logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Karinos Krysko vasara: nauja daina ir svajonių kelionė

Naują dainą „Čia mano vasara“ pristatanti Karina Krysko sako, kad jos vasara intensyvi, kaip jau seniai nebuvo. Pilna ir poilsio, ir darbų. „Labai džiaugiuosi, kad sugebėjome iš anksto susidėlioti atostogų grafiką. Vos sūnui baigėsi mokykla, visa šeima dešimčiai dienų išlėkėme į Kretą. Puikiai pailsėjome, todėl dabar ramiai žiūriu į koncertų grafiką, kuriame labai nedaug laisvų dienų“, – juokiasi Karina.

„Midsummer Vilnius“ festivalyje – bendras dviejų šalių atlikėjų kūrinys

„Midsummer Vilnius“ festivalį atidarysiantį Igną Pociūną „Dady was a Milkman“ festivalyje bus galima pamatyti du kartus. Antras Igno pasirodymas bus kartu su liepos 14 d. koncertuosiančia legendine latvių grupe „Brainstorm“. Prieš kelis metus susibičiuliavę dviejų šalių atlikėjai vidurvasario publikai kartu atliks bendrą kūrinį „This Is How I Feel".

Solistė Sandra Janušaitė: „Esu dėkinga gamtai už palaikymą“

Richardo Wagnerio opera „Skrajojantis olandas“ solistę Sandrą Janušaitę sieja ne tik su mylimu pajūriu, bet ir primena, kad būtent šis kūrinys jai atnešė sėkmę ir pripažinimą.

„Kaunas Jazz“ 32-ojo sezono svarbiausiame koncerte – vokalinio džiazo lyderio amerikiečio Kurto Ellingo staigmena

Jis nekrimto muzikos mokslų, bet jau 17 kartų yra tituluotas įtakingo džiazo leidinio „DownBeat“ ir dvylika – JAV džiazo žurnalistų asociacijos geriausiu metų vokalistu.

Svarbiausi liepos mėnesio renginiai Lietuvoje

Antrasis kalendorinės vasaros mėnuo žada tapti karščiausiu. Būtent liepą Lietuvos sostinėje vyks svarbiausiu metų kultūriniu metu įvykiu pretenduojantis tapti festivalis „Midsummer Vilnius 2022“.

„Midsummer Vilnius“ koncertų metu pirmą kartą Lietuvoje publika patirs „Immersive sound" garso technologiją

Trys iš liepos 11 – 22 d. vyksiančio festivalio „Midsummer Vilnius“ vakarų bus palydėti maestro Modesto Pitrėno diriguojamo Lietuvos kamerinio orkestro. Koncertų metu pirmą kartą Lietuvoje publika patirs unikalią „Immersive sound“ garso technologiją.

Marija Simona Šimulynaitė: spektaklį „Mindaugą“ rodysime dar 50 metų

Artėjant liepos 6-ajai, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai, Baltijos baleto teatras (BBT) Palangos koncertų salėje rodys dramos šokio spektaklį „Mindaugas“, pastatytą pagal to paties pavadinimo Justino Marcinkevičiaus poemą. Režisierė Marija Simona Šimulynaitė teigia, kad „būtent tokios patriotizmo dozės šiuo metu Lietuvai reikia, kai daugeliu klausimų visuomenė yra susiskaldžiusi ir kamuoja įvairios įtampos šalyje ir pasaulyje.“

Mantas Stonkus pristato „Imperatorių“ – dainoje suvaidino bjaurų ir pavojingą personažą

Mantas Stonkus pristato ironišką šaržuotą repo kūrinį „Imperatorius“. Po jo perklausos prieš akis iškils ne vienas personažas, kuris galėtų būti kūrinio pagrindiniu veikėju. „Imperatorių ir net mažų imperatoriukų šių dienų pasaulyje pakanka“, – sako pseudonimu Stonkidzé naujus kūrinius pristatantis M. Stonkus.

Artėjantį festivalį „Midsummer Vilnius“ pasitiko vėlyvais pusryčiais šventinėje atmosferoje

Festivalio tradicija – likus dešimčiai dienų iki atidarymo susitikti su partneriais, atlikėjais ir palaikančiais bičiuliais tampa pirmuoju laukiamu vidurvasario akcentu. Šis susitikimas tai nepaklusnumas skubai, reikalams ir rūpesčiams. Tai manifestas apie šviesiausio metų laiko potyrius, dangaus skliaute susigersiančias festivalio koncertų muzikines istorijas ir ryšį tarp žmonių, kurie ieško kaip kartu kilstelėti širdis. Viešbučio PACAI kiemelyje vėlyvieji festivalio pusryčiai prasidėjo pasakojimais apie septintąjį „Midsummer Vilnius“ užgimimą, būsimas atlikėjų, garso ir vaizdo dermes.

„Skrajojantis olandas“ neša žinią pasauliui apie Klaipėdą

Polėkis veda į tarptautinį pripažinimą. Tai patvirtina Richardo Wagnerio operos „Skrajojantis olandas“ pastatymo senajame Klaipėdos elinge sėkmė, iki šiol pučiantį palankų vėją spektaklio kelionei virtualioje erdvėje po pernykščio pristatymo milijoninei žiūrovų auditorijai tarptautinėje operos platformoje „Operavision“.

Palangoje atgimsta Baltijos baleto teatro spektaklis „Mindaugas”

Palangoje liepos 6 d. atgimsta Baltijos baleto teatro (BBT) spektaklis „Mindaugas”.

Muzikinė sakmė Trakuose – šiuolaikiškas paminklas dviejų tautų bendrystei

Istorija tapsianti legenda: ansamblis „Lietuva“ pristato muzikinę dramą „Sakmė apie dovanotą širdį”, menančią Vytauto Didžiojo laikus. Premjera įvyks rugpjūčio 19-20 d. Trakų salos pilyje, kur žiūrovai kviečiami tapti gyvos legendos liudininkais – istorijos, kuri Lietuvoje skaičiuoja jau 625 metus. Taip ansamblis „Lietuva“ tęsia savo kryptį, į sceną perkeldamas šalies istorinius etapus bei asmenybes.

Paskelbti naujo LVSO sezono koncertai: kokias datas verta pasižymėti koncertų kalendoriuje

Praėjusią savaitę užbaigęs LVSO vasaros festivalį, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, paskelbė naujo sezono koncertus. Orkestro repertuaras žada itin turiningą rudenį, tad kai kurias datas savo kalendoriuje verta pasižymėti jau dabar.

Inga Jankauskaitė pristato muzikinį klipą, kuriame įsiamžino jaunavedžių poros: rašydama dainą visai neplanavau, kad ji bus apie vestuves

Viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų Inga Jankauskaitė prieš kurį laiką savo socialiniuose tinkluose paviešino kvietimą, kuriame žmones kvietė tapti jos muzikinio klipo dalimi. Žmonės noriai dalinosi gražiausiomis vestuvių akimirkomis, kurios ir tapo šiandien pristatomo muzikinio klipo „Bėgam ant kalno“ dalimi. Tiesa, vaizdo klipe galima išvysti ir pačią atlikėją su jaunosios nuometu.

Cirko istorikas apie Vilnių aplankysiantį „Cirque du Soleil“: seniai nesu taip ko nors laukęs

Vieninteliu Lietuvoje cirko istoriku vadinamas Alvidas Jancevičius cirkui paskyrė per 50 gyvenimo metų, o jo smalsumas, žingeidumas ir aistra gyvenimui yra tiesiog užkrečiami. Dėl šios priežasties istorikas netveria iš džiaugsmo, kad į Lietuvą sugrįžta didžiausias pasaulio cirkas „Cirque du Soleil“.

Dainotas Varnas pristato naują dainą ir atskleidžia atostogų planus

Dainotas Varnas pristato naują dainą „Disko“ ir jos vaizdo klipą. Vos paleidęs naują kūrinį į pasaulį, dainininkas išvyko automobiliu į Italiją, kur suplanavo savo ir artimųjų vasaros atostogas. Anot Dainoto, vasara išpuolė gana intensyvi, todėl teko susitaikyti, kad dainos pasirodymo dieną jo Lietuvoje nebus.

„Brainstorm“ gros Vilniuje: „Gyventi be gyvų koncertų – tai kaip kąsti sumuštinį per celofaną“

Ketvirtasis „Midsummer Vilnius“ festivalio vakaras liepos 14 d. bus legendinis. Latvių grupė „Brainstorm“ į Vilnių atveža sustyguotą programą iš populiariausių mintinai publikos išmoktų dainų („A Day Before Tomorrow“, „My Star“, „Maybe“) ir naujausios grupės kūrybos – pandemijos metu sukurtą albumą „Lonesome Moon“ (liet. „Metai be kalendoriaus“). Išskirtinis albumas pirmą kartą pristatomas Lietuvoje! Taip pat bus galima išgirsti populiarumą jau spėjusius pelnyti kūrinius iš naujausio albumo („Feels“, „Karuseli“, „Moja Luna“) bei visiškai naujus kūrinius latvių kalba.

Įspūdingas Klaipėdos festivalio finalas apjungs Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro ir kviestinius solistus

Rugpjūčio 7 d. 18 val. Klaipėdos elingą užlies operos gala koncertas, skirtas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) 35 metų veiklos sukakčiai. Gėrėsimės teatro solistų Beatos Ignatavičiūtės, Dalios Kužmarskytės, Ritos Petrauskaitės, Mindaugo Rojaus, Viliaus Trakio bei kviestinių dainininkų Almo Švilpos, Taraso Shtondos (Ukraina), Kristiano Benedikto ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninio orkestro atliekamomis gražiausiomis arijomis iš populiariausių operų, operečių ir miuziklų. Diriguos teatro vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis.

Klaipėdoje statomos B. Kutavičiaus operos ''Lokys'' kūrėjai pasakos apie žmoguje užgimstantį žvėrį

Naujojo, 36-ojo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) sezono pradžioje spalio mėnesį žiūrovai išvys sceniniam gyvenimui atgimstančią Broniaus Kutavičiaus (1932–2021) operą „Lokys“, skirtą 90-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms. Naujojo pastatymo kūrėjai ketina publikai papasakoti, kaip žmoguje užgimsta žvėris, suteikdami daug peno interpretacijoms, net aliuzijoms į šiandienos aktualijas.

Būsimas vasaros hitas? Jazzu pristato vasariška romantika alsuojantį kūrinį „Mėnulio šviesoje“

Viena garsiausių šalies kūrėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu su klausytojais pasidalijo muzikine naujiena. Šiandien dainininkė pristato naujausią savo darbą, kūrinį „Mėnulio šviesoje“. Vasariška romantika alsuojantis kūrinys jau spėjo būti pamėgtas pirmuosiuose vasaros koncertuose, kur susirinkusi publika naują dainą prašė pakartoti.

Prieš didžiausią koncertą sostinėje Vidas Bareikis pravėrė įrašų studijos duris – pristato dokumentiką apie albumo kūrybą

Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis jau šį penktadienį sostinėje, Rotušės aikštėje surengs nemokamą koncertą, kuriame laukia įspūdingas šou su naujo albumo „Fortūna“ dainomis. Šiandien atlikėjas klausytojams praveria ir įrašų studijos duris, pristatydamas pirmąją dokumentikos dalį, apie kūrybą.

Pasaulinio lygio potyris Lietuvoje: Gala koncertas. Violeta Urmana ir Alfredo Nigro

Finaliniame „Midsummer Vilnius'22“ festivalio vakare liepos 22 d. – gryno talento patyrimas. Valdovų rūmų Didžiajame kieme skambės neprilygstamos pasaulinio garso operos solistės, Lietuvos operos primadonos Violetos Urmanos ir italų tenoro Alfredo Nigro balsai. V. Urmana dėl įtempto koncertų grafiko Lietuvos scenoje pasirodo gana retai, todėl šis pasirodymas yra išskirtinė galimybė mylimą solistę išgirsti gyvai. Solistai pasirodys su maestro Modesto Pitrėno diriguojamu Lietuvos kameriniu orkestru.

Klaipėdos festivalio bilietas – jūsų dvigubas laimėjimas!

Vienoje linksmoje istorijoje nusivylęs žmogus klausia ko reikėtų, kad jis pagaliau laimėtų loterijoje. Moralas labai paprastas: jums, kaip ir šios istorijos herojui, tereikia nusipirkti bilietus į Klaipėdos festivalio renginius. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pradžiugino ne tik pirmą Klaipėdos festivalio bilietų pirkėją. Bus apdovanota ir pirma bilietus įsigijusi grupė. Jūsų galimybė laimėti maksimaliai didelė, nes visi Klaipėdos festivalio bilietai dalyvauja loterijoje bei pretenduoja į prizus!

Akustinė 10 – metį švenčiančios grupės „ba.” programa vidurvasario festivalyje

Tik praėjus didžiausiam grupės „ba.“ dešimtmečio koncertui Vingio parke, grupė skelbia naują žinią - liepos 21 d. festivalyje „Midsummer Vilnius“ bus galima išgirsti akustinę „ba.“ grupės pasirodymo versiją.

Atskleisti likę „Vilnius ORE“ atlikėjai – festivalyje pasirodys „G&G Sindikatas“ ir Vidas Bareikis

Liepos 10-15 dienomis vyksiantis miesto muzikos festivalis „Vilnius ORE“ skelbia apie naujus atlikėjus – prie Vaido Baumilos, GJan, projekto „X Faktorius“ finalininkų ir „Repo herojų“ jungiasi lietuviško „hiphopo tėvais“ tituluojama grupė „G&G Sindikatas“ ir „žmogumi orkestru“ vadinamas Vidas Bareikis.

Aštrieji britai „The Tiger Lillies“ atveža programą, sugėrusią pastarojo meto įvykių emocijas

Liepos 12 dieną, savo atsinaujinusių gastrolių metu, Vilnių aplankys ekstravagantiški, aštrūs ir ekspresyvūs britų grupės „The Tiger Lillies“ nariai. „Midsummer Vilnius" festivaliui britai dovanos teatrališką, paslapčių ir staigmenų vakarą, kurį su sau būdingu humoru pavadino „One Penny Opera“ („Vieno grašio opera“).

Pirmą kartą Lietuvoje: šiuolaikinės komedijos krikštatėvis Johnas Cleese‘as atsisveikinimo ture „Paskutinė galimybė pamatyti mane prieš mirtį“

Rugsėjo 8 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ pirmą kartą Lietuvoje savo pasirodymą surengs garsus komikas, aktorius, scenaristas ir prodiuseris Johnas Cleese’as.

Festivalio „Vasara Kaune 2022“ scenoje – A. Cholinos „Pikų dama“ ir islandai „GUSGUS“

Muzikos festivalis „Vasara Kaune 2022“ atskleidžia naujus savo programos vardus. Rugpjūčio 18 d. VDU Botanikos sodo scenoje bus parodytas Anželikos Cholinos šokio teatro spektaklis „Pikų dama“, o rugpjūčio 19 d. čia savo pasirodymą surengs islandai „GusGus“.

Kauno VDU Botanikos sode - „Deep Forest“ ir „Ten Walls“ koncertas

Liepos 22 d. Kauno VDU Botanikos sode savo pasirodymą surengs žymūs prancūzų etninės elektronikos novatoriai „Deep Forest“. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti kūrėjų komanda yra pardavusi daugiau kaip 10 mln. įrašų visame pasaulyje ir tai pirma Prancūzijos grupė, pelniusi prestižinį „Grammy“ apdovanojimą „Geriausio World Music albumo“ kategorijoje.

Kultūros sostinėje – džiazo stotelės: „Kaunas Jazz“ šį savaitgalį kviečia į net 10 nemokamų koncertų

Didžiausiu džiazo festivaliu Lietuvoje tituluojamas „Kaunas Jazz“ šį savaitgalį jungiasi prie Kauno Europos kultūros sostinės renginių programos. Šeštadienį, birželio 18-ąją, Kauno centre publikos laukia gausi nemokamų koncertų programa, o sekmadienį – svarbus ir simbolinę reikšmę turintis koncertas Kauno rajone, Vilkijoje.

Specialioje programoje„Kaunas 2022 Jazz Stops” („Kaunas 2022 džiazo stotelės”) žiūrovų laukia keturios džiazo stotelės, kviečiančios sustoti, įsiklausyti bei įsitraukti į džiazo dialogą ir tuo pačiu atrasti talentingus Lietuvos bei Europos šalių džiazo kūrėjus, jų kuriamus šiuolaikinius džiazo projektus bei kartu šiuolaikiniame Kaune – Europos kultūros sostinėje švęsti šiuolaikinę kultūrą.
„Kaunas 2022 Jazz Stops“ taip pat užmezgė partnerystes su įvairiomis Europos šalimis - Norvegija, Vengrija, Estija, Liuksemburgu, Ukraina. Trijose scenose, kurios įsikurs Kauno širdyje, bus galima išgirsti šių šalių talentingus džiazo kūrėjus ir atlikėjus.

Be to, kartu su Diudelanžo (Liuksemburgas) ir Novi Sado (Serbija) džiazo koncertų rengėjais vienoje iš scenų bus pristatytas unikalus projektas „jazzXchange“. Apjungiant skirtingas kultūrines, istorines, socialines bei kitas trijų Europos miestų džiazo kūrėjų patirtis, bus sukurtas bendras kūrinys. Šios išskirtinės premjeros liudininkais galės tapti visi žiūrovai.
Šeštadienį džiazo stoteles bus galima rasti trijose erdvėse Kauno centre. Pirmoji jų įsikurs prie „Kaunas 2022” biuro ir bus skirta Lietuvos džiazo atlikėjams.

Programą čia 13 valandą pradės broliai Motiejus, Mykolas ir Benediktas Bazarai. Žinomi Lietuvos džiazo (ir ne tik) scenoje atlikėjai surengs pasirodymą „ArtDeCounterPoint“, kurį apibūdina taip: „Sakoma, kad architektūra – tai sustingusi muzika. Žvalgydamiesi pro lenktus stiklus, drebiame granitinį tinką ant pirmojo kosmopolitiško stiliaus, kuriuo Kaunas sužibo visame pasaulyje, muzikinių fasadų.“
Po jų į sceną kils „JUZT“ - grupė iš sostinės, save vadinanti jaunais džiazo kraipytojais ir šokamų ritmų revoliucionieriais. Prieš trejus metus šie muzikantai atkreipė melomanų dėmesį, laimėję Vilniuje surengtą jaunų atlikėjų konkursą „Novus“, o jau 2020-aisiais išleido debiutinį albumą. Elektroninius garsus su džiazo ir roko elementais derinantys muzikantai yra laikomi išskirtiniu jaunosios Lietuvos scenos reiškiniu. Jų muzika – greita, agresyvi ir alsuojanti ateities spalvomis.

Programą šioje scenoje vaikinuos svečiai iš pajūrio – Klaipėdos diksilendas „Memeland“. Džiazo diksilendas pajūryje susibūrė dar 1978-aisiais ir tapo vienu svarbiausių tradicinio džiazo kolektyvų Lietuvoje. Ne kartą keitęs savo pavadinimą, prieš šešerius metus į sceną šis muzikantų kolektyvas grįžo pavadinimu „Memeland“. Vadovaujamas saksofonininko Laimono Urbiko, diksilendas vienija ir jaunosios kartos muzikantus, ir tikras džiazo legendas – tokias kaip pianistas Saulius Šiaučiulis ir  būgnininkas Edmundas Federavičius. Šįkart Kaune „Memeland“ pasirodys su žinoma Klaipėdos vokaliste Kristina Jatautaite.

Prie fontano Laisvės alėjoje viduryje įsikurs scena, skirta svečiams iš užsienio. 14 valandą pirmuosius garsus čia sugros „Saxitude“ - saksofonininkų kvartetas iš Liuksemburgo, muzikuojantis jau beveik du dešimtmečius. Energingais ir aistringais pasirodymais garsėjantys atlikėjai groja ir originalius džiazo kūrinius, ir žinomas soulo ir popmuzikos dainas – šis pasirodymas garantuotai pakels ir taip šventišką savaitgalio nuotaiką. Dėl ypatingo skambesio ir puikaus susigrojimo „Saxitude“ jau vadinami viena sėkmingiausių ir originaliausių pučiamųjų instrumentų grupių Europoje. Grupės karjerą žymi septyni albumai, kasmet ji sugroja per 80 koncertų visame pasaulyje – nuo Belgijos iki Taivano, Portugalijos ir JAV. Beje, grupė netgi yra sukūrusi specialią programą vaikams, tad nėra abejonių, jog šis koncertas patiks visų amžiaus kategorijų klausytojams.

Iš šios grupės estafetę perims kito puikaus saksofonininko – norvego Sondre Kleveno kvintetas. Prieš devynerius metus susibūrusi grupė - „fusion“ žanro kolektyvas, derinantis džiazo, roko, norvegiško folkloro elementus. Norvegijos legendos Jano Garbareko ir žymaus JAV gitaristo Pato Metheny įkvėptas Sondre yra vadinamas vienu ryškiausių jaunosios kartos Norvegijos džiazo atlikėjų. „Jis groja su žavingu atsipalaidavimu, o skambesys – ir malonus, ir galingas“, - skelbia Norvegijos spauda. Puiki proga pačiame Kauno centre išgirsti atlikėją, kurio muzikos vėliau tikrai norėsite ieškoti internete.

Scenoje prie fontano programą vainikuos svečiai iš Vengrijos – grupė „Kijube“, derinanti džiazą, triphopą ir elektroninę muziką. Nenustebkite – šios grupės repertuare skamba ir originalūs kūriniai, ir britų triphopo žvaigždžių „Massive Attack“ ir net šių dienų JAV popdievaitės Billie Eilish dainos. Prieš penkerius metus debiutavusio trio lyderė – dainininkė ir klavišininkė Kinga Judit Bende, rašanti ir daugumą grupės dainų tekstų. Jau pirmaisiais savo kūriniais „Kijube“ nuskynė laurus kylančių jaunų atlikėjų konkursuose gimtinėje – dabar su šios grupės garsais metas susipažinti ir lietuviams.

Vakare veiksmas persikels į pagrindinę „Kaunas 2022 Jazz Stops” sceną Nepriklausomybės aikštėje, kur publikos irgi lauks intriguojanti programa.

19 valandą pradės jau minėtas jungtinis Lietuvos, Serbijos ir Liuksemburgo muzikinis projektas „jazzXchange“, kurio metu scenoje gims visiškai naujas muzikinis kūrinys.

Vėliau koncertą tęs svečias iš Ukrainos – karo metu Lietuvoje apsistojęs garsus šios šalies saksofonininkas, kompozitorius, prodiuseris Andrejus Chmutas. Ne tik Ukrainos, bet ir Vakarų Europos bei JAV džiazo scenoje pagarsėjęs muzikantas yra grojęs su džiazo legenda Bobu Jamesu, italų popžvaigžde Erosu Ramazzotti, viena populiariausių Ukrainos dainininkių Tina Karol, o šį pavasarį didžiausiose Lietuvos arenose prisijungė prie Andriaus Mamontovo grupės. Vasaros viduryje jis koncertuos su ukrainiete „Eurovizijos“ laimėtoja Jamala, o Kaune į sceną žengs su jaunąja mūsų šalies džiazo karta. Kartu su Andrejumi Nepriklausomybės aikštėje gros grupė iš uostamiesčio „The Bleach Band“ - jauni muzikantai iš E. Balsio menų gimnazijos ir S. Šimkaus konservatorijos, per dvejus grupės gyvavimo metus jau spėję pasirodyti daugybėje festivalių ir konkursų ir net įrašyti kūrinį su garsia lietuvių kilmės JAV atlikėja Nicole Zuraitis.

Džiazo, muzikinių pažinčių ir įspūdžių kupiną dieną vainikuos viešnia iš Estijos – viena žymiausių šios šalies soulo ir ritmenbliuzo dainininkių Rita Ray. 2019-aisiais išleidusi debiutinį albumą „Old Love Will Rust“, Rita iškart pelnė keturias Estijos muzikos apdovanojimų nominacijas ir sulaukė dėmesio už gimtinės ribų – tiek tarptautiniuose talentų festivaliuose, tiek britų transliuotojo BBC eteryje. Septintojo dešimtmečio amerikietiškos muzikos įkvėpta atlikėja – atradimas bet kuriam kokybišką skambesį mėgstančiam melomanui. Tarptautiniame šio savaitgalio džiazo meniu ji – puikiausias vakaro desertas.

Tačiau tai – dar ne viskas. Sekmadienį 15 valandą paskutinė džiazo stotelė įsikurs Vilkijos prieplaukos amfiteatre. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai – legendinis JAV džiazo dainininkas ir trimitininkas Louisas Amstrongas turėjo ryšį su šia Lietuvos vieta. Paskutiniame savaitgalio koncerte Louiso Amstrongo repertuarą atliks Kauno bigbendas, o su juo į sceną žengs ypatingas svečias, kurio vardas kol kas laikomas paslaptyje.

Visa išskirtinio „Kauno – Europos kultūros sostinės 2022” ir Kaunas Jazzsavaitgalio programa su pasirodymų laikais ir tiksliais scenų adresais – festivalio interneto svetainėje www.kaunasjazz.lt