logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Kiekvienais metais laukiamiausiu metų muzikos įvykiu tituluojami apdovanojimai „M.A.M.A.“ sulaukia milžiniško populiarumo žiūrovų tarpe, o renginio metu teikiamos statulėlės – kiekvieno kūrėjo siekiamybė. Šie metai yra ypatingi ir tai neabejotinai stipriai paveikė ir muzikinį pasaulį – daugybė atšauktų koncertų, perkeltos muzikinės premjeros bei nutrūkusios kūrėjų pajamos. Renginio organizatoriai nuo pat pirmosios akimirkos, kuomet paskelbė, kad apdovanojimai įvyks, laikosi minties, jog „M.A.M.A.“ pandemijos akivaizdoje kaip niekad tapo aktualiu įvykiu, padėsiančiu pagerinti rinkos mikroklimatą bei suteikiant pozityvumo praėjusiems metams.

Geriausių rinkimas dėl prestižinių „M.A.M.A.“ statulėlių ilgas ir sudėtingas procesas, prie kurio prisideda per 100 su muzika susijusių žmonių. Jau visai netrukus, gruodžio 14 dieną, visuotinio asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ nuotolinio susirinkimo metu bus išrinkti nominantų penketukai. Šie penketukai renkami atsižvelgiant į patariamosios tarybos, kurią sudaro „M.A.M.A.“ apdovanojimų laureatai, pasiūlymus, asociacijų „LATGA“ ir „AGATA“ pateikiamus sinchronizuotus duomenis bei tai, ką kūrėjai užregistruoja oficialiame apdovanojimų tinklapyje www.muzikosapdovanojimai.lt. Gruodžio 18 dieną tiesioginės transliacijos metu internete bus paskelbti geriausiųjų penketukai bei duotas startas beveik 100 žmonių komisijai, kurie, pasitelkę savo kompetencijas, išrinks geriausius kiekvienoje nominacijoje. Nugalėtojai bus paskelbti iškilmingoje ceremonijoje sausio 29 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Asociacijos atstovai primena, kad vertinami kūrėjų darbai, kurie nuveikti nuo 2019 m. gruodžio 1 d. iki 2020 m. lapkričio 30 d.

„Kiekvienais metais rinkimų procesas yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas, prie kurio prisideda daugybė kompetentingų žmonių, o visų etapų skaidrumą užtikrina audito kompanija „Grant Thorton Baltic“. Džiaugiamės, kad sukurtos balsavimo sistemos bei etapai padeda apžvelgti visus kūrėju, įvertinti tai, ką jie nuveikė ar surengė. Apskritai, didžiulė išorės pagalba asociacijai padeda būti objektyviai, atrasti naujų talentų ar išrinkti populiariausius šalies kūrėjus“, teigia asociacijos pirmininkas Martynas Tyla.

Apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija įvyks sausio 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietus į renginį platina „Bilietai.lt“. Jau visai netrukus bus pristatyti pirmieji atlikėjai, kurie surengs įspūdingus 10 – osios ceremonijos pasirodymus.