Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

M.A.M.A. 2020: daugiau nei 100 žmonių komisijai duotas startas išrinkti geriausius

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“, organizuojanti svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ penktadienio popietę uždegė žalią šviesą kompetentingai komisijai, kuri išrinks geriausius iš geriausių keturiolikoje kategorijų. Jau kovo 27 dieną planuojama įspūdinga apdovanojimų ceremoniją, kurios metus paaiškės komisijos išrinkti geriausi.

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą ''Ir tai praeis'': dabar įgavo daug daugiau prasmių ir aktualumo

Viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, net trijose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ kategorijose nominuota Inga Jankauskaitė ir toliau išlieka itin produktyvi. Šiandien žinoma moteris pristato singlą „Ir tai praeis“, iš visai neseniai pristatyto antrojo solinio albumo. Šiuo periodu aktualiai pavadintas kūrinys parašytas seniau, tačiau dabar įgavo dar daugiau prasmių.

Atlikėjas Jurijus perdainavo legendinę ''Foje'' dainą ''Geltoni krantai'', kuri A. Mamontovo nepaliko abejingu: šis kūrinys perdarytas itin skoningai

Visai neseniai savo antrąjį solinį albumą „Randai“ pristatęs dainininkas Jurijus Veklenko, šiandien klausytojams turi dar vieną staigmeną – perdarytą legendinės grupės „Foje“ kūrinį „Geltoni krantai“. Šis Jurijaus pasirinkimas ir dainos perdarymas pradžiugino ir kūrinio autorių, dainininką Andrių Mamontovą.

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.

Pradėjus plaukti pirmosioms paraiškoms ''Aurum 1006 km lenktynių'' organizatoriai siūlo pasirūpinti ir bilietais

Tik prieš pusantros savaitės paskelbę dalyvių registraciją „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai susilaukė ir pirmųjų paraiškų. Norą pasivaržyti 2021 metų liepos 14-17 dienomis Palangoje vyksiančiose jau 22-osiose maratoninėse lenktynėse, kurias nuo pat pradžių kasmet rengia VšĮ „Promo Events“ ir kurios tituluojamos didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse, jau pareiškė norą devynios komandos.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Kimbra papildomas pasirodymas Šv. Kotrynos bažnyčioje!

Dėmesio! Į Kimbros koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje netilpo visi norintys. Paskelbtas papildomas pasirodymas!

Dar viena maloni žinia! Skelbiam papildomą Kimbros koncertą Vilniuje! Spalio 1 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje net du pasirodymus surengs dviejų „Grammy“ statulėlių laimėtoja iš Naujosios Zelandijos Kimbra. 1 vakaras, net 2 koncertai! Apie tai pati atlikėja pranešė vaizdo žinute savo socialiniuos tinkluose.

Vilniuje girdėti šią išskirtinio balso savininkę ir visur skambančio ir dar ilgai skambėsiančio hito „Somebody That I Used To Know“ bendraautore – laimė ir sėkmė. Tai bus pirmoji jos viešnagė Baltijos šalyse ir dar vienas įdomus muzikos agentūros „8 Days A Week” ėjimas.


Kimbra Lee Johnson arba tiesiog Kimbra augo medikų šeimoje, bet anksti suprato, kad tuo keliu neis. Būdama dešimties ji pradėjo rašyti dainas tėčio dovanota gitara. Prince‘as, Stevie Wonderis, Jeffas Buckley ir skandinavų muzikos diva Bjork pakeitė jos gyvenimą. Kai jai buvo septyniolika metų, ji išsinuomavo vieno kambario butą Australijoje ir savo pačios jėgomis įrašė albumą.  

2011 į pasaulį buvo paleisti pirmieji singlai „Cameo Lover“ ir „Settle Down“. Po metų su Gotye ji įrašė vieną garsiausių šio dešimtmečio hitų „Somebody That I Used To Know“. Sutiksite, nebuvo radijo stoties ir kavinės, kuri negrotų šios dainos. Ji buvo puikiai sutikta ir Lietuvoje. Vien „Youtube“ platformoje šis kūrinys peržiūrėtas 1 milijardą ir 200 milijonų kartų. Įspūdingas pasiekimas. Taip Kimbra užkariavo pasaulį ir susižėrė bene visus įmanomus apdovanojimus. Vos po metų namo ji parsinešė dvi prestižines „Grammy“ statulėles – už metų įrašą ir metų duetą su Gotye. Kimbra yra trečias žmogus Naujosios Zelandijos muzikos istorijoje, galintis pasigirti „Grammy“. Tokių apdovanojimų bet kam neduoda, juk tiesa?

Toks pripažinimas atvėrė visas duris muzikos industrijoje. Būta daug draugysčių ir pažinčių. Tiesa, ji tikrai nėra tik antras balsas toje dainoje ir vienos dainos atlikėja. Jos margas muzikos katalogas ir gyvų pasirodymų estetika verta atskiro dėmesio. Muzikos kritikai ir profesionalai jos balsą vadina tokiu, apie kurį svajoja visos indie muzikos vokalistės. Kimbrą jie lygina su tokiomis A lygio merginomis kaip Lorde ar švedų pop muzikos žvaigžde Tove Lo.

Jai tikrai labai patinka sintezatoriai ir ji išmano techninę muzikos išpildymo pusę. Kimbra nebijo būti siejama su popmuzika. Dar ji puiki multi-instrumentalistė, prodiuserė ir dainų autorė. Viename interviu ji sakė:  „Populiarioji muzika turi didžiausią potencialą ir galimybes pasiekti mases žmonių. Jei grosi tinkamai, šis žanras gali būti labai sudėtingas ir protingas. Bet jei vadovausiesi tomis pačiomis nuobodžiomis formulėmis, popsas neprivers tavęs mąstyti.“

Naujausią savo albumą „Primal Heart“ pati atlikėja vadina brandžiausiu savo rinkiniu. Tiesa, neieškokite Gotye šiame įraše – jo tikrai jame nėra. Tai dainos, kurios padėjo pereiti per daug išbandymų. Ji nebijo dalintis savo silpnybėmis ir kalbėti apie socialines problemas. Tai dialogas su klausytoju apie skausmą, buvimą moterimi ir asmenines teises, žmogaus rasę ir net suvaržymus. Ji teigia, kad mes visi išgyvename tuos pačius dalykus ir negalime pabėgti nuo realybės.

Jos sąskaitoje – trys soliniai albumai ir galybė projektų su kitais kūrėjais. Ji patikrinta didžiųjų festivalių ir rimtų leidybinių kompanijų. Naujosios Zelandijos muzikos perlas savo stalčiuje turi dainų keliems albumams į priekį ir laikas yra jos pusėje. Gotye, Janelle Monáe, The Roots”, Jamiroquai”, Thundercat, „Muse“ vokalistas Mattas Bellamy, Johnas Legendas, „Foster The People“ – tai tik keletas vardų, su kuriais darbavosi Kimbra. Net pats knygos „How Music Works?“ autorius ir „The Talking Heads“ siela Davidas Byrne‘as yra didelis jos talento gerbėjas.

Žinome, kad ne vienas koncertų organizatorius viliojo Kimbra į Lietuvą. Spalio 1 d. Kimbra pirmą kartą atvyks į Vilnių ir pristatys savo naujausią kūrybą. Mūsų laukia dar vienas įsimintinas koncertas. Mažas ir jaukus, bet užtat koks! Su niekuo nesupainiojamas ir skaidrus Kimbros balsas, kontrabosas, gitara bei pianinas. Šv. Kotrynos bažnyčioje erdvės ne tiek ir daug - tik 396 sėdimos vietos. Muzikos agentūra „8 Days A Week” ragina bilietais pasirūpinti iš anksto. Vietų skaičius itin ribotas. Tik nesakykite, kad neperspėjome. Juk pirmasis pasirodymas buvo išparduotas. Gal po šio koncerto ir pats Gotye užsimanys aplankyti Lietuvą, kas žino?


Pasirodymų laikai

Durys – 18:00 val.
Pirmojo pasirodymo pradžia – 18:30 val.
Pertrauka – 20 val.
Antrojo pasirodymo pradžia – 20:30 val.

Vaizdo klipai:
Somebody That I Used To Know: https://youtu.be/8UVNT4wvIGY
Plain Gold Rain: https://youtu.be/6i1mr9amqeg
Settle Down: https://youtu.be/yHV04eSGzAA
Cameo Lover: https://youtu.be/elyk9MBY72U
Version of Me: https://youtu.be/8oO-b8GzMkc
Human: https://youtu.be/U98rZw78-iA
Good Intent: https://youtu.be/5XjNlpe7hII
Everybody Knows: https://youtu.be/_0d3XbH12cs


Daugiau:
https://www.kimbramusic.com
https://instagram.com/kimbramusic

https://www.facebook.com/kimbramusic
https://www.youtube.com/kimbramusic