logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

M.A.M.A. vasara 2021: organizatoriai atskleidžia, kaip atrodys šį šeštadienį vyksiančio festivalio scena

Jau šį šeštadienį Kauno rajoną sudrebins didžiausias šios vasaros Lietuvos atlikėjų festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“. Ryškiausius šalies atlikėjus vienoje scenoje subursiantis renginys žada įsimintiną beveik dešimties valandų muzikos programą, kurią daugybė atlikėjų pristatys įspūdingoje scenoje. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kaip atrodys rugpjūčio 28 d. įvyksiančio festivalio scena Raudondvaryje.

„Pasiruošimas vyksta sklandžiai, visa didžiulė komanda dėlioja paskutinius taškus ir ruošiamės tam, ko laukėme visus metus – festivaliui „M.A.M.A. vasara“. Džiaugiamės, kad turėsime progą per vieną dieną išgirsti tiek daug skirtingų atlikėjų geriausius kūrinius. Tikrai nuoširdžiai džiaugiamės šių metų programa, o taip pat ir techninėmis galimybėmis, kurias suteiksime pasirodysiantiems atlikėjams“, – pasakoja organizatoriai.

Jau šį šeštadienį įvyksiančiame festivalyje pasirodys per 13 grupių ir atlikėjų, kurie pristatys naujausių ir geriausių savo kūrinių programas. Bilietus į „M.A.M.A. vasara 2021“ platina Bilietai.lt.

Tarp geriausių šalies atlikėjų scenoje pasirodys ir viena ryškiausių scenos atlikėjų – charizmatiškoji Jazzu.

„Širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Būsime su visa grupe bei daugybe kitų atlikėjų, tad tai bus geriausias vasaros uždarymas. Labai laukiu šio gyvo mūsų susitikimo festivalyje!“, – apie šeštadienio pasirodymą atvirauja atlikėja Jazzu.

Festivalyje geltonąją diskoteką užkurs ir ryškiausiai pastaraisiais metais sužibėjusi grupė „The Roop“, kuri ruošia įsimintiną pasirodymą.

„Džiaugiamės, kad galėsime pasirodyti šioje unikalioje vietoje. Dar kartą padėkosime net už keturias muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“  statulėles bei surengti tikrą diskoteką, kurioje visi pasijustų on fire!“, – tikino grupės The Roop lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Kauno rajone, Raudondvaryje įvyksiančiam festivaliui techninė komanda ruošia sceną, kuri ne tik suteiks galimybę atlikėjams jaustis laisvai, bet ir sukurs įspūdingą vaizdą. Be to, rugpjūčio 28 d. įvyksiančiame renginyje techninės komandos laukia įtempta diena – vos per keletą minučių techniniai scenos darbuotojai turės adaptuoti sceną pagal kiekvieno atlikėjo ir grupės reikalavimus.

Jau rytoj organizatoriai paskelbs ir visų pasirodysiančių atlikėjų eiliškumą bei pasirodymų laikus. Primename, kad „M.A.M.A. vasara festivalyje 2021“ savo pasirodymus surengs Justinas Jarutis, Jazzu, Vaidas Baumila, G&G Sindikatas, Vidas Bareikis, Jovani, Jessica Shy, Flying Saucer Gang, The Roop, Gabrielė Vilkickytė, Omerta, Ironvytas, jautì.