logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Skaityti daugiau

HOME ALONE LIVE IN CONCERT

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras

Dvi interneto sensacijos suvienijo jėgas bendram kūriniui

Žaibiškai internete išgarsėjusi grupė „2Kvėpavimas“ bendram kūriniui suvienijo jėgas su neseniai debiutavusia, bet jau taip pat internete milijonus peržiūrų surinkti spėjusia dainininke Adrina. Jūsų dėmesiui – bendras jų darbas „Švyturys tarp vandenynų“.

FESTIVALYJE „KAUNAS JAZZ“ SKAMBĖS RYŠKIOS BRITŲ DŽIAZO ŽVAIGŽDĖS ZAROS MCFARLANE BALSAS

Šį pavasarį Kaune ir kituose Lietuvos miestuose vyksiantis didžiausias Lietuvos džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia dar vieną žvaigždę.

Svarbiausi vasario mėnesio renginiai Lietuvoje: nuo Natalijos Bunkės bei Jessicos Shy pasirodymų iki „Humoro klubo“ gastrolių

Pasibaigus didžiųjų metų švenčių šurmuliui, kviečiame atsipalaiduoti bei susipažinti su svarbiausias vasario mėnesio renginiais. Jų bus išties nemažai – paskutinį žiemos mėnesį publiką džiugins ne tik ryškiausi šalies atlikėjai, tokie kaip Natalija Bunkė, Inga Jankauskaitė, Jessica Shy bei Vidas Bareikis, tačiau savo pasirodymus Lietuvoje tęs ir prestižiniu teatro apdovanojimu įvertinta britų trijulė „The Tiger Lillies“.

Pirmąkart Lietuvoje koncertuos garsus italų kompozitorius ir pianistas Fabrizio Paterlini

Pirmąkart mūsų šalyje koncertuos žinomas Italijos kompozitorius ir pianistas Fabrizio Paterlini. Vieno žinomiausio moderniosios klasikos italų pianisto koncertas įvyks šių metų balandžio 12-ąją dieną šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Tai bus pirmasis ir vienintelis Fabrizio Paterlini 2023-ųjų metų gastrolių pasirodymas Lietuvoje.

Pirmąkart Lietuvoje koncertuos garsus italų kompozitorius ir pianistas Fabrizio Paterlini

Vieno žinomiausio moderniosios klasikos italų pianisto koncertas įvyks šių metų balandžio 12-ąją dieną šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.

Ruoškitės geriausiam vakarėliui pajūryje: festivalyje Karklė atmosferą kaitins pasaulinio lygio DJ ir muzikos padanges kylanti Olivia Addams

Laiko iki išsiilgtos vasaros lieka vis mažiau, o dar įspūdingesniam festivaliui, nei buvo iki šiol aktyviai besiruošianti Karklės komanda ir toliau dalijasi garsiais vardais, kurie rugpjūčio 11-13 dienomis žada įspūdingus pasirodymus ir vakarėlius iki paryčių ant jūros kranto.

Pasaulinio lygio žvaigždė Džonas Malkovičius atvyksta į Lietuvą

2023 m. balandį į Lietuvą atvyks pasaulinio lygio žvaigždė Džonas Malkovičius. Jis kartu su lietuvių aktore Ingeborga Dapkūnaite atliks pagrindinius vaidmenis spektaklyje „Medvilnės laukų vienatvėje“. Režisieriaus Timofėjaus Kulabino spektaklį pagal prancūzų dramaturgo Bernardo-Marie Koltèso pjesę žiūrovai galės išvysti balandžio 26-27 d. Vilniuje.

GJan pristato naują dainą – ją įkvėpė miegamasis

Dainininkei GJan 2023-ieji prasidėjo itin produktyviai, neseniai paskelbusi apie akustinių koncertų seriją „Miegamasis“, ji pristato ir itin su tema rezonuojantį naują kūrinį „Miegok ramiai“.

Vilniuje koncertą surengs viena įdomiausių Estijos grupių – „Puuluup“

Lietuvoje koncertą surengs viena įdomiausių šiandieninių Estijos grupių „Puuluup“. Estų duetas išsiskiria ekscentriškumu, unikaliu muzikos instrumento pasirinkimu ir išskirtiniu stiliumi. „Puuluup“ koncertas įvyks vasario 24 dieną sostinės muzikos klube „Tamsta“.

Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės grįžta!

Šiemet, Vilniui švenčiant 700 metų iškilmes, yra minimas dar vienas labai svarbus jubiliejus – Izraelio valstybės 75-osios Nepriklausomybės metinės. Tai reikšmingos sukaktys, todėl siekiant įprasminti jų istorinę atmintį, gegužės 25 dieną šv. Kotrynos bažnyčioje skambės kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurta „Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės”.

Festivalis KARKLĖ skelbia pirmąjį atlikėją: scenoje išvysime pasaulinę žvaigždę Rag'N'Bone Man

Po pernai įvykusio festivalio Karklė šlovės, organizatoriai skelbia, kad ateinančiais metais jis grįš su dar didesniu trenksmu ir skelbia pirmuosius vardus, kurie pasirodys pagrindinėje festivalio scenoje.

Atlikėjas Vidas Bareikis įgyvendino seną svajonę – pristato dainą ispanų kalba

Savo didžiausiam dešimtmečio koncertui besiruošiantis atlikėjas Vidas Bareikis šiandien klausytojams pristato netikėtą staigmeną – kūrinį ispanų kalba. Populiarią savo kūrybos dainą „Mona liza“ atlikėjas išvertė į mėgstamos atostogų šalies kalbą, kurioje būtent šiuo metu ir ilsisi. Kartu su kūriniu atlikėjas sukūrė ir ispanišką sceninį vardą – La Vida B.

Treneris R. Mugevičius: Lietuvos tenisininkai turi visus ginklus atkeršyti pakistaniečiams

Vasario pradžioje „SEB arenoje“ Vilniuje Daviso taurės varžybose raketes sukryžiuos geriausi Lietuvos ir Pakistano tenisininkai. Lietuviams tai bus puiki proga pasiekti revanšą už praėjusių metų kovo mėnesį Islamabade patirtą skaudų pralaimėjimą, kuomet kortų šeimininkai įveikė Lietuvos rinktinę 3:2.

L. Grigelis – apie teniso sąlygas Lietuvoje, tarptautinių turnyrų bangą ir šalies talentus

Kartą per metus Lietuvoje apsilankantis Laurynas Grigelis, sugrįžęs į gimtinę nepraleido progos pasisvečiuoti „SEB arenoje“ ir iš arti apžiūrėti naująsias erdves. „Tokias sąlygas Europoje būtų sunku rasti“, – laidai „Nematoma pusė“ pripažino nuo 2013 metų Italijoje gyvenantis lietuvis.

Milda Noreikaitė: šiandien populiaru apsimesti geresniu nei kiti

Praėjusieji aktorės Mildos Noreikaitės metai paženklinti komedijos. Ji ne tik tapo humoro laidos „Dviračio žinios“ vedėja, bet ir debiutavo populiariausioje metų komedijoje „Gal nedarom tragedijos“. Jos, Giedriaus Savicko, Manto Stonkaus ir Gelminės Glemžaitės sąjunga naujame spektaklyje buvo itin sėkminga ir aktoriai imti vadinti „fantastiškuoju ketvertu“. Ką tik paskelbtos naujo, 2023 metų, „Gal nedarom tragedijos“ sezono datos. Aktoriai jau dabar sulaukia žinučių, kad gerbėjai rengiasi spektaklį žiūrėti ir antrą kartą.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia į naujo pusmečio koncertus

Prasidėjus naujiesiems metams, verta pasižvalgyti į renginių kalendorių ir pasižymėti svarbiausias datas. Savo naują koncertų pusmetį dar prieš šventes paskelbęs Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, ragina nedelsti – bilietai į ryškiausius pusmečio koncertus sparčiai tirpsta, o iki vasario 14 d. jų galima įsigyti ir su abonementų akcijos nuolaidomis.

„Biplanai“ kviečia į kalėdinį koncertą „Sveikas sugrįžęs namo“

Šiandien grupė „Biplan“ socialiniuose tinkluose pasidalino žiemišku vaizdo kvietimu, kuriame muzikaliai klausytojų klausia „Kokios Kalėdos be Tavęs?“ ir visus kviečia į savo koncertą Vilniuje. Kalėdinis susitikimas su gerbėjais Vilniuje jau tampa kasmetine grupės Šv. Kalėdų tradicija.

Ar didžiausiam pasaulio cirkui Vilniuje pavyks pasiekti rekordą?

Didžiausias pasaulio cirkas „Cirque du Soleil“ ateinančią vasarą aplankys ne tik Vilnių, bet ir Rygą bei Taliną. Šį rugpjūtį Vilniuje vykę cirko šou „Corteo“ pritraukė virš 18 tūkst. žiūrovų, o iš viso cirko pasirodymus Lietuvoje yra matę per 120 tūkst. žmonių. Ar cirkui sostinėje pavyks pasiekti lankomumo rekordą?

Įspūdingas „Cirque du Soleil“ spektaklis OVO atvyksta į Lietuvą

Didžiausia pasaulio cirko trupė „Cirque du Soleil“ turi puikių naujienų – kitą vasarą sugrįš į Lietuvą. Didžiulio susidomėjimo sulaukiantis cirkas mūsų šalyje lankysis jau septintą kartą, o kitų metų birželio 8-11 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje surengs magiškąjį šou OVO. Bilietų prekyba startuoja gruodžio 7 d.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmąją autorinį kūrinį

Suvieniję jėgas, visų pamiltas charizmatiškasis Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas pristato šventinį singlą „Rasim kelią į namus“, kuris buvo nufilmuotas įspūdingo grožio šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Gražiausia meilės istorija - baletas „Gulbių ežeras“

Spalio pabaigoje gastroles Lietuvoje surengs tarptautinė baleto trupė „International Festival Ballet“. Dėl karo Ukrainoje šiuo metu Vokietijoje reziduojančioje baleto trupėje šoka Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Kanados ir Vokietijos šokėjai. Baleto trupė, kartu su simfoniniu orkestru „Festival Orchestra“, mūsų šalyje surengs 4 pasirodymus. Publika turės progą išvysti klasika tapusią amžinos meilės istoriją – dviejų dalių baletą „Gulbių ežeras“: spalio 24 d. Klaipėdos Kultūros centre „Žvejų rūmai“, spalio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir spalio 27 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Penkiasdešimtmetį švenčiantis Rokas Radzevičius: aš stabilus ir ištikimas darbinis jautis

Roko grupei „Skylė“ šiais metais sukanka trisdešimt, o jos lyderiui Rokui Radzevičiui šiandien  – penkiasdešimt. Daugiau nei pusę gyvenimo jis praleido su ta pačia grupe, ta pačia šeima, ta pačia mylima muzika. Sako, kad yra stabilus ir ištikimas kaip darbinis jautis: jei jau atsistojo į vagą, eis sąžiningai.

Opera „Lokys“ dedikuota lietuviškos muzikos čiurlioniui – kompozitoriui Broniui Kutavičiui

Belaukiant intriguojančio siužeto Broniaus Kutavičiaus (1932–2021) operos „Lokys“, skirtos 90-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms, kviečiame pasidomėti kuo išskirtinis kompozitorius, kurio vaizduotės ir gabumų dėka pasaulis išgirdo vieną gražiausių kada nors Lietuvoje sukurtų operų.

Rokas Yan žengia svarbų žingsnį karjero – paskelbė apie solinį koncertą unikalioje sostinės erdvėje

Jaunosios kartos kūrėjas ir atlikėjas Rokas Yan, daugeliui atpažįstamas iš tokių kūrinių kaip „Stadionai“, „Surask mane“, „Vasaros mažai“ ar „Vakar vakare“ savo muzikinėje karjero žengia svarbiausią žingsnį – surengs pirmąjį solinį koncertą. Spalio 20 dieną sostinės renginių erdvėje „Kablys + kultūra“ įvyksiantis koncertas atlikėjui tai ilgos muzikinės kelionės atomazga, kurioje pirmą kartą nuskambės būsimo albumo kūriniai.

Svarbiausi rugpjūčio mėnesio renginiai Lietuvoje

Trečiasis kalendorinės vasaros mėnuo paprastai yra skirtas poilsiui. Būtent šį mėnesį nemažai lietuvių renkasi atostogoms, per kurias mus džiugins daugybė įvairiausių renginių ir pramogų. Šįkart pristatome ne tik svarbiausius renginius Lietuvoje, bet ir supažindinsime su didžiausiais įvykiais Estijoje bei Latvijoje. Bene svarbiausiu mėnesio įvykiu taps Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose mūsų krepšininkai ruošis 2023 metais vyksiančiai Pasaulio taurei ir kovai dėl „EuroBasket“ trofėjaus.

Tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio HELIUM programa pasakos apie ryšius su savo kūnu, artimaisiais bei supančia aplinka

Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

„Lietuvos liūtas“ draugų ir bendražygių akimis: koks buvo Vitas Gerulaitis?

„Tegul būna tai pamoka visiems jums – niekas neįveikia Vito Gerulaičio 17-a kartų iš eilės!“, – šią vieną ryškiausią citatų teniso istorijoje lygiai prieš 43 metus, 1980-ųjų sausio 12-ąją, po pergalės „ATP Masters“ turnyro pusfinalyje prieš Jimmy Connorsą ištarė legendinis Vitas Gerulaitis. Tačiau per daugelį metų ne vieną įsimintiną frazę apie patį lietuvių kilmės JAV žaidėją išreiškė ir buvę jo draugai bei bendražygiai. Tad koks jų prisiminimuose išliko „Lietuvos liūtas“?

Bjorn Borg, legendinis tenisininkas. „Po to, kai 1977 m. žaidėme penkių setų Vimbldono pusfinalį, kitą dieną Vitas ir vienas jo draugas aplankė mane teniso klube, kuriame treniravausi tarp turnyrų. Jis galėjo skristi namo, bet, kas neįtikėtina, jis man pasakė: „Kai tik norėsi treniruotis, aš būsiu pasiruošęs“. Buvau priblokštas, kad žaidėjas taip pasielgtų. Nuo tos akimirkos visada treniravomės kartu.“

„Vitas buvo vienas geriausių mano teniso draugų. Mes padėjome vienas kitam, padarėme vienas kitą geresniais žaidėjais ir užmezgėme puikią draugystę. Jis buvo linksmas vaikinas – retai kada matydavau jį blogos nuotaikos. Jis turėjo tiek daug teigiamos energijos.“

„Vitas buvo puikus žmogus su didele širdimi, mano treniruočių partneris – kartu praleidome labai daug laiko. Jis padarė labai daug gerų darbų tenisui, bet ne tik pats žaisdamas – jis turėjo nemažai paramos fondų ir padėdavo vaikams pradėti žaisti tenisą. Aš jo ilgiuosi, manau, kad ir visas teniso pasaulis jo ilgisi.“

John Lloyd, britų tenisininkas, kurį įveikė 1977 m. „Australian Open“ finale. „Jis ėjo iš proto kelias savaites, o paskui bausdavo save, mėnesį besitreniruodamas po aštuonias valandas per dieną.“

„1977-ųjų „Australian Open“ turnyro metu kartu ir treniravomės, ir leidome laisvalaikį – šiais laikais to tikrai nebūtų. Prisimenu, kaip finalo rytą buvau sunerimęs dėl bendrų treniruočių, todėl paklausiau Vito: „Ar mes turėtume kartu treniruotis? Jis atsakė: „Ką aš dar galiu sužinoti apie tavo žaidimą, o tu apie mano? Žinoma, kad treniruosimės kartu!“

Billie Jean King, legendinė tenisininkė. Kai pagalvoju apie Vitą, visuomet prisimenu, kad jis buvo pirmasis žmogus, vaikams nemokamai dalinęs raketes. Kelerius metus tęsėme šią tradiciją – visos raketės, kurias dovanodavome vaikams, buvo su Vito vardu. Tai buvo mūsų kuklus būdas pagerbti didį žaidėją, teniso mylėtoją ir labai gerą draugą.“

Mary Carillo, karjerą baigusi tenisininkė. „Dar būdami jauniai dalyvaudavome labdaringuose mačuose, taip pat padėjau Vitui su jo vardo fondu. Vitas norėjo su tenisu supažindinti nepasiturinčius Niujorko vaikus ir į tai įtraukė visą draugų ratą – kiekvieną vasarą vykdavome į penkis skirtingus rajonus, dalindavome raketes ir valandų valandas dalijomės savo žiniomis. Vito iniciatyva savo laiką dedikuodavo didžiosios teniso žvaigždės – nuo Arthur Ashe iki Bjorn Borg, Chris Evert, McEnroe, Ilie Nastase ar Jimmy Connors – visi norėjo padėti Vitui ir neatsilikti nuo jo geranoriškumo.“

„Tuomet, kai rūbinė buvo dažnai susiskaldžiusi – visuomet konkuruojantys Johnas ir Jimmy, tylus ir drovus Bjornas, niūrias poemas rašantis Vilas – kažkaip Vitas buvo visų jų draugas. Tu tiesiog norėjai būti jo orbitoje, nes niekas kitas nebuvo toks gyvybingas. Jis įnešė energijos ir žaismingo visur prie ko prisiliesdavo.“

„Jis buvo labai greitas aikštelėje ir turėjo puikią uoslę prie tinklo. Jis buvo judrus ir charizmatiškas aikštelėje, tokių pat gabumų turėjo ir už jos ribų.“

Tony Palafox, vienas iš trenerių „Port Washington“ teniso akademijoje. „Jis korte galėdavo praleisti kad ir 10 valandų per dieną. Nesvarbu, kiek užtrukdavo, jis treniruodavosi tol, kol atlikdavo teisingai.“

Tracy Austin, karjerą baigusi tenisininkė. „Jis traukė žmones, nes buvo draugiškas, nesavanaudiškas ir labai dosnus.“

Jeff Austin, tenisininkės Tracy Austin brolis. „Jis buvo paskutinis, kuris išeidavo iš vakarėlio, tačiau ryte būdavo pirmas korte.“

Patrick McEnroe, legendinio tenisininko John McEnroe brolis. „Žinoma, kad Vitas mėgo pasilinksminti, bet jis nepamiršdavo sunkiai dirbti ir prižiūrėti savo sportinės formos. Jo naktinis gyvenimas su prabangiais automobiliais ir apsilankymais klubuose buvo visiška priešingybė atsidavimui teniso kortuose. Jis buvo kovotojas, o ne tik pasipuikuoti mėgstantis žaidėjas.“

„Jis dirbo iš visų jėgų, kad taptų aukščiausios klasės žaidėju. Jis neturėjo tokio talento, kokį turėjo mano brolis. Vitas buvo tikras darbinis arklys ir būtent dėl to jis tapo TOP-5 žaidėju pasaulyje.“

„Valgydami išleisdavome apie 20 dolerių, bet jis visada palikdavo 100 dolerių arbatpinigių padavėjui. Vitas buvo vienas iš dosniausių mano pažįstamų. Jis visada man buvo labai geras. Pamenu, kad žaidžiau prieš jį viename iš „US Open“ susitikimų. Tuo metu dar buvau paauglys, bet jis mane tiesiog sutriuškino. Visgi po mūsų mačo jis dar kokį pusvalandį man aiškino, ką turėčiau tobulinti savo žaidime, kad tapčiau geresniu. Visuomet laukiau jį vienu iš savo autoritetų.“

Jose Higueras, karjerą baigęs tenisininkas, treneris. „Jis buvo niujorkietis, o žmonės jį mylėjo. Jis „maitino“ publiką puikiomis emocijomis, o publika „maitino“ jį.“

Steve Flink, ilgametis teniso žurnalistas. „Kortuose Vitas kovojo iš visų jėgų, tačiau už teniso korto ribų su savo aršiausiais varžovais buvo puikūs draugai. Jis mokėjo atskirti darbą nuo asmeninio gyvenimo, todėl niekada nelaikė pykčio ar asmeniškumų. Vitas palaikė puikius ryšius su McEnroe, kai tuo tarpu McEnroe ir Connorsas visada turėjo nesutarimų tarpusavyje. Visgi McEnroe ir Connorsą vienijo bendra pagarba V. Gerulaičiui.“

Pete Sampras, legendinis tenisininkas. „Pažinojau jį, kai gyvenau Tampoje, Floridoje, nes kartu žaidėme golfą. Į „US Open“ turnyrą išvykau šiek tiek praradęs formą. Po mačo buvau gana prislėgtas. Išėjęs iš stadiono nuėjau į privatų kambarį, užsuko Vitas. Jis atrišo man batus, apvilko sausus marškinėlius, supakavo raketes ir pasakė, kad supranta, kaip blogai jaučiuosi. Jis visada galvojo apie kitus. Jis visada buvo optimistiškai nusiteikęs.“

Vitas Gerulaitis buvo lietuvių kilmės JAV tenisininkas, išgarsėjęs dėl savo įspūdingo žaidimo ir charizmos. „Lietuvos liūto“ pravardę gavęs žaidėjas 1977 m. laimėjo „Australian Open“ turnyrą, po kartą žaidė „French Open“ (1980 m.) ir „US Open“ (1979 m.) finaluose ir dusyk – turnyro Vimbldone pusfinaliuose (1977, 1978 m.). Jo kolekcijoje – net 26 ATP vienetų turnyrų trofėjai ir 9 dvejetų varžybų titulai bei 3-ioji pasaulinio ATP reitingo pozicija.

Jo garbei pavadintas „SEB arenoje“ vyksiantis ATP „Challenger“ serijos turnyras. Vasario 6-12 d. dėl „Vitas Gerulaitis Cup“ trofėjaus, 100 ATP reitingo taškų ir didžiausio Lietuvos teniso istorijoje prizinio fondo (118 tūkst. eurų.) kovos ir mažiausiai trys Lietuvos tenisininkai – Ričardas Berankis, Edas Butvilas ir Vilius Gaubas.

Šis turnyras taps tarptautinių teniso turnyrų maratono Vilniuje kulminacija. Prieš jį „SEB arenoje“ įvyks dar du dideli turnyrai: sausio 15-21 d. – ITF „World Tennis Tour M15“ serijos turnyras „Vilnius Cup 2023“, o vasario 3-4 d. – Daviso taurės susitikimas tarp Lietuvos ir Pakistano rinktinių.

Bilietus į visus tris tarptautinius teniso turnyrus įsigyti galima bilietai.lt platformoje.

Pirkti bilietą VISOS SAVAITĖS BILIETAS VISOS SAVAITĖS BILIETAS - SEB arena, Vilnius 83.00 - 85.00
Pirkti bilietą ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' SEB arena, Vilnius 13.00 - 15.00
Pirkti bilietą ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' SEB arena, Vilnius 13.00 - 15.00
Pirkti bilietą ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' SEB arena, Vilnius 23.00 - 25.00
Pirkti bilietą ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' SEB arena, Vilnius 23.00 - 25.00
Pirkti bilietą ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' SEB arena, Vilnius 23.00 - 120.00
Pirkti bilietą ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' SEB arena, Vilnius 23.00 - 25.00
Pirkti bilietą ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' SEB arena, Vilnius 33.00 - 75.00
Pirkti bilietą ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' ATP Challenger 100 serijos turnyras ''Vitas Gerulaitis Cup'' SEB arena, Vilnius 33.00 - 75.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti