Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

Kalėdų Senelio sveikinimai

Artėja gražiausios metų šventės. Bet dėja šiemet jos kitokios. Bet svajonėm lemta išsipildyti. Net ir “online”.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Svarbi informacija apie perkeltus ir atšauktus renginius dėl COVID-19 paskelbto karantino

Išsamią informaciją apie kiekvieno renginio perkėlimą, atšaukimą ir bilietų gražinimą Jūs galite rasti prie kiekvieno renginio aprašymo interneto svetainėje, adresu www.bilietai.lt.

„KAUNAS JAZZ 2020“ – GALIMYBĖ SAVO TALENTĄ ATSKLEISTI JAUNIESIEMS DŽIAZO PROJEKTAMS

Jubiliejiniame „Kaunas Jazz 2020“ – galimybė savo talentą atskleisti jauniesiems džiazo projektams

Šią savaitę apdovanojimais ir gausiomis ovacijomis pasibaigė tarptautinio džiazo festivalio „Kaunas Jazz“ ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) džiazo katedros organizuotas jaunųjų atlikėjų konkursas „Džiazo scena“. Pirmoji vieta, piniginis prizas ir galimybė surengti savo pasirodymą jubiliejiniame 30-ajame festivalyje „Kaunas Jazz 2020“ atiteko džiazo kūrėjų sekstetui „Nėris Jazz Sextet“.

Antrieji konkurse liko kvintetas „21st Century Quintet“, trečiąją vietą užėmė Mindaugo Stumbro kvartetas „Mindaugas Stumbras Quartet“. Konkurso specialus prizas buvo paskirtas pianistui Andriui Savčenko.
Jaunieji konkurso nugalėtojai sutartinai teigė, kad tokio pobūdžio konkursai yra labai svarbūs, nes jie suteikia galimybę ne tik laisvai išreikšti save ir savo kūrybą, bet ir sulaukti kvietimų dalyvauti tarptautiniuose džiazo festivaliuose. Šių metų „Džiazo scenos“ dalyviai sulaukė kvietimų dalyvauti net keturiuose tarptautiniuose džiazo festivaliuose, kurie vyks Norvegijoje, Klaipėdoje, Rygoje bei Kaune. Jubiliejiniame „Kaunas Jazz“ festivalyje bus galima išvysti net penkis jaunuosius džiazo projektus: „The Danb Fusion Band“, „Go Band“, „Synthetika“, „Mindaugas Stumbras Quartet“ ir Nėris Jazz Sextet“.

LMTA Juozo Karoso salėje vykusio konkurso metu dalyvavusius aštuonis džiazo kolektyvus vertino kompetentinga komisija – Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė, LMTA džiazo katedros vedėjas, pianistas, kompozitorius ir prof. Artūras Anusauskas, festivalio „Kaunas Jazz“ sumanytojas Jonas Jučas bei du svečiai iš užsienio – tarptautinio džiazo festivalio „Rigas Ritmi“ vadovas Maris Briežkalns iš Latvijos ir Trondheimo džiazo festivalio vadovas, būgnininkas, pedagogas Ernst Wiggo Sandbakk iš Norvegijos.
Garsus Norvegijos atlikėjas bei pedagogas E.W. Sandbakk, svečiuodamasis Lietuvoje, LMTA studentams pravedė meistriškumo pamoką, kurios metu su studentais diskutavo apie muzikos ritmus, pasidalijo savo patirtimi bei realiomis praktikomis.
Kaip teigė festivalio „Kaunas Jazz“ sumanytojas Jonas Jučas, šiuo konkursu ir buvo siekiama padėti atsiskleisti jauniems bei talentingiems Lietuvos džiazo kūrėjams.
„Džiaugiuosi, kad šiame konkurse dalyvavo kompetentingi komisijos nariai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Taip norime paskatinti jaunuosius atlikėjus kūrybinei laisvei, suteikti galimybę pristatyti savo originalią kūrybą plačiajai visuomenei, užtikrinti tobulėjimo galimybes, užmegzti naujus kontaktus ir atverti vartus į didesnes džiazo scenas. Tai yra viena iš festivalio „Kaunas Jazz“ misijų,“ – tvirtino J. Jučas.
Kaip teigė „Kaunas Jazz“ sumanytojas J. Jučas, jubiliejiniame „Kaunas Jazz 2020“ festivalyje pasirodys net penki konkurse dalyvavę projektai.

Vykusiame „Džiazo scena“ konkurse savo originalias kompozicijas bei aranžuotus džiazo standartus atliko net aštuoni projektai jazz fusion muziką atstovaujanti grupė „The Danb Fusion Band“, neseniai susikūręs saksofono, klavišinių, boso, būgnų ir vokalo projektas „Go Band“, jazztronica ir electronic jazz fusion stilių atliekantys „SynthEtika“, nauja įdomių ir unikalių asmenybių kvintetas „21st Century Qiuntet“, Mindaugo Stumbro kvartetas „Mindaugas Stumbras Quartet“, kurio muzika laviruoja tarp džiazo, skandinaviškos improvizacinės muzikos, vakarietiško džiazroko ir net klasikinės europietiškos muzikos, penki džiazo entuziastai iš Lietuvos ir Latvijos „A-Z Project“, naujai susibūręs alternatyvaus roko-džiazo kvartetas „Kanalizacija“ ir džiazo kūrėjų sekstetas „Nėris Jazz Sextet“.
 
Pirkti bilietą (Perkeltas) GREGORY PORTER & KAUNAS CITY SYMPHONY ORCHESTRA PopuliarusPopuliarus(Perkeltas) GREGORY PORTER & KAUNAS CITY SYMPHONY ORCHESTRA Kauno Žalgirio arena, Kaunas 39.00 - 69.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) JAMISON ROSS & BAND (JAV) Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) JAMISON ROSS & BAND (JAV) Raudondvario Menų inkubatorius, Raudondvario seniūnija
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) CECILE MCLORIN SALVANT & SULLIVAN FORTNER DUO (JAV) IR PETRAS VYŠNIAUSKAS & KAUNAS BIG BAND (Lietuva) PopuliarusPopuliarus(Perkeltas) CECILE MCLORIN SALVANT & SULLIVAN FORTNER DUO (JAV) IR PETRAS VYŠNIAUSKAS & KAUNAS BIG BAND (Lietuva) VDU didžioji salė, Kaunas 35.00 - 41.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Išparduota (Perkeltas) AVERY*SUNSHINE (JAV) IšparduotaIšparduota(Perkeltas) AVERY*SUNSHINE (JAV) Muzikos klubas Vandenis, Palanga
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!