pristato kūrinį ir vaizdo klipą „Aš ateinu“

Muzikos kūrėjas ir muzikantas Matas Ligeika šiandien pristato jau antrąją savo kūrybos dainą „Aš ateinu“. Talentingas vaikinas neseniai, pristatęs debiutinį kūrinį „Atspindžiai“ jau spėjo suburti gerbėjų ratą. Šį rytą pristatomo kūrinio premjerai Matas rengėsi ilgai, dėl to džiaugiasi, kad pagaliau kūriniu gali pasidalyti ir su klausytojais.

Vienos klausomiausių Lietuvos grupių vardą jau užsitarnavę „Žemaitukai“ vasarą surengs didžiausią savo koncertą Lietuvos kurortų sostinėje Palangoje!

Susirinkusius žiūrovus visuose koncertuose ant kojų pakeliantis duetas kviečia susitikti „Palanga‘24” rugpjūčio 17 dieną Palangos koncertų salėje. Koncerte žada daug staigmenų, kuriuos būtinai atskleis vėliau.

Danų muzikos reiškinys grupė „Efterklang“ žiemą surengs pasirodymą sostinėje

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną koncertą sostinėje. Pirmasis kalendorinės žiemos koncertas. Patvirtinta, kad gruodžio 5 d. į Lietuvą atvyksta danų muzikos reiškinys grupė „Efterklang“.

Startavo prekyba bilietais į „Palaye Royale“ koncertą Vilniuje

Karščiausia ir geriausia metų grupe paskelbti rokeriai „Palaye Royale“ surengs koncertą Lietuvoje. Antrąkart mūsų šalyje koncertuosianti Kanados ir JAV roko grupė iš Las Vegaso griausmingą pasirodymą surengs šių metų vasarą. „Palaye Royale“ koncertas liepos 11-ąją dieną sudrebins didįjį Lukiškių kalėjimo kiemą Vilniuje. Tai bus vienintelis „Palaye Royale“ pasirodymas mūsų šalyje.

Karščiausia ir geriausia metų grupe paskelbti rokeriai „Palaye Royale“ surengs koncertą Lietuvoje

Karščiausia ir geriausia metų grupe paskelbti rokeriai „Palaye Royale“ surengs koncertą Lietuvoje. Antrąkart mūsų šalyje koncertuosianti Kanados ir JAV roko grupė iš Las Vegaso griausmingą pasirodymą surengs šių metų vasarą. „Palaye Royale“ koncertas liepos 11-ąją dieną sudrebins didįjį Lukiškių kalėjimo kiemą Vilniuje. Tai bus vienintelis „Palaye Royale“ pasirodymas mūsų šalyje.

Rekordinis dėmesys Jessicos Shy koncertui: išpirkta beveik pusė visų bilietų

Prieš savaitę oficialiai patvirtinus, kad vienintelis šiemet Jessica Shy koncertas bus surengtas Dariaus ir Girėno stadione Kaune, dainininkės šou sulaukė rekordinio dėmesio.

Festivalis „Vilnius Ore“ sugrįžta: pristatomi visi atlikėjai

Vilniečius ir miesto svečius daugiau laiko gamtoje kviečiantis leisti muzikos festivalis „Vilnius Ore“, po metų pertraukos, sugrįžta į VU Botanikos sodą Vingio parke, kur vyks liepos 16-19 dienomis bei pristato šių metų dalyvius – atlikėją Angelou bei grupes „Kamanių Šilelis“, „Golden Parazyth“ ir „Los Secretos de Pablo“.

Į Lietuvą atvyksta leidyklos „4AD” pasididžiavimas britų grupė „Dry Cleaning“

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą su gitaromis. Patvirtinta, kad birželio 15 d. į Lietuvą atvyksta kietos leidyklos „4AD“ pasididžiavimas britų grupė „Dry Cleaning“. Viso pasaulio melomanų mėgstama grupė iš Pietų Londono Vilniuje pristatys savo naują kūrybą. Tai bus pirmasis toks „Dry Cleaning“ gyvas pasirodymas Baltijos šalyse.

Mantas Jankavičius skelbia paskutinį „12 violončelių“ koncertą – kviečia susitikti Palangoje

Koks rimtas gimtadienis neturi pratęsimo? Aktorius ir dainininkas Mantas Jankavičius, praėjusią žiemą trijose didžiausiose šalies arenose surengęs 25-erių metų scenoje gimtadienio koncertus, klausytojų prašymu skelbia pratęsimą – kviečia į ketvirtą ir paskutinį tokio formato muzikos ir teatro šou „12 violončelių”. Koncertas įvyks birželio 22 dieną Palangos koncertų salėje.

Oficialu: Jessica Shy vienintelį šiemet koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune

Oficialiai patvirtinta: Jessica Shy vienintelį savo šių metų koncertą surengs Dariaus ir Girėno stadione Kaune. Populiarioji dainininkė, kurios koncertus 2023-aisiais žiūrovai rinkosi dažniausiai, šiemet su gerbėjais susitiks tik vieną kartą. Įspūdingas ir abejingų nepaliksiantis Jessica Shy šou Dariaus ir Girėno stadione Kaune bus surengtas priešpaskutinę vasaros dieną - rugpjūčio 30-ąją.

Į Lietuvą grįžta muzikos dendis Baxteris Dury: paskelbtas pasirodymas didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme

Daug visko skambaus vyksta Vilniuje. Vasarą sostinėje vėl planuojami geri koncertai atviram ore. Muzikos agentūros „8 Days A Week“ vasaros kalendoriuje – dar viena maloni koncerto žinia. Paskelbta, kad liepos 10 d. į Lietuvą grįžta muzikos dendis, „Ašarų princas“ ir garsus britų muzikantas Baxteris Dury. Mums tikrai sekasi. Koks personažas!

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Į Lietuvą atvyksta jaunosios kartos numylėtinis ir muziką kuriantis memų karalius Oliveris Tree

Trinam delnais iš laimės. Memų karalius Oliveris Tree pagaliau atvaro į Lietuvą! Dar vienas muzikos įvykis, kurio laukėm visą amžinybę. Nesantuokinis fikcinio britų šnipo Austino Powerso sūnus Oliveris Tree neabejotinai yra vienas labiausiai intriguojančių ir mįslingiausių personažų muzikos ir pramogų industrijoje. Liepos 14 d. Oliveris visus savo treehugger'ius kviečia į Lukiškių kalėjimo kiemą Vilniuje.

Naujoje ansamblio „Lietuva“ programoje – šimtmečio dainos ir įamžinti liudijimai

Nuo euforijos iki ašarų, nuo jautrių liudijimų iki šventiško pakylėjimo – tokią neretušuotą Dainų šventės istoriją atskleis nauja ansamblio „Lietuva“ programa „Per amžius“. Artėjant jubiliejinio šimtmečio įvykiui, kviečiama ne tik švęsti ilgametę bendruomeniškumo tradiciją, bet ir prisiminti dainas, skambėjusias per visą amžių – nuo pirmosios Dainų šventės 1924-aisiais iki Nepriklausomybės laikų. Šiandien pradedamas turas įvairiuose Lietuvos miestuose, kur žiūrovai išvys istorinį šventės repertuarą, papildytą dokumentiniais archyvais.

Airių roko žvaigždės „Fontaines D.C.“ vasarą surengs koncertą didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme

Muzikos agentūros „8 Days A Week” kalendoriuje dar vienas puikus ir būtinas pamatyti koncertas su gitaromis. Birželio 16 d. į Lietuvą atvyksta garsi airių alternatyvaus roko grupė „Fontaines D.C.“, kuriuos dievina net pats Johnny Deppas. Tenka pasitrint akis, kad įsitikintum, jog toks aktualus modernaus roko muzikos įvykis vyks Vilniuje, ir dar šią vasarą.

Populiarusi „Edith Piaf show“ rudenį sugrįš į Lietuvą

Sausį Vilniuje ir Palangoje vykę teatralizuoti koncertai „Piaf! The Show“ susilaukė didžiulių pagyrų, o renginio organizatorius užplūdo prašymai šou pakartoti, todėl populiariausias dešimtmečio prancūzų renginys į Lietuvą sugrįš dar šiemet, lapkričio 29-30 dienomis.

„Saulės Kliošas“ pristato naujausią dainą „Melotronas“: atskleidė, ką reiškia pavadinimas

Grupė „Saulės Kliošas“ naujus metus pradeda ypatingai – meilės dienos proga, kartu su vaizdo klipu, pristato naujausią savo kūrinį – „Melotronas“, kviečia į savo koncertus Vilniuje, Kaune ir Kretingoje bei žada daug naujienų savo gerbėjams.

Trentemøller paskelbė apie koncertą Lietuvoje

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ šiandien oficialiai patvirtino, kad Trentemøller surengs koncertą Lietuvoje. Garsus Danijos muzikantas ir kompozitorius šiandien paskelbė apie naujas „Memoria Tour“ koncertinių gastrolių Europoje datas. Vienintelis Trentemøller koncertas mūsų šalyje įvyks spalio 20-ąją dieną menų fabrike „Loftas“ Vilniuje.

Į Lietuvą atvyksta šešių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Jacobas Collier

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną išskirtinį vasaros koncertą. Patvirtinta, kad vasarą į Lietuvą atvyksta net šešių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Jacobas Collier.

Vasarą į Palangą atplauks magiškas Lino Adomaičio koncertas „Vandenynai“

Vienas talentingiausių šalies dainininkų ir muzikos prodiuserių Linas Adomaitis turi vėl puikių naujienų pajūrio publikai: liepos 11 dieną Palangos koncertų salėje surengs vienintelį magišką koncertą „Vandenynai“ drauge su Vilniaus miesto ansambliu NIKO ir choru GospelJonai.

COLDPLAY by Coldplace 2024 Tour

Vienas didžiausių koncertų organizatorių Lietuvoje Panda Concert po įvykusio itin sėkmingo koncerto Vilniuje, skelbia, kad į COLDPLAY SHOW by Coldplace tarptautinį turą įtraukiami Vilnius ir Kaunas. Du įspūdingi koncertai didžiausiuose šalies miestuose! Pasaulinio lygio režisierių komanda, specialiai ruoštas galingas šviesų ir lazerių šou, aukščiausio meistriškumo atlikėjai, visiems puikiai pažįstami hitai, visa tai atvyksta į Lietuvą 2024 turo metu!

Į didelio dėmesio Lietuvoje sulaukusį „The World of Hans Zimmer“ turą Europoje jau nupirkta per 300 tūkst. bilietų

Kino filmų muzikos genijaus Hanso Zimmerio kuruojamas koncertų turas „The World of Hans Zimmer“ (liet. „Hanso Zimmerio pasaulis“), kurio pasirodymas Vilniuje įvyks jau šių metų spalio 26 dieną, dar prieš oficialią turo pradžią sulaukė didžiulio žiūrovų dėmesio ir pasiekė naują rekordą.

Vilniaus Kalnų parką vasarą sudrebins Bryano Adamso koncertas

Viena daugiausiai įrašų pasaulyje pardavusi roko žvaigždė oficialiai patvirtino, kad vasarą surengs koncertą Vilniuje. Vienintelis Bryano Adamso koncertas įvyks liepos 9-ąją dieną Vilniaus Kalnų parke. Mūsų šalyje garsusis Kanados muzikantas svečiuosis su pasaulinių gastrolių „So Happy It Hurts Tour“ šou programa.

Gruodžio mėnesį atsidurkite Mocarto epochoje!

Vienos Mocarto orkestras nuo 1986 m. kasmet džiugina klausytojus surengdamas daugiau nei 150 koncertų prestižinių Vienna Musikverein koncertų rūmų Auksinėje salėje ir įspūdingajame Vienos operos teatre. Šių metų gruodžio mėnesį lietuviai tai galės patirti patys Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Vienos Mocarto orkestro koncertai, kuriuose profesionalūs muzikantai pasirodo pasipuošę orginaliais istoriniais kostiumais, leidžia panirti į nuostabią XVIII a. atmosferą.

„M.A.M.A.“ apdovanojimų rekordininkės Jessica Shy koncerte dalyvaus ypatingas svečias

Antradienį (gruodžio 12 d.) Jessica Shy triumfavo ceremonijoje, kurioje buvo paskelbti pretendentai „M.A.M.A.“ apdovanojimams laimėti. Skelbiant nominacijas net 9 kartus buvo minimas būtent šios atlikėjos vardas. Jessica Shy gali laimėti 7 apdovanojimus, o dviejose nominacijose - „Metų dainos“ ir „Metų vaizdo klipo“ - ji nominuota po du kartus. Populiarioji atlikėja savo gerbėjus nudžiugino su dar viena naujiena - šį šeštadienį „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiančiame jos gastrolių „Pasaka“ koncerte ypatingo svečio teisėmis pasirodys dainininkas Rokas Yan.

Kitąmet Lietuvoje bus surengtas didžiausias pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou

Įspūdingi vaizdo ir apšvietimo efektai, keliolikos muzikantų grupė ir daugybė kelis dešimtmečius žinomų legendinės britų grupės „Pink Floyd“ dainų. Visa tai 2024-ųjų metų rugsėjo 20-ąją dieną žiūrovų lauks didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune. Čia naujo pasaulinio turo koncertą surengs geriausiu pasaulyje pripažįstamas „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“, pristatysiantis naujausią programą „Pulse“.

Ką tik išleidę naują albumą „Viskas bus gerai“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ruošiasi svarbiausiam grupės istorijoje koncertui. Jau šį šeštadienį, gruodžio 2 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje muzikantai surengs savo didžiausią solinį koncertą, pavadintą „Miesto šventė“, kuriame ne tik pristatys naujas dainas, įspūdingas dekoracijas, bet ir kartu su žiūrovais žengs per visą grupės istoriją.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Ticket distribution service with Bilietai.lt

Are you planning a concert, a performance, a sporting event or any other event and looking for a reliable partner for ticket distribution? Choose Bilietai.lt event ticketing services!

Услуги по распространению билетов с Bilietai.lt

Вы планируете концерт, спектакль, спортивное мероприятие или любое другое событие и ищете надежного партнера для распространения билетов? Выбирайте услуги по распространению билетов на мероприятия от Bilietai.lt!

Vilniuje pasirodysianti šokio trupė iš Vokietijos kurs bendrą spektaklį su „Low Air“

Rugpjūčio 17-18 dienomis Vilniuje svečiuosis ir spektaklį pirmą kartą Lietuvoje pristatys šokio trupė iš Vokietijos. Skirtingų kartų ir galimybių šokėjus apjungiantį pasirodymą „With Us“ bus galima išvysti du kartus Menų spaustuvėje esančios Studijos II erdvėje. Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air“ kvietimu ši trupė atvyksta ne tik parodyti spektaklį, bet ir kurti naują bendrą darbą.

Vilniaus 700-ajam gimtadieniui vinilą išleidusi vokiečių grupė „De-Phazz“: „Pirmuosius kartus pamiršti sunku“

Vilniaus jubiliejui skirta populiarios Vokietijos grupės „De-Phazz“ vinilo plokštelė pasirodė prieš kelias savaites. Savo albumą „Live in Vilnius“ grupė vadina gimtadienio dovana klausytojams Lietuvoje, tad albumas pasirodė simboliniu 700 vienetų tiražu, o albumui atrinkti 7 kūriniai iš 2019 metais Vilniuje vykusio „De-Phazz“ pasirodymo

Justinas Jarutis: faktai, kurių nežinojote

Svarbiausiam karjeros koncertui Vingio parke besiruošiantis Justinas Jarutis gerbėjus sukvies į didžiausią savo karjeroje solinį koncertą. Metų koncertinio atlikėjo titulą „M.A.M.A." apdovanojimuose pelnęs Justinas Jarutis jau rugsėjo 2-ąją dieną surengs grandiozinį pasirodymą didžiausiose šalyje koncertinėje erdvėje po atviru dangumi - sostinės Vingio parke. Kol gerbėjai laukia įspūdingo populiarių dainų „Rugpjūtis“, „Rami“, „Tavęs“, „Savęs“ ir daugelio kitų hitų autoriaus ir dainininko šou, supažindiname su įdomiausiais faktais iš Justino Jaručio biografijos.

Tarptautinis menų festivalis „Plartforma“ – tegu prasideda žaidimas!

Judesys ir garsas – du poliai, kurie persipindami ir įvairiai sąveikaudami formuoja programinę šių metų festivalio ašį. Ieškodami pusiausvyros arba priešingai, aistringai diskutuodami, jie kviečia žiūrovus kvestionuoti mūsų santykį su savimi ir su mus supančia aplinka. Kas esame, kur einame, ko ieškome? Cirkas, šokis, teatras, muzika – skirtingų žanrų kūrėjai drąsiai narplioja žmogiškosios prigimties esatį ir iššūkius. Visos judesio ir garso istorijos žiūrovų lauks rugsėjo 13 d. – spalio 28 d. Klaipėdoje, Priekulėje ir Kretingoje.

Istorijų opera „Klaipėda“: muzikos kalba papasakota legenda apie Mažosios ir Didžiosios Lietuvos suvienijimą

III-iasis Tarptautinis Klaipėdos festivalis Pauliaus Lindenau elinge pristatęs istorijų operą „Klaipėda“, dedikuotą Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui, tarsi dar kartą meno kalba Mažąją Lietuvą prijungė prie Didžiosios. Daugiau nei du metus šią išskirtinę premjerą ruošęs Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras sulaukė daugybės ovacijų!

Nauja vasaros daina ir klipas vainikavo „2Kvėpavimas“ ir Adrinos trilogiją

„Vasara kabrioletinė“ – taip originaliai pavadinta naujausia grupės „2Kvėpavimas“ ir Adrinos daina, kuri vainikuoja šių dviejų jaunų ir sparčiai išpopuliarėjusių atlikėjų trilogiją. Pirmi du kūriniai „Švyturys tarp vandenynų“ ir „Mėnulis“ sulaukė fenomenalios sėkmės internete – per abu surinko 6 milijonus peržiūrų ir perklausų.

Klaipėdos festivalio premjera: videografiniame spektaklyje „Carmina Burana“ apie nūdienos pasaulį bylos ir įspūdingi kostiumai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro videografinio spektaklio „Carmina Burana“ pagal to paties pavadinimo Carlo Orffo sceninę kantatą kostiumai ne tik stebins publiką, bet ir taps perspėjimu apie malonumų vergais tapusios visuomenės laukiančią baigtį. Trečiojo Klaipėdos festivalio kulminacija – jau rugpjūčio 11 d. 22.30 val. senajame elinge.

Svarbiausiam vasaros koncertui besiruošianti M. Linkytė: čia kanklės suskambės kitaip

Rugpjūčio 8 dieną sostinės širdyje, unikalioje erdvėje Lukiškių kalėjime, svarbiausiam vasaros koncertui besiruošianti atlikėja Monika Linkytė atskleidžia dar daugiau detalių. Jau kuris laikas intensyviai koncertui besiruošianti kūrėja žada išties kitokį koncertą – čia, pasak atlikėjos, kitaip suskambės kanklės, laukia ir ne vienas scenos svečias.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro premjeroje atgims ne tik istorinės asmenybės, bet ir Taravos Anikė

Minint Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metį, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro istorijų operos „Klaipėda“ pasaulinėje premjeroje atgis ne tik šimtmečio senumo įvykiai, Klaipėdos krašte gyvenę lietuvininkai ir iš Didžiosios Lietuvos jiems talkinti atvykusieji, bet ir Taravos Anikė. Premjera istoriniame Pauliaus Lindenau elinge – jau rugpjūčio 4-ąją, 21.30 valandą.

Pasirodymui Latvijoje besiruošiantis Jurgis Kairys: „Pats reikšmingiausias apdovanojimas iš visų – kad vis dar esu gyvas“

„Pats reikšmingiausias apdovanojimas iš visų – kad vis dar esu gyvas“, – kalbėdamas apie beveik 50 metų trunkančią lakūno karjerą teigia daugkartinis Europos bei pasaulio akrobatinio skraidymo čempionas Jurgis Kairys. Kone kiekvienas lietuvis iki šiol prisimena 2000-uosius, kai šis atliko iki tol pasaulyje neregėtą akrobatinį triuką ir apvertęs lėktuvą aukštyn ratais praskrido po Kaune esančiu pėsčiųjų taku.

Klaipėdos festivalis: „Carmina Burana“ begriūnančio pasaulio vaizdus jungs su populiaria nuobodulio estetika

„Nevaldomos gamtos stichijos – dangus, lietus, praplaukiantys laivai bei praskrendantys paukščiai – visuomet suteikia netikėtumo įspūdį: gali pakeisti net spektaklio nuotaiką. Esu labai laiminga, kad jau netrukus mintys taps kūnu. To labai laukiu“, – apie neeilinę elingo erdvę, kuri ne tik įkvepia kūrėjus, bet ir diktuoja savo sąlygas čia gimstančiam videografiniam spektakliui „Carmina Burana“ pasakoja scenografė Sigita Šimkūnaitė.

Džordanos Butkutės koncertai Palangoje ir Šiauliuose - su gyvo garso grupe

Su geriausiomis dainomis ir naujais kūriniais į Palangos koncertų salės sceną grįžta lietuviškos muzikos legenda Džordana Butkutė.

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui skirtos operos pasaulinė premjera – jau rugpjūčio 4-ąją

Rugpjūčio 4 d. 21.30 val. elinge laukiama istorijų operos „Klaipėda“ pasaulinės premjeros. Pirmą kartą publikai bus pristatyta Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro užsakymu parašyta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti skirta opera!

Po įspūdingos „Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis“ premjeros skelbiamas turas po Lietuvą

Paskutinį liepos ketvirtadienį Palangos koncertų salėje susirinkę svečiai nusikėlė į Afrikos savanas ir visiems gerai pažįstamą liūtuko Simbos pasaulį – čia suskambo neįtikėtino grožio gyvo garso koncertas „Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis“.

Klaipėdos festivalio pražios koncertas „Karo ir taikos dainos“ - padėka ir padrąsinimas Ukrainos žmonėms

III-iojo Tarptautinio Klaipėdos festivalio programa elinge prasidėjo ypatingu koncertu „Karo ir taikos dainos“, suvienijusiu Kyjivo nacionalinio akademinio operetės ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatrų menininkus. Nuo pat karo Ukrainoje pradžios Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kolektyvas organizavo įvairias iniciatyvas teikiant dvasinę, socialinę, humanitarinę paramą alinančio karo apimtos šalies žmonėms ir į mūsų šalį atvykstantiems pabėgėliams, tad ir festivalio atidarymo koncertui į uostamiestį Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pakvietė kolegas iš Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro. Festivalio žinomumas tarptautinėje erdvėje atkreips ir dar kartą primins visuomenei svarbiausius nūdienos taikos ir pergalės prieš agresiją siekius. Į Klaipėdą atvyko menininkai, kurie net karo metu nenustoja dirbę, repetavę, rodę spektaklius ar rengę labdaringus koncertus karo lauko ligoninėse. Deja, beveik kasdien jų darbą sunkina priverstinės pertraukos per oro antskrydžius, kurias tiek menininkai, tiek žiūrovai praleidžia greta esančiose slėptuvėse ir metro stotyse. „Taika ir tyla – mums didžiausia dovana. Kelios Dievo mums dovanotos dienos be karo“, vienu balsu tvirtina iš Kyjivo atvykusios operetės teatro solistės Olena Arbuzova, Valerija Tulis, Olena Galuška, Alevtyna Naglia, Kateryna Jasenčuk, choro moterų grupė, dirigentas Sergijus Didokas, teatro generalinis direktorius ir meno vadovas Bogdanas Strutynskis. Pačioje uostamiesčio širdyje – senajame Klaipėdos elinge – muzikai iš Kyjivo susijungė bendrai giesmei už Ukrainos pergalę ir laisvę su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru ir mišriu choru, solistais Beata Ignatavičiūte ir Mindaugu Rojumi, dirigentu, koncerto programos sudarytoju, teatro vyriausiuoju dirigentu Tomui Ambrozaičiu. Nuoširdžiai dėkojame teatro rėmėjams, ypač, UAB „Kautra“, padėjusiems įgyvendinti šią ilgą menininkų kelionę iš Kyjivo į Klaipėdą autobusu. Svečiai iš Kyjivo pristatė Ukrainos kompozitorių muziką. Beveik visi koncerte jų atliekami kūriniai, išskyrus visiems gerai pažįstamą, savotiška širdžių vienybės su kovojančia Ukraina emblema jau tapusią Myroslavo Skoryko „Melodiją“, Lietuvoje skambėjo pirmą kartą. Koncertą pradėjo soprano O. Arbuzovos atliekama Jolan arija iš žymaus XX a. ukrainiečių kompozitoriaus Heorhijaus Maiborodos pirmosios operos „Milana“, parašytos 1957 m. Ahatos Turčynskos libretu. Tai viena ryškiausių operos arijų koloratūriniam sopranui, dainininkių dažnai atliekamas koncertuose ir vokalistų konkursuose. Mychailo Verykivskis – kompozitorius, pedagogas, dirigentas, folkloristas ir visuomenės veikėjas, pirmosios ukrainiečių oratorijos („Dūma apie įkalintą mergelę Marusią Bohuslavką“, 1923) ir baleto („Panas Kaniovskis“, 1930) autorius. Kompozitoriaus libretu pagal to paties pavadinimo N. Gogolio siaubo apysaką 1936 m. sukurtos muzikinės komedijos „Baubas“ (Вий) veikėja Panočka – neseniai mirusi sotniko duktė, ragana, į kurią įsikūnija piktoji dvasia. Jos arijoje „Ak, kaip seniai tai buvo“ (Ой, чи давно це було) atsiskleidžia anaiptol ne kraupi, o lyrinė veikėjos charakteristika, nuspalvinta sodriu tautinio romantizmo stiliaus muzikos koloritu. Panočkos ariją atliko Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro solistė V. Tulis. Abi Kyjivo operetės teatro solistės susijungė maldoje Švč. Mergelei Marijai, kartu su KVMT simfoniniu orkestru ir Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro choro moterų grupe atlikdamos šiuolaikinio ukrainiečių kompozitoriaus, bajanininko ir dirigento Viačeslavo Samofalovo „Ave Maria“, kuri 2014 m. gavo popiežiaus Pranciškaus palaiminimą. Pažintį su Ukrainos muzika tęsė Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro choro moterų grupės atliekamos įvairių kompozitorių sukurtos chorinės dainos. Vienas jų – Ihoris Šamo. Didžiąją jo kūrybinio palikimo dalį sudaro dainos įvairių Ukrainos poetų eilėmis ir muzika daugiau kaip keturiasdešimčiai kino filmų ir radijo teatro pjesių. Gimęs žydų šeimoje Kyjive, jis visą savo gyvenimą pragyveno šiame mieste, kuriam skyrė nepaprasto populiarumo sulaukusią dainą „Mano Kijeve“ (Києве мій) poeto Dmytro Lucenko eilėmis. 2014 m. ši I. Šamo daina buvo oficialiai paskelbta Ukrainos sostinės himnu. Koncerte Klaipėdoje skambėjo ukrainiečių folkloro motyvais grįsta barkarolė „O, vainike, plauk...“ (Ой пливи вінок) chorui to paties D. Lucenko žodžiais (fortepijono partija orkestruota dirigento S. Didoko) ir trys dalys iš Vasylio Juchimovyčiaus libretu sukurtos chorinės operos „Jatranės žaidimai“ (Ятранські ігри) chorui a cappella. Kitas žymus populiarių ukrainietiškų dainų, sceninių kūrinių ir muzikos kinui kompozitorius – Igoris Pokladas. Jo dainos iki šiol skamba Ukrainos populiariosios muzikos scenose, atliekamos tokių nūdienos pop žvaigždžių kaip Ruslana, Ani Lorak ir Tina Karol. Koncerte skambėjo Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro choro moterų grupės atliekama jo „Daina apie motiną“ (Пісня про матір) poeto Boriso Olijniko eilėmis. Ypatingu lyrizmu pasižyminčioms kompozitoriaus dainos Klaipėdoje suskambo dideliu kontrastu prieš metus Ukrainos naujienų agentūras apskriejusiai kraupiai žiniai - 2022 m. balandį Vorzelyje netoli Bučos gyvenančio 80-mečio kompozitoriaus namus apiplėšė ir užminavo rusų armijos marodieriai, jam su šeima teko slapstytis, o vėliau evakuotis į Kyjivą. Dar vienas Klaipėdos elinge suskambėjęs opusas iš ukrainiečių estradinės muzikos aukso fondo – populiarių dainų, sceninės ir akademinės muzikos kūrėjos, muzikologės Irynos Kyrylinos daina „Uždegsiu žvakę“ (Запалю свічу) liaudies dainų atlikėjos Ruslanos Locman eilėmis. Itin simboliškai skambėjo dainos žodžiai: uždegsiu žvakę už tuos, kurių nebėra su mumis, už ramų rytojų, už stiprią ir amžinai laisvą Ukrainą. Taip pat simboliška, kad prie šios maldos prisijungė ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atlikėjai, taip išreikšdami palaikymą Ukrainos žmonėms. Koncerto programoje skambėjo ir didžiųjų Lietuvos kompozitorių kūriniai. Pirmasis visa simfoninio orkestro jėga koncerte suskambo prologas iš Eduardo Balsio baleto „Eglė žalčių karalienė“, diriguojamas teatro vyriausiojo dirigento Tomo Ambrozaičio. Koncerto programą pratęsė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro mišrus choras, atlikęs lietuvių patriotines dainas ir liaudies dainų išdailas. Skambėjo choro atliekama Atgimimo laikų dvasios persmelkta teatro vyriausiojo chormeisterio ir kompozitoriaus Vladimiro Konstantinovo daina „Tau Tėvynės dangus“, Alio Balbieriaus eilėmis ir Klaipėdos kraštą reprezentuojančios lietuvininkų dainos „Jau aušt aušružė“ išdaila, choro dirigentės ir kompozitorės Danguolės Beinarytės dzūkų liaudies dainos „Dzūkit, dzūkit girnelės“ išdaila. Tūkstantinė elingo publika atsistojusi išklausė lietuvių tautinės muzikos pradininko Stasio Šimkaus (1887–1943) dainos „Lietuviais esame mes gimę“ Jurgio Zauerveino žodžiais. Koncero programoje taip pat skambėjo ištraukos iš lietuvių kompozitorių operų, kurių siužetai tiesiogiai siejasi su karo ir išsivadavimo tema. Tai Giedriaus Kuprevičiaus opera „Prūsai“, kurios premjera 1997 m. įvyko Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, ir Vytauto Klovos nepalaužiamą, nemarią tautos dvasią aukštinantys „Pilėnai“. Karo, taikos ir laisvės temos buvo aktualios visų laikų ir tautų žmonėms. Tai paliudijo du koncerto programą užbaigę pasaulinės klasikos lobynui priklausantys kūriniai. Pirmasis - Ludwigo van Beethoveno uvertiūra iš muzikos Johanno Wolfgango von Goethe’s dramai „Egmontas“, kurioje pasakojama apie olandų didiko Egmonto kovą su ispanų užkariautojais ir jo didvyrišką kankinystę dėl savo šalies nepriklausomybės ir vergų choras iš Giuseppe Verdi operos „Nabukas“, kurioje pasakojama biblinė istorija apie tai, kaip Babilonijos karalius Nabuchodonosaras II užgrobė Jeruzalę, sugriovė Šventyklą ir daugelį žydų išvarė į nelaisvę. Į Klaipėdą kartu su vadovaujamo teatro menininkais atvykęs Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro generalinis direktorius ir meno vadovas Bogdan Strutynskyi dėkojo Lietuvos žmonėms už visokeriopą paramą Ukrainai šiuo sunkiu metu: „Šiandien visi svajojame tik apie vieną dalyką – pergalę. Esame nepaprastai dėkingi už galimybę mūsų menininkams atvykti į šį koncertą Lietuvoje, nes tai suteikė mums dar vieną progą sutelkti paramą mūsų valstybei ir pristatyti šiuolaikinę Ukrainos kultūrą užsienyje. Teatro artistai ir darbuotojai kovoja už taikų Ukrainos dangų visose įmanomose srityse: Ukrainos ginkluotųjų pajėgų padaliniuose, savanorių karių batalionuose, gelbsti kovotojams aktyviai veikdami kaip savanoriai ir scenos menininkai. Deja, karo meto praradimai neaplenkė ir Kyjivo nacionalinio akademinio operetės teatro kolektyvų. Kovodami fronte žuvo du teatro darbuotojai – vairuotojas Dmytro Perinskis ir baleto šokėjas Vadymas Chlupjanecas. Niekada nepamiršime jų nuopelnų! Mūsų kova tęsiasi, o mūsų menas yra galingas ginklas kovoje su priešu!“ Klaipėdoje šiuo metu gyvena daug ukrainiečių. Čia jie rado prieglobstį ir užuovėją savo vaikams nuo karo keliamų baisumų. Koncertą „Karo ir taikos dainos“ nemokamai galėjo klausyti visi savo šalį dėl karo palikę, tad elinge susirinko įvairių Ukrainos vietovių gyventojai dabar esantys Klaipėdoje – nuo Kyjivo iki Mariupolio. Tesklendžia koncerto atlikėjų dainuota eilutė „Skrisk, svajone, sparnuotoji mano, kur kalneliai ir lygumos žalios“ kaip padėka ir padrąsinimas už visų mūsų laisvę kovojančios Ukrainos žmonėms! KVMT inf.

Lietuvių filmas laimėjo pagrindinį apdovanojimą tarptautiniame Japonijos kino festivalyje

„Yubari Fantastic Film Festival“ (YIFF) Japonijoje vyksta nuo 1990 m. Tai svarbus viso regiono kino industrijos renginys, pritraukiantis Rytų Azijos šalių (Pietų Korėjos, Taivano ir kt.) filmų platintojus, mecenatus bei prodiuserius. Festivalis išsiskiria ir jaunųjų kino talentų atradimais. Šių metų festivalio atradimu tapo lietuvių kino kūrėjai – savaitgalį festivalio „Grand Prix“ pelnė trumpametražis jaunosios kartos režisieriaus Pijaus Mačiulskio (22) filmas „Naiku“.

Tarp Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertų šį pavasarį – Marijampolė, Utena ir Alytus

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, tęsia tradiciją savo koncertų programas pristatyti ir regionų klausytojams.

„Biplanai“ kviečia į kalėdinį koncertą „Sveikas sugrįžęs namo“

Šiandien grupė „Biplan“ socialiniuose tinkluose pasidalino žiemišku vaizdo kvietimu, kuriame muzikaliai klausytojų klausia „Kokios Kalėdos be Tavęs?“ ir visus kviečia į savo koncertą Vilniuje. Kalėdinis susitikimas su gerbėjais Vilniuje jau tampa kasmetine grupės Šv. Kalėdų tradicija.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmąją autorinį kūrinį

Suvieniję jėgas, visų pamiltas charizmatiškasis Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas pristato šventinį singlą „Rasim kelią į namus“, kuris buvo nufilmuotas įspūdingo grožio šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Gražiausia meilės istorija - baletas „Gulbių ežeras“

Spalio pabaigoje gastroles Lietuvoje surengs tarptautinė baleto trupė „International Festival Ballet“. Dėl karo Ukrainoje šiuo metu Vokietijoje reziduojančioje baleto trupėje šoka Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Kanados ir Vokietijos šokėjai. Baleto trupė, kartu su simfoniniu orkestru „Festival Orchestra“, mūsų šalyje surengs 4 pasirodymus. Publika turės progą išvysti klasika tapusią amžinos meilės istoriją – dviejų dalių baletą „Gulbių ežeras“: spalio 24 d. Klaipėdos Kultūros centre „Žvejų rūmai“, spalio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir spalio 27 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Penkiasdešimtmetį švenčiantis Rokas Radzevičius: aš stabilus ir ištikimas darbinis jautis

Roko grupei „Skylė“ šiais metais sukanka trisdešimt, o jos lyderiui Rokui Radzevičiui šiandien  – penkiasdešimt. Daugiau nei pusę gyvenimo jis praleido su ta pačia grupe, ta pačia šeima, ta pačia mylima muzika. Sako, kad yra stabilus ir ištikimas kaip darbinis jautis: jei jau atsistojo į vagą, eis sąžiningai.

Opera „Lokys“ dedikuota lietuviškos muzikos čiurlioniui – kompozitoriui Broniui Kutavičiui

Belaukiant intriguojančio siužeto Broniaus Kutavičiaus (1932–2021) operos „Lokys“, skirtos 90-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms, kviečiame pasidomėti kuo išskirtinis kompozitorius, kurio vaizduotės ir gabumų dėka pasaulis išgirdo vieną gražiausių kada nors Lietuvoje sukurtų operų.

Rokas Yan žengia svarbų žingsnį karjero – paskelbė apie solinį koncertą unikalioje sostinės erdvėje

Jaunosios kartos kūrėjas ir atlikėjas Rokas Yan, daugeliui atpažįstamas iš tokių kūrinių kaip „Stadionai“, „Surask mane“, „Vasaros mažai“ ar „Vakar vakare“ savo muzikinėje karjero žengia svarbiausią žingsnį – surengs pirmąjį solinį koncertą. Spalio 20 dieną sostinės renginių erdvėje „Kablys + kultūra“ įvyksiantis koncertas atlikėjui tai ilgos muzikinės kelionės atomazga, kurioje pirmą kartą nuskambės būsimo albumo kūriniai.

Svarbiausi rugpjūčio mėnesio renginiai Lietuvoje

Trečiasis kalendorinės vasaros mėnuo paprastai yra skirtas poilsiui. Būtent šį mėnesį nemažai lietuvių renkasi atostogoms, per kurias mus džiugins daugybė įvairiausių renginių ir pramogų. Šįkart pristatome ne tik svarbiausius renginius Lietuvoje, bet ir supažindinsime su didžiausiais įvykiais Estijoje bei Latvijoje. Bene svarbiausiu mėnesio įvykiu taps Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose mūsų krepšininkai ruošis 2023 metais vyksiančiai Pasaulio taurei ir kovai dėl „EuroBasket“ trofėjaus.

Tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio HELIUM programa pasakos apie ryšius su savo kūnu, artimaisiais bei supančia aplinka

Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

Karina, Goda ir Ingrida praneša apie arenų turą ir pasikeitimus: nuo šiol mes – trys „Šeškės“

„Mus ir taip visi vadina šeškėmis, o nuo dabar mes „Šeškės“ – oficialiai“, – sako Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė. Trijulė pristato naują grupės pavadinimą, praneša sudėties pakitimus ir skelbia grandiozinį arenų turą „Velniškas greitis – 20 metų“. Areniniai grupės „Šeškės“ šou įvyks šių metų gruodį Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje. Bilietus galima įsigyti jau dabar.

„Pirmiausia – apie sudėtį. Gandai apie Nijolės išėjimą iš grupės sklandė seniai. Ir nėra dūmų be ugnies: Nijolė ne kartą buvo atvirai išreiškusi norą išeiti. Pasirodymas „Žalgirio“ arenoje tapo paskutiniu jos šou su šeškėmis. Per ilgus drauge grupėje praleistus metus tikrai visko buvo, tačiau norėtųsi tai palikti istorijai. Dėkojame Nijolei už drauge praleistus metus ir linkime didžiulės sėkmės jos kelyje“, – sakė „Šeškės“.

„Dabar apie pavadinimą... Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso. Prekės ženklą „69 danguje“ buvęs prodiuseris Egmontas Bžeskas yra įregistravęs kaip savo nuosavybę. Mūsų ir E. Bžesko keliai išsiskyrė maždaug prieš dešimtmetį. Nuo tada pačios palaikėme grupės gyvybę: organizuodavome pasirodymus, rūpinomės įvaizdžiu, visapusiškai investavome nuosavas lėšas į grupės veiklą. Sunkus, ilgametis ir atkaklus darbas vedė grupę į didžiulį koncertą arenoje. Tačiau tiesa, kurią sužinojome prieš kelis mėnesius, kai jau buvo parduota pusė „Žalgirio“ arenos bilietų, yra ta, kad pavadinimo „69 danguje“ be E. Bžesko leidimo nebegalime naudoti. Nemeluosime, ne už ačiū paskutinis koncertas su senu pavadinimu įvyko... O visai neseniai kito mūsų koncerto organizatoriai gavo E. Bžesko advokatų raštą, iš kurio tapo aišku, kad nebegalime naudoti senojo pavadinimo.

Priėmėme nelengvą, tačiau, mums atrodantį vienintelį teisingą, sprendimą: nuo šiol mes – Karina, Goda ir Ingrida – esame „Šeškės“! Nebenorime būti priklausomos nuo praeities. Manome, kad per sunkaus darbo metus  visiems įrodėme, kad galime pačios savo grupės veikla pasirūpinti.

Suprantame, kad tokiu sprendimu galime sukelti suinteresuotų asmenų nepasitenkinimą ir, galbūt, net mūsų atvirą puolimą arba bandymus paveikti mūsų grupės veiklą užkulisiuose. Tačiau mes nebebijome! Mes – nebe naivios mergaitės, nebenorime būti tampomos už virvučių.

Galų gale, Lietuva jau nebe tokia, kokia buvo prieš kelis dešimtmečius. Pramogų verslas – daug skaidresnis ir labiau reglamentuotas. Atlikėjų ir autorių teisės – geriau apsaugotos ir atstovaujamos asociacijų LATGA ir AGATA, kurių paramą jaučiame ir esame labai dėkingos. Nesame vienišos ir jaučiamės tvirtai.  

Optimistiškai žiūrime į ateitį, skelbiame didžiulį arenų turą su garsiausiais hitais, aukščiausios prabos „Šeškių“ programa ir laukiame visų koncertuose! Juk koncertuoja žmonės, o ne prekės ženklai!“ – sako „Šeškės“ Karina, Goda ir Ingrida.

ŠEŠKĖS: VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ: gruodžio 27 d. –  „Twinsbet“ arenoje.
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti