Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Festivalio ''Tai - aš'' dūzgėse uždainuos išskirtinis grupių duetas!

Pilnametystės sulaukęs XVIII Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai - aš“ kviečia šių metų ryškiausiam rudens pasimatymui. Spalio 18 d. 17:00 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje (Vasaros terasoje) susitiks du skirtingi moteriškojo ir vyriškojo prado poliai grupės „Graži ir ta galinga - GITG“ merginos ir „Antikvariniai Kašpirovskio dantų - AKD“ vaikinai.

SYNAESTHESIS: ReAppearing Focus

Vilniaus miesto šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ programos „Reappearing Focus“ akiratyje – kompozitoriai Unsuk Chin ir Beatas Furreris.

„Vilnius Jazz“ – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis

„Vilnius Jazz“ būdingas tam tikras radikalumas, ryški orientacija į naujoves.

Muzikinis filmas „Why Does This Appear?“ su gyvu atlikimu

Kaip veikia mūsų atmintis? Kodėl atsiranda prisiminimai ir kokia tikroji jų paskirtis?

Justinas Jarutis meta iššūkį: muzikos dvikovoje baimė kaustys Moniqué

Jau spalio 30 d. didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune įvyks muzikos šou „Red Bull SoundClash“.

Legendinė grupė „VAIRAS“ sugrįžta, ir laukia Jūsų!

Kolektyvas kone nuo pirmųjų egzistavimo dienų laikosi principo, kad dainos neturėtų būti pernelyg sudėtingos, tačiau būtinai – nebanalios ir atliekamos nuoširdžiai.

Covid-19 koreguoja ''Pikaso'' planus: koncertai Druskininkuose vyks spalį

Dėl privalomos saviizoliacijos reikalavimų „Pikaso“ atsiprašo gerbėjų ir perkelia savo koncertus Druskininkuose iš rugsėjo 24-osios į spalio 1 d. Pasirodymai Biržuose rugsėjo 30-ąją įvyks, kaip ir buvo planuota.

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

„Lilas ir Innomine“ skelbia pilną savo renginio Kalnų parke programą

Lilas ir Innomine skelbia pilną savo renginio Kalnų parke programą

Gegužės 31 d. Kalnų parke pirmą kartą su orkestru pasirodantys Lilas ir Innominešiandien skelbia tuos, kuriems jie patikėjo apšildyti šį išskirtinį pasirodymą.

Apšildančias grupes ir didžėjus rinkomės pagal du kriterijus kokybę ir linksmybes užkulisiuose, šypsosi Konstantinas Kiveris-Lilas ir išduoda, kad koncertinę programą vasaros išvakarėse pradės jų bendražygiai Willie Valo ir duetas PAI X, o iki to laiko gros žinomi šalies didžėjai.

Pasak Lilo, abi apšildančios grupės buvo atrinktos be konkrencijos: Jie yra mūsų kompanijos dalis. Vieni kitus labai mėgstame ir palaikome. Ir nors komercine prasme tai dar nėra labai dideli vardai, dėl jų pasirodymų kokybės esame absoliučiai ramūs. Tai dvi talentingos ir sparčiai augančios grupės, kurių po kelių metų apšildymui, tikėtina, jau nebeprisikviesime.

Dainų tekstus žino galbūt geriau nei patys Lilas ir Innomine

Abiejų apšildančių grupių nariai kadaise buvo grupės Lilas ir Innomine“ dalimi. Tačiau išsiskyrus keliams, draugystė ir visapusiškas palaikymas išliko, kas ne visada pavyksta, ypač kūrybinėje terpėje.

Dabar bene visi Lilas ir Innomine“ gerbėjai žino tarptautinį duetą PAI X – tai prodiuseris Asi Yehuda iš Izraelio ir dainininkė Evgenya Redko. Jiedu kartu su „Lilas ir Innomine“ dar 2015 m. įrašė žymiąją dainą „Karina“ ir prisidėjo prie albumų „Tu naktis“ ir „Leisk man šlykštėtis“ kūrybos. Netrukus po to Asi ir Evgenya pasuko kitu keliu ir sukūrė PAI X.
 


Pritariančiuoju vokalistu kurį laiką buvo ir kitos apšildančios grupės – „Willie Valo“– lyderis Valius Klimavičius: „Galiu teigti, kad Lilas ir Innominedainų tekstus žinau geriau už juos pačius, o be Innomine apskritai nebūtų jokio Willie Valo.

Vos per metus aibę singlų ir debiutinį albumą išleidę „Willie Valo“ nuo seno žavisi „Lilas ir Innomine“ gebėjimu atkreipti į save dėmesį: „Kai jau atrodo, kad sunku nustebinti, jie sugeba ištraukti kozerių tūzą: koncertas su orkestru, dar galingesnis skambesys, naujos aranžuotės... Gal ir gerai, kad šįkart veiksmas vyksta po atviru dangumi, kitu atveju nuneštų stogą.
 

 


Pataria nesitikėti ramaus vakaro

Lilas ir Innominekoncertas sostinės Kalnų parke žada festivalio atmosferą: „Veiksmas suplanuotas nuo pat durų atidarymo 17 val. pradžios. Jau tuomet veiks ne tik poilsio zona su maisto gamintojais, bet ir Red Bull“ scena, kuruojama „Flow Music“ su eile didžėjų: Savage, DJ Alko, NO DJ’s (Viktoras Diawara). Jiems pritars MC Jama“, – pasakoja vienas iš vakaro kaltininkų Rolandas Venckys-Innomine.

O vasaros sutiktuvių pagrindiniu akcentu taps išskirtinis Lilas ir Innomine koncertas: Pasirodysime su orkestru, kurio skambesys bus maišomas su elektronikos elementais. Innomine kartu su kompozitoriumi Jievaru Jasinsku specialiai šiam koncertui ruošia naujas mūsų kūrinių aranžuotes. Šįkart klasika susitiks su moderniais garsais. Tikimės, itin neįprasto ir didingo skambesio, – pasakoja Lilas.