Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

KONCERTAS ''BALTA MUZIKA''

Į išskirtinį koncertą „Balta muzika“ kviečia aksominio balso savininkė Miglė Pivoriūnaitė ir vokalinė grupė „Bella Fa“, kuriai vadovauja Rasa Šakalienė.  Miglė – grandiozinio projekto „X Faktorius“ finalininkė, užkrečia savo optimizmu ir nenuilstamu noru tobulėti. Vokalinės grupės „Bella Fa“ narės - devynios muziką mylinčios rokiškietės, susibūrusios prieš penkerius metus.  Dalyvavo įvairiausiuose renginiuose, dainavo, vaidino ir patirties įgijo su profesionalais: Povilu Meškėla, Vladu Kovaliovu, Aiste Pilvelyte, Auguste Vedrickaite, folkloro grupe „Pievos“ ir t.t. 

Koncertinėje programoje skambės populiariausia šiuolaikinė muzika, džiaziniai kanonai a cappella, gyvai pritariant instrumentams ir t.t. Dainų melodijose atsiskleidžia kiekviena nata, o jausmingi atlikėjų žvilgsniai užburia publiką.

Laukiame Jūsų
Bistrampolio dvare
Gruodžio 10 d. 16 val.

Renginio nuoroda: http://kulturosinovacijos.lt