logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Čempionų lyga: Žalgiris - Ferencvaros

FK „Žalgiris“ elitiniame Europos klubiniame turnyre – UEFA Čempionų lygoje – startavo dviem pergalėmis.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Daddy Was A Milkman“ koncerte Trakuose - dviejų lietuviškų dainų premjeros

Pirmasis po ilgos pertraukos koncertas įvyks jau šį sekmadienį, liepos 18 d., Trakuose.

Grupė ''Pikaso'' pristato naują dainą: kai negali kartu ir atskirai

Kūrinys „Pabučiuosiu tave“ – pirmoji „Pikaso“ naujiena šią vasarą. Naujoji daina atskleidžia istoriją, kupiną siekio suprasti, kodėl žmonės išgyvena skirtingus pojūčius. Kaip išsaugoti ir sutvirtinti ryšį, ar būtina paleisti vienas kitą, kai meilė džiugina ir slegia vienu metu.

Netikėtas duetas: Soliaris ir OG Version pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir Karolina Meschino

Itin netikėtas duetas: jėgas bendrai dainai ir vaizdo klipui suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai. Pop muzikai atstovaujantis Soliaris ir jaunimo dievaitis, trap muzikos atlikėjas OG Version pristato bendra darbą „Neskaičiuoju”.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia dar daugiau atlikėjų – vienoje scenoje bus galima išvysti Justiną Jaurutį, Flying Saucer Gang, Vaidą Baumilą ir daugelį kitų

Rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje įvyksiantis didžiausias pastarųjų metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada būti kaip niekad stiprus. Vienoje gražiausių šalies vietų, paskutinį vasaros šeštadienį, garsiausius šalies atlikėjus subursiantis renginys, šiandien atskleidžia dar daugiau vardų. Justinas Jarutis, „Flying Saucer Gang“, Vaidas Baumila – tai tik dalis vardų, kurie prisijungia prie jau anksčiau pristatytų scenos žvaigždžių.

Naujoje ''Man-go'' dainoje - atviras Rimos laiškas mylintiems

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys - bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.“

Jazzu pasirodys išskirtinėse erdvėse Šiauliuose ir Tauragėje: ši vasara atveria galimybes pakeliauti

Viena ryškiausių šalies atlikėjų, jausmingoji scenos diva Justė Arlauskaitė – Jazzu šią vasarą gerbėjus džiugina išskirtiniais koncertais įvairiuose Lietuvos miestuose. Jau liepos mėnesį garsi dainininkė koncertuos Šiauliuose ir Tauragėje. Šiuose miestuose bus surengti koncertai netradicinėse erdvėse, iš kurių viena jai asocijuojasi su mylimuoju Donatu Ivanausku.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

M.A.M.A. 2020: daugiau nei 100 žmonių komisijai duotas startas išrinkti geriausius

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“, organizuojanti svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ penktadienio popietę uždegė žalią šviesą kompetentingai komisijai, kuri išrinks geriausius iš geriausių keturiolikoje kategorijų. Jau kovo 27 dieną planuojama įspūdinga apdovanojimų ceremoniją, kurios metus paaiškės komisijos išrinkti geriausi.

Jubiliejinė, 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija, kaip ir visas pasaulis, išgyvena ypatingą situaciją, tačiau nuo pat pirmosios pandemijos dienos organizatoriai laikėsi pozicijos, kad yra pasiruošę apdovanoti geriausius kūrėjus ir palaikyti šiuo periodu.

„Jau dešimtmetį turime misiją įvertinti, motyvuoti, vienyti Lietuvos muzikinę bendruomenę. Šiandien, atrodo, kad ypatingai to reikia, kai muzikantai praktiškai praradę visas pajamas, o realizuoti gali tik labai ribotuose formatuose. Norime, kad neliktų užmiršti praėjusių metų geriausi, o visa bendruomenė įsikvėptų optimizmo, kad jau greitai galėsime sugrįžti į normalų gyvenimą“, - pasakoja asociacijos pirmininkas Martynas Tyla.

Jau šiandien prasideda balsavimas, į kurį pakviesta 117 komisijos narių. Tai su muzika susiję žmonės – žurnalistai, prodiuseriai, garso inžinieriai, radijo stočių muzikos redaktoriai ir daugelis kitų. Būtent ši komisija ir nuspręs, kurie atlikėjai iš penketukų yra verčiausi „M.A.M.A. 2020“ apdovanojimų. Balsavimo procesą prižiūri audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Planuojama, kad apdovanojimų ceremonija įvyks kovo 27 dieną. Šią dieną ir bus atskleisti visų kategorijų laimėtojai.

Visai neseniai asociacija pradėjo ir naują veiklą – nuo šiol muzikos pasiklausymo platformoje „Spotify“ kas savaitę atnaujins grojaraštį „M.A.M.A. TOP 40“, kuriame klausytojai gali rasti populiariausius pastarojo meto Lietuvos atlikėjų kūrinius.

Primename, kad į 14 „M.A.M.A. 2020“ nominacijų pretenduoja:
Metų albumas: „Solo Ansamblis“ „Olos“, „Happyendless“ „Utopia“, „Abudu“ „Gaisras“, „Beissoul & Einius“ „Questions In The Dark“, Inga Jankauskaitė „Man ir tau“.
Metų atlikėjas / -a: Jurga, Vidas Bareikis, OG Version, Monika Liu, Inga Jankauskaitė.
Metų grupė: „Beissoul & Einius“, „Solo Ansamblis“, „The Roop“, „ba.“, „Happyendless“.
Metų roko grupė / atlikėjas / -a: „Akli“, „ba.“, „shishi“, „Jauti“, „Abudu“.
Metų elektroninės muzikos grupė / atlikėjas / -a: „Solo Ansamblis“, „Beissoul & Einius“, „Happyendless“, Ten Walls, Jovani.
Metų hiphopo grupė / atlikėjas / -a: OG Version, Omerta, „Vilniaus Energija“, Ironvytas, „Flying Saucer Gang“.
Metų popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: Justinas Jarutis, „Sisters On Wire“, Vidas Bareikis, Jazzu, „The Roop“.
Metų tradicinės popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: „Studija“, Virgis Stakėnas, „Man-go“, Saulius Prūsaitis, Inga Jankauskaitė.
Metų progresyvios popmuzikos grupė / atlikėjas / -a: Keanu Blunt, Free Finga, Angelou, Paula, Meandi.
Metų alternatyvios muzikos grupė / atlikėjas / -a: „Graži ir ta galinga“, „Kamanių šilelis“, „Egomašina“, „shishi“, „Solo Ansamblis“.
Metų koncertinė grupė / atlikėjas / -a: OG Version, Lilas ir Innomine, Jazzu, „Solo Ansamblis“, Vidas Bareikis.
Metų proveržis: „Abudu“, FC Baseball, Jessica Shy, „The Roop“, OG Version.
Metų daina: „Sisters On Wire“ „Mėlyna mėlyna“, „Saulės kliošas“ „Paskambink man (Jei tau liūdna)“, „The Roop“ „On Fire“, Vidas Bareikis „Aš nepamesiu savo dainos“, Monika Liu „Vaikinai trumpais šortais“.
Metų vaizdo klipas: Free Finga „Manęs daugiau“, „The Roop“ „On Fire“, „Solo Ansamblis“ „Dansingas“, Keanu Blunt „Išvažiuoju“, Jurga „Try Me“.