logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.

 Vienoje populiariausių muzikos pasiklausymo platformų „Spotify“ sukurtas grojaraštis „M.A.M.A. TOP 40“ leis melomanams vienoje vietoje surasti naujausius bei populiariausius Lietuvos atlikėjų kūrinius. Tiesa, be vieno pagrindinių grojaraščių čia bus galimybė vienoje vietoje pasiklausyti ir visų muzikos apdovanojimų nominantų kūrinius.

„Mūsų tikslas, kad lietuviška muzika sklistų vis plačiau bei būtų girdima klausytojų. Tikime, kad šis organizacijos žingsnis padės sukurti terpę, kur visa lietuviška muzika bus pasiekiama kaip niekad paprastai ir patogiai. Tiesa, verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad nuo šiol „Spotify“ platformos „M.A.M.A.“ paskyroje bus galima rasti ir visų nominantų kūrinius pagal kategorijas. Tokiu būdu klausytojams priminsime ir apie per pastaruosius metus Lietuvos atlikėjų išleistas dainas“, - pasakoja asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla.

Kiekvieną savaitę atsinaujinančiame grojaraštyje „M.A.M.A. TOP 40“ šiuo metu galima rasti tokių atlikėjų kaip Sel, Donny Montell, Justino Jaručio, Jazzu, Sauliaus Prūsaičio ir kitų kūrinius.

Primename, kad svarbiausias metų muzikos renginys, muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“, dėl pandemijos perkeltas į kovo 27 dieną. Šią dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje bus apdovanoti geriausi iš geriausių kiekvienoje kategorijoje. Bilietus į apdovanojimų ceremoniją platina bilietai.lt.

„M.A.M.A.“ grojaraštį rasite: https://open.spotify.com/user/hf6aem8a9ukh9p9xe3thhxv8x?si=RXSbTQepQHymva23kyaEJw