logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Pikaso'' perrašė ''Baltą laišką''

Artėjančių Kalėdų proga grupė „Pikaso“ paruošė gerbėjams 2 dovanas: naują legendinės dainos „Baltas laiškas“ versiją ir džiugią žinią apie planuojamą koncertinį turą per Lietuvą.

Pirmąkart Lietuvoje koncertuos viena populiariausia visų laikų roko grupė „Foreigner“

ficialiai patvirtinta - viena populiariausia visų laikų roko grupė „Foreigner“ pirmąkart koncertuos Lietuvoje.

GREGORY PORTERIS – JAU PAKELIUI Į LIETUVĄ

PIRMADIENĮ KAUNE SURENGS ILGAI LAUKTĄ KONCERTĄ SU ORKESTRU

Atlikėja Inga Jankauskaitė pristato Kalėdoms dedikuotą dainą ir atskleidė šventės reikšmę

Visais neseniai naujausią savo darbą – albumą „Švyturys“ pristačiusi kūrėja Inga Jankauskaitė, šiandien pristato šventėms dedikuotą kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“. Pasak atlikėjos, kūrinyje sudėto mintys, kurios apibūdina šią šventę iš atlikėjos perspektyvos.

Opera-performansas „SAULĖ IR JŪRA“ Vilniuje

Prestižiniu Venecijos meno bienalės „Auksiniu liūtu“ apdovanota opera-performansas „Saulė ir jūra“ kviečia į saulėtą vasaros paplūdimį Vilniuje.

Edukacinis šou “DIDŽIOJI TELEPORTACIJA Į ŽAIDIMŲ PASAULĮ”

Tai interaktyvus spektaklis vaikams. Į spektaklio veiksmą bus įtrauktas kiekvienas vaikas. Visi svečiai gaus specialų rekvizitą – stebuklingas jėgas turinčią apyrankę, kurios pagalba vaikai padės Rokui ir Rokai įvykdyti užduotis. Tai istorija apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O - dienos metu pardavinėjantį vaikams ledus, o naktimis…

JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

Po prancūzo Woodkido pasirodymo Vilniuje, „8 Days A Week“ skelbia dar vieną koncertų turą Baltijos šalyse.

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia į šventinius geros muzikos koncertus

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia savo gerbėjus į šventinius koncertus. Šio dueto talento gerbėjai galės pasisemti šventinės nuotaikos ir pozityvių emocijų gruodžio 6 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir gruodžio 31 d. vyksiančiame naujametiniame koncerte Šiaulių kultūros centre.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Lietuvoje – analogų neturinti radijo laida, kurioje skambės lietuvių kuriama muzika ir pasieks visus regionus

Šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ organizuojanti asociacija imasi iniciatyvos suvienydama regionines radijo stotis ir pristatydama radijo laidą „M.A.M.A. TOP 40“. Ši laida bus skirta apžvelgti klausomiausius kūrinius pasiklausymo platformoje „Spotify“, kas savaitę atnaujins ir pristatys populiariausių dainų 40 – uką bei tai, ką Lietuvos kūrėjai išleido per pastarąją savaitę.

Dar šių metų pradžioje asociacijai kilusi idėja sukurti „Spotify“ platformoje Lietuvos muzikos grojaraštį greitai sulaukė sėkmės tiek tarp klausytojų, tiek ir pačių kūrėjų. Šiandien sumanytojai džiaugiasi iniciatyvos sėkme ir greita plėtra.

„Šiandien galime pasidžiaugti, kad šalyje turime pirmąjį grojaraštį, kuris sudaromas atsižvelgiant tik į perklausų kiekį ir išleidžiamas savaitės naujienas. Jokie kiti kriterijai čia nėra taikomi, o tai reiškia, kad 100 procentų atspindi klausytojų nuomonę ir  taikliai apibrėžia tai, kas populiaru mūsų šalyje. Džiaugiamės, kad kokybiška laida pasieks visus šalies regionus ir radijo eteryje per savaitę pasipildys 24 valandomis Lietuvos kūrėjų muzikos“, – džiaugiasi iniciatyvos sumanytojai.

Naujoji radijo laida skamba vienuolikoje radijo stočių. Radijo stotis „Radiocentras“ kiekvieną šeštadienį 9 val. pristatys autorinę savo laidą su populiariausiais „M.A.M.A. TOP 40“ grojaraščio kūriniais, o dešimt regioninių radijo stočių transliuos bendrą laidą, parengtą asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ iniciatyva.

Pasak regioninių radijo stočių asociacijos pirmininko Liudo Ramanausko, ši iniciatyva yra sveikintina ir padedanti regionuose pasiekti šviežiausias muzikines naujienas.

„Ši laida, tai gera praktika, kuri, tikiu, paskatins ir tam tikrą muzikos kokybės augimą. Labai džiaugiamės, kad ši laida prisidės ir prie pačių radijo stočių operatyvumo, naujienos greitai pasieks klausytojus vienu metus. Be to, tai padės naikinti atotrūkį tarp nacionalinių ir regioninių radijo stočių, nes ir regionuose klausytojai premjeras išgirs vienu metu“, – teigia radijo stotis atstovaujantis L. Ramanauskas.

Ši radijo laida skambės šeštadieniais 17 val. „Radijas Tau“; sekmadieniais 15:10 val. ir trečiadieniais 17:10 val. „Pulsas“; penktadieniais 18 val., šeštadieniais 7 val. ir sekmadieniais 15 val. „Tauragės radijas“; penktadieniais 19 val. ir šeštadieniais 18 val. „RS2“; penktadieniais 19 val. „FM99“; šeštadieniais 17 val. ir sekmadieniais 13 val. „Kapsai“; sekmadieniais 14 val. „Saulės radijas“; šeštadieniais 17 val. ir sekmadieniais 13 val. „Mažeikiai FM“; šeštadieniais 18 val., sekmadieniais 18 val. bei pirmadieniais 18 val. „Utenos radijas“ ir šeštadieniais 12 val. bei pirmadieniais 12 val. „XXL radijas“ stočių eteriuose.
 
Naująją „M.A.M.A. TOP 40“ radijo laidą patikėta vesti žinomam šalies muzikos prodiuseriui Gyčiui Valickui – Echoes, kuris ne tik profesionaliai pristatys populiariausius kūrinius bei savaitės naujienas, bet ir pakalbins kūrinius pristatančius atlikėjus. Klausytojai turės progą išgirsti profesionalius pokalbius apie muzikos kūrybą ir atlikėjų mintis.

Kiekviena savaitę įrašų studijoje bent keletą valandų skiriu naujos muzikos paieškoms, tad populiarių grojaraščių perklausos man nėra naujiena. Visgi didžiulė naujiena yra radijo laidos vedimas. Tokį naują gyvenimo nuotykį pasitinku su didžiuliu džiaugsmu, kalbėti apie muziką mėgstu visur ir visada, o dabar turėsiu galimybę tuo dalintis su kitais muzikos mylėtojais“, – teigia naujosios radijo laidos vedėjas.