logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

HAYEJIN pristato: Jazzu ''Grįžtu į save''

Liepos 15-ąją Vilniaus universiteto Didžiajame kieme –ypatingas charizmatiškosios dainininkės Jazzu koncertas „Grįžtu į save“.

HAYEJIN pristato: Jurga - „Jurga + Aukso pieva“

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai.

HAYEJIN pristato: ''Antikvariniai Kašpirovskio dantys''. Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!”

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Anton Rumyantsev pristato: QUEEN in Jazz

Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais "NIRVANA in Jazz", "LED ZEPPELIN in Jazz" bei "QUEEN in Jazz".

SAULĖS KLIOŠAS | JONINĖS MIESTE

Joninių naktį jaunimas ieško paparčio žiedo ir atranda vieni kitus.

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

ANDRIUS MAMONTOVAS | PALANGA

Liepos 17 d. – vienintelis Andriaus Mamontovo koncertas Palangoje

Pasiruošimas Olimpinės atrankos turnyrui

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė birželio mėnesį pradeda pasiruošimą Olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, kuris birželio 29 – liepos 4 dienomis vyks Kaune

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

JAV retro muzikos žvaigždės „Postmodern Jukebox“ surengs koncertą Lietuvoje

Talentingojo Scotto Bradlee vadovaujama retro muzikos grupė „Postmodern Jukebox“ kitų metų pavasarį koncertuos Lietuvoje.

FESTIVALIS „KAUNAS JAZZ“ SKELBIA VASAROS PROGRAMĄ: SUGRĮŽTA IR SALVADORAS SOBRALIS

31-asis festivalis „Kaunas Jazz“, dėl pandemijos turėjęs pakoreguoti programą, šiandien turi džiugių naujienų savo lankytojams.

2021 m. FIA Europos automobilių kroso čempionatas

Liepos 3 - 4 dienomis bus laikotarpis, kurio su nekantrumu turėtų laukti visi automobilių sporto gerbėjai.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Švyturys Nealkoholinis | Colours of Bubbles

Išsilaisvinimas iš rutinos gniaužtų, išsitaškymas su roko muzika ir šiauliečių sugrįžimas į Vilnių – pirmajame „Colours of Bubbles“ koncerte šiais metais „Vasaros terasoje“ birželio 24 dieną!

Festivalis miesto širdžiai MIDSUMMER VILNIUS

Liepos 12-23 dienomis jau šeštą kartą vienoje ypatingiausių Vilniaus vietų vyksiantis renginys vilniečiams ir miesto svečiams dovanos su niekuo nesumaišomą šventiškumo jausmą

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

FIBA Olimpinės atrankos turnyras

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovą dėl teisės dalyvauti 8-osiose olimpinėse žaidynėse iš eilės.

Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą ''THE SOS SHOW''

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Kiekvienais metais laukiamiausiu metų muzikos įvykiu tituluojami apdovanojimai „M.A.M.A.“ sulaukia milžiniško populiarumo žiūrovų tarpe, o renginio metu teikiamos statulėlės – kiekvieno kūrėjo siekiamybė. Šie metai yra ypatingi ir tai neabejotinai stipriai paveikė ir muzikinį pasaulį – daugybė atšauktų koncertų, perkeltos muzikinės premjeros bei nutrūkusios kūrėjų pajamos. Renginio organizatoriai nuo pat pirmosios akimirkos, kuomet paskelbė, kad apdovanojimai įvyks, laikosi minties, jog „M.A.M.A.“ pandemijos akivaizdoje kaip niekad tapo aktualiu įvykiu, padėsiančiu pagerinti rinkos mikroklimatą bei suteikiant pozityvumo praėjusiems metams.

Geriausių rinkimas dėl prestižinių „M.A.M.A.“ statulėlių ilgas ir sudėtingas procesas, prie kurio prisideda per 100 su muzika susijusių žmonių. Jau visai netrukus, gruodžio 14 dieną, visuotinio asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ nuotolinio susirinkimo metu bus išrinkti nominantų penketukai. Šie penketukai renkami atsižvelgiant į patariamosios tarybos, kurią sudaro „M.A.M.A.“ apdovanojimų laureatai, pasiūlymus, asociacijų „LATGA“ ir „AGATA“ pateikiamus sinchronizuotus duomenis bei tai, ką kūrėjai užregistruoja oficialiame apdovanojimų tinklapyje www.muzikosapdovanojimai.lt. Gruodžio 18 dieną tiesioginės transliacijos metu internete bus paskelbti geriausiųjų penketukai bei duotas startas beveik 100 žmonių komisijai, kurie, pasitelkę savo kompetencijas, išrinks geriausius kiekvienoje nominacijoje. Nugalėtojai bus paskelbti iškilmingoje ceremonijoje sausio 29 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Asociacijos atstovai primena, kad vertinami kūrėjų darbai, kurie nuveikti nuo 2019 m. gruodžio 1 d. iki 2020 m. lapkričio 30 d.

„Kiekvienais metais rinkimų procesas yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas, prie kurio prisideda daugybė kompetentingų žmonių, o visų etapų skaidrumą užtikrina audito kompanija „Grant Thorton Baltic“. Džiaugiamės, kad sukurtos balsavimo sistemos bei etapai padeda apžvelgti visus kūrėju, įvertinti tai, ką jie nuveikė ar surengė. Apskritai, didžiulė išorės pagalba asociacijai padeda būti objektyviai, atrasti naujų talentų ar išrinkti populiariausius šalies kūrėjus“, teigia asociacijos pirmininkas Martynas Tyla.

Apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija įvyks sausio 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietus į renginį platina „Bilietai.lt“. Jau visai netrukus bus pristatyti pirmieji atlikėjai, kurie surengs įspūdingus 10 – osios ceremonijos pasirodymus.