logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šį penktadienį Šiauliuose – pirmasis SEL koncertas po pusantrų metų pertraukos

Po 18 mėnesių pertraukos birželio 18 d. penktadienį grupė SEL surengs pirmą savo koncertą Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Shishi kviečia į pasimatymą Lukiškių kalėjime

Trys kietos merginos, grojančios, ką nori, kaip nori ir kur nori. Mylimos Lietuvoje, bet dar labiau užsienyje. Blizgučiai, spalvos, energija, gitaros, būgnai ir žavesys, kuris užpildys atgaivinto kalėjimo sienas.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

HAYEJIN pristato: Jazzu ''Grįžtu į save''

Liepos 15-ąją Vilniaus universiteto Didžiajame kieme –ypatingas charizmatiškosios dainininkės Jazzu koncertas „Grįžtu į save“.

HAYEJIN pristato: Jurga - „Jurga + Aukso pieva“

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai.

HAYEJIN pristato: ''Antikvariniai Kašpirovskio dantys''. Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!”

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Anton Rumyantsev pristato: QUEEN in Jazz

Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais "NIRVANA in Jazz", "LED ZEPPELIN in Jazz" bei "QUEEN in Jazz".

SAULĖS KLIOŠAS | JONINĖS MIESTE

Joninių naktį jaunimas ieško paparčio žiedo ir atranda vieni kitus.

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

FESTIVALIS „KAUNAS JAZZ“ SKELBIA VASAROS PROGRAMĄ: SUGRĮŽTA IR SALVADORAS SOBRALIS

31-asis festivalis „Kaunas Jazz“, dėl pandemijos turėjęs pakoreguoti programą, šiandien turi džiugių naujienų savo lankytojams.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Švyturys Nealkoholinis | Colours of Bubbles

Išsilaisvinimas iš rutinos gniaužtų, išsitaškymas su roko muzika ir šiauliečių sugrįžimas į Vilnių – pirmajame „Colours of Bubbles“ koncerte šiais metais „Vasaros terasoje“ birželio 24 dieną!

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą ''THE SOS SHOW''

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

M.A.M.A. 2020: daugiau nei 100 žmonių komisijai duotas startas išrinkti geriausius

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“, organizuojanti svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ penktadienio popietę uždegė žalią šviesą kompetentingai komisijai, kuri išrinks geriausius iš geriausių keturiolikoje kategorijų. Jau kovo 27 dieną planuojama įspūdinga apdovanojimų ceremoniją, kurios metus paaiškės komisijos išrinkti geriausi.

Jubiliejinė, 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija, kaip ir visas pasaulis, išgyvena ypatingą situaciją, tačiau nuo pat pirmosios pandemijos dienos organizatoriai laikėsi pozicijos, kad yra pasiruošę apdovanoti geriausius kūrėjus ir palaikyti šiuo periodu.

„Jau dešimtmetį turime misiją įvertinti, motyvuoti, vienyti Lietuvos muzikinę bendruomenę. Šiandien, atrodo, kad ypatingai to reikia, kai muzikantai praktiškai praradę visas pajamas, o realizuoti gali tik labai ribotuose formatuose. Norime, kad neliktų užmiršti praėjusių metų geriausi, o visa bendruomenė įsikvėptų optimizmo, kad jau greitai galėsime sugrįžti į normalų gyvenimą“, - pasakoja asociacijos pirmininkas Martynas Tyla.

Jau šiandien prasideda balsavimas, į kurį pakviesta 117 komisijos narių. Tai su muzika susiję žmonės – žurnalistai, prodiuseriai, garso inžinieriai, radijo stočių muzikos redaktoriai ir daugelis kitų. Būtent ši komisija ir nuspręs, kurie atlikėjai iš penketukų yra verčiausi „M.A.M.A. 2020“ apdovanojimų. Balsavimo procesą prižiūri audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Planuojama, kad apdovanojimų ceremonija įvyks kovo 27 dieną. Šią dieną ir bus atskleisti visų kategorijų laimėtojai.

Visai neseniai asociacija pradėjo ir naują veiklą – nuo šiol muzikos pasiklausymo platformoje „Spotify“ kas savaitę atnaujins grojaraštį „M.A.M.A. TOP 40“, kuriame klausytojai gali rasti populiariausius pastarojo meto Lietuvos atlikėjų kūrinius.

Primename, kad į 14 „M.A.M.A. 2020“ nominacijų pretenduoja:
Metų albumas: „Solo Ansamblis“ „Olos“, „Happyendless“ „Utopia“, „Abudu“ „Gaisras“, „Beissoul & Einius“ „Questions In The Dark“, Inga Jankauskaitė „Man ir tau“.
Metų atlikėjas / -a: Jurga, Vidas Bareikis, OG Version, Monika Liu, Inga Jankauskaitė.
Metų grupė: „Beissoul & Einius“, „Solo Ansamblis“, „The Roop“, „ba.“, „Happyendless“.
Metų roko grupė / atlikėjas / -a: „Akli“, „ba.“, „shishi“, „Jauti“, „Abudu“.
Metų elektroninės muzikos grupė / atlikėjas / -a: „Solo Ansamblis“, „Beissoul & Einius“, „Happyendless“, Ten Walls, Jovani.
Metų hiphopo grupė / atlikėjas / -a: OG Version, Omerta, „Vilniaus Energija“, Ironvytas, „Flying Saucer Gang“.
Metų popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: Justinas Jarutis, „Sisters On Wire“, Vidas Bareikis, Jazzu, „The Roop“.
Metų tradicinės popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: „Studija“, Virgis Stakėnas, „Man-go“, Saulius Prūsaitis, Inga Jankauskaitė.
Metų progresyvios popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: Keanu Blunt, Free Finga, Angelou, Paula, Meandi.
Metų alternatyvios muzikos grupė / atlikėjas / -a: „Graži ir ta galinga“, „Kamanių šilelis“, „Egomašina“, „shishi“, „Solo Ansamblis“.
Metų koncertinė grupė / atlikėjas / -a: OG Version, Lilas ir Innomine, Jazzu, „Solo Ansamblis“, Vidas Bareikis.
Metų proveržis: „Abudu“, FC Baseball, Jessica Shy, „The Roop“, OG Version.
Metų daina: „Sisters On Wire“ „Mėlyna mėlyna“, „Saulės kliošas“ „Paskambink man (Jei tau liūdna)“, „The Roop“ „On Fire“, Vidas Bareikis „Aš nepamesiu savo dainos“, Monika Liu „Vaikinai trumpais šortais“.
Metų vaizdo klipas: Free Finga „Manęs daugiau“, „The Roop“ „On Fire“, „Solo Ansamblis“ „Dansingas“, Keanu Blunt „Išvažiuoju“, Jurga „Try Me“.