logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Romantiškasis britų atlikėjas James Arthur vasarą koncertuos Kaune

Rugpjūčio 21 d. VDU Botanikos sode Kaune savo koncertą surengs garsus britų atlikėjas ir dainų kūrėjas James Arthur.

Modernizmas ateičiai/MoFu 360/365

Ekspozicijoje kuriamas vientisas pasakojimas apie modernizmo architektūrą kaip reiškinį, kurį patyrė Rytų, Vidurio ir Vakarų Europos miestai.

William Kentridge paroda TAI, KO NEPAMENAME

Williamo Kentridge‘o paroda „Tai, ko nepamename“

Jovani Live in Mirage Vilnius

Jovani Live in Mirage Vilnius

Prancūzų muzikos programoje nacionaliniais instrumentais – bučiniai ir intriguojančios patirtys

Šiltos emocijos ir prancūziškų garsų bei spalvų patyrimas – tai, ką meno gurmanams paruošė su muzikos žanrais eksperimentuojantis ansamblis „Lietuva“ .

Wow! Į Lietuvą atvyksta „Mercury“ prizo laimėtoja ir naujos kartos balsas Arlo Parks

Patvirtinta, kad į Lietuvą atvyksta dar viena „Mercury“ prizo laimėtoja ir tai yra nuostabu.

Atskleidžiami M.A.M.A apdovanojimų vedėjai: tai – duetas, kokio nesitikėjote!

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau sausio 28 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kas taps laukiamiausio muzikos renginio vedėjais.

Žavusis scenos duetas R. Karpis ir J. Bareikis kviečia išgirsti John Lenon istoriją

Draugai scenoje ir gyvenime – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis – ruošia kokybiškos muzikos gerbėjams naują staigmeną. Visų klausytojų širdis palietę teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę The Beatles, dabar muzikantai pasakos John Lenon istoriją.

Šv. Valentino diena kartu su Donatu Montvydu!

Visų mylimas atlikėjas, dainų kūrėjas, nuostabaus balso savininkas Donatas Montvydas kviečia pasitikti Šv. Valentino dieną drauge. Koncerto metu atlikėjas ruošia ypatingai šventišką programą, kuri puikiai tiks kiekvienam romantikui ar įsimylėjėliui.

Inga Jankauskaitė skelbia savo koncertinį turą!

Saugumo reikalavimai nesutrukdė Jazzu surengti įsimintiną koncertą Palangoje

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė – Jazzu trečiadienio vakarą Palangos koncertų salėje surengė įspūdingą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Pasak atlikėjos, tai didžiulė dovana jai ir akimirka, kurią bus gera prisiminti dar ilgai.

Į sceną grįžtantis Mantas Jankavičius: labiausiai mėgstu dainuoti moterims

Pavasaris žada atnešti šilumą į mūsų namų kiemus, o atlikėjas Mantas Jankavičius – į savo klausytojų širdis. Kovo mėnesį muzikos gerbėjus dainininkas kviečia į jaukius ir nuoširdžius gyvo garso koncertus.

M.A.M.A apdovanojimų šou pasirodys J. Jarutis: ruošiamos išskirtinės dekoracijos

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Įspūdingoje ceremonijoje skambės populiariausi praėjusių metų superhitai. Šventėje dalyvaus ir penkiskart M.A.M.A nominuotas dainų autorius bei atlikėjas Justinas Jarutis.
„2021 metai muzikine prasme buvo vieni produktyviausių mano karjeroje ir labai tuo džiaugiuosi, – sako J. Jarutis. Albumas „Tavęs Manęs Savęs“ nuo išleidimo beveik visus metus buvo tarp trijų klausomiausių albumų Lietuvoje. Daugiausiai klausytojų surinkęs koncertas Lukiškių kalėjimo kieme, pasisekęs koncertas „Žalgirio“ arenoje suteikia noro daryti vis daugiau ir daugiau. Dar labai džiaugiuosi, kad šiais metais pavyko kurti kaip niekad daug ir už tai esu dėkingas kolegoms atlikėjams.“

Už nuveiktus darbus - išleistą autorinės muzikos albumą, radijo stotis sprogdinančius hitus ir išskirtinius didžiuosius koncertus, Justinas buvo nominuotas net 5-iose M.A.M.A kategorijose: jis pretenduoja į „Metų albumo“, „Metų atlikėjo“, „Metų koncertinės grupės/atlikėjo“, „Metų kūrinio“ ir „Metų pop grupės/atlikėjo“ statulėles.

„Dėl penkių nominacijų džiaugiuosi, jaučiu, kad savo tikslingu darbu ir užsivedimu to nusipelniau ir esu to vertas. Laukiu apdovanojimų ir, tikiuosi, pavyks atlikti puikų pasirodymą juose“, – sako Justinas.

Įspūdingą apdovanojimų vakarą J. Jarutis su Jessica Shy pakils ant scenos ir atliks savo didįjį hitą „Rugpjūtis“. Šiam pasirodymui ruošiamos specialios, pasirodymo metu kintančios dekoracijos, kurios ištrins ribas tarp namų jaukumo ir areninio šėlsmo.

Daina „Rugpjūtis“ varžosi „Metų kūrinio“ kategorijoje, sėkmės atveju Justinas statulėle dalintųsi su Jessica Shy. O štai „Metų pop grupės/atlikėjo“ nominacijoje šie atlikėjai – jau konkurentai.

Kita vertus, M.A.M.A apdovanojimų vakaras yra ne tik konkurencinės varžytuvės, bet ir Lietuvos muzikos pasaulio didžioji šventė, laukiama visus metus. Sausio 28 d. šioje šventėje, kuri gyvai vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, gerą nuotaiką dovanos ryškiausios žvaigždės, kurios atliks 2021-ųjų superhitus.

Apdovanojimuose nuskambės ir minėtasis „Rugpjūtis“, ir Vaido Baumilos „Kunigunda“, „The Roop“ „Discoteque“, Justės Arlauskaitės-Jazzu „Vasara“ ir kitos populiariausios dainos, kurios kilnoja stogus karščiausiuose vakarėliuose.

Apdovanojimų M.A.M.A 2021 bilietus platina bilietai.lt. Renginys vyks tik su galimybių pasais ir laikantis visų tuo metu galiojančių saugumo reikalavimų.

 

Pirkti bilietą Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2021 PopuliarusPopuliarusMetų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2021 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 28.00 - 48.08
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Išankstinis pardavimas su kodu VIP BILIETAI - Metų muzikos apdovanojimai MAMA 2021 PopuliarusPopuliarusVIP BILIETAI - Metų muzikos apdovanojimai MAMA 2021 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!