Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

M.Armalis ir N.Ališauskas sezoną su Rygos ''Dinamo'' užbaigė netikėta pergale

Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) netikėta pergale sezoną užbaigė Nerijaus Ališausko ir Manto Armalio atstovaujama Rygos „Dinamo“ ekipa, kuri savų žiūrovų akivaizdoje 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) palaužė Helsinkio „Jokerit“ (Suomija) ledo ritulininkus.
 
Balandžio 22-28 dienomis pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės turnyre Kaune planuojantys žaisti Lietuvos rinktinės nariai šiose rungtynėse nerungtyniavo: M.Armalis nuo suolo stebėjo komandos draugo žaidimą, tuo tarpu N.Ališauskas šioms rungtynėms trenerio sprendimu nebuvo registruotas.
 
Šiame sezone N.Ališauskas KHL čempionate sužaidė 51 rungtynes, kuriose atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o M.Armalis rungtyniavo 12-oje susitikimų, kuriuose atrėmė 91,1 proc. varžovų smūgių.
 
Vakarų konferencijoje „Dinamo“ surinko 50 taškų ir užėmė paskutinę - tryliktąją vietą. „Jokerit“ su 103 taškais užėmė trečią poziciją ir tęs sezoną atkrintamosiose varžybose.