logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šį penktadienį Šiauliuose – pirmasis SEL koncertas po pusantrų metų pertraukos

Po 18 mėnesių pertraukos birželio 18 d. penktadienį grupė SEL surengs pirmą savo koncertą Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Shishi kviečia į pasimatymą Lukiškių kalėjime

Trys kietos merginos, grojančios, ką nori, kaip nori ir kur nori. Mylimos Lietuvoje, bet dar labiau užsienyje. Blizgučiai, spalvos, energija, gitaros, būgnai ir žavesys, kuris užpildys atgaivinto kalėjimo sienas.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

HAYEJIN pristato: Jazzu ''Grįžtu į save''

Liepos 15-ąją Vilniaus universiteto Didžiajame kieme –ypatingas charizmatiškosios dainininkės Jazzu koncertas „Grįžtu į save“.

HAYEJIN pristato: Jurga - „Jurga + Aukso pieva“

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai.

HAYEJIN pristato: ''Antikvariniai Kašpirovskio dantys''. Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!”

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

FESTIVALIS „KAUNAS JAZZ“ SKELBIA VASAROS PROGRAMĄ: SUGRĮŽTA IR SALVADORAS SOBRALIS

31-asis festivalis „Kaunas Jazz“, dėl pandemijos turėjęs pakoreguoti programą, šiandien turi džiugių naujienų savo lankytojams.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą ''THE SOS SHOW''

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Martynas Kavaliauskas pristato naują dainą!

Martynas Kavaliauskas – gerai  žinomas dainininkas ir aktorius, sukūręs ryškius pagrindinius vaidmenis Kauno Valstybinio muzikinio teatro miuzikluose bei Anželikos Cholinos šokio teatre, laimėjęs net keletą televizijos projektų, pradeda naują – kitokį – kūrybinį etapą. Artimiausiuose atlikėjo planuose – debiutinis autorinių lietuviškų dainų albumas. „Man tai labai svarbus laikas, nes pristatau pirmąją savo debiutinio albumo dainą „Blaško vėjai“.  Albumą kūriau visus pastaruosius metus, tad klausytojams atėjo metas išgirsti pirmąjį jo kūrinį ir specialiai jam kurtą vaizdo klipą“,- džiaugėsi Martynas.

Taip pat atskleidė, kad daina „Blaško vėjai“ jam brangi labiausiai dėl to, kad su jos gimimu prasideda naujas etapas Martyno muzikinėje karjeroje. „Nusprendžiau pats užsiimti savo autorinių dainų muzikos produkcija, tai reiškia, kad nuo šiol mano kūriniai skambės iki galo išbaigti mano paties.“,- atskleidė Martynas. Nedaug kas žino, bet dainininkas dar 2016 m. baigė muzikos prodiusavimo studijas Centrinio Lankašyro universitete Didžiojoje Britanijoje bei Vytauto Didžiojo universitete Kaune.
„Baigęs studijas turėjau tiek darbų įvairiuose muzikiniuose projektuose, teatre, komerciniuose renginiuose ir kitur, kad fiziškai nelikdavo pakankamai laiko atsidėti autorinei kūrybai ir ypač muzikos prodiusavimui, tai reikalauja daug specifinių žinių, įgūdžių, betarpiško atsidavimo, nuolatinio mokymosi. Žinojau, jei trokštu pasiekti pagrindinį savo tikslą – kad dainų skambesys būtų visapusiškai kokybiškas ir mane patį džiugintų rezultatas – reikės įdėti daug darbo. Taigi tą pačią akimirką, kai daugiau nei prieš metus pasaulyje pamažu buvo įvedamas karantinas, aš jau žinojau, kad atsidėsiu savo autorinės muzikos produkcijos kūrimui, tą darysiu nuoširdžiai ir skirsiu tam visą savo laiką.“ ,- susijaudinimo neslėpė Martynas.

Atlikėjas teigė, kad pirmojo singlo ir vaizdo klipo tema labiausiai atspindi gyvenimo ir jausmų kontrastus, jų nepastovumą, trapumą ir kaitą. „Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad daina ir vaizdo klipas kalba apie jausmus tarp vyro ir moters, bet iš tiesų dainos pagrindinė mintis yra daugiaprasmė, liečianti keletą siužetinių linijų. „Blaško vėjai“ – tai frazė, kuri metaforiškai apibūdina tiek žmogaus gyvenimo vingius, tiek jausmų tarp dviejų, vienas kitą mylinčių žmonių, nuolatinę natūralią kaitą.“

Martynas atskleidė, kad dainą išleisti būtent pandemijos kontekste buvo nuspręsta dar ir dėl to, kad kūrinys šiame kontekste įgavo visai naują prasmę ir spalvas. „Pandemija sukrėtė, išblaškė visą pasaulį, tai taip pat atsispindi šios dainos muzikos, teksto ir vaizdo produkcijos idėjoje.“
Martynas teigia, kad vaizdo klipo režisūrinius sprendimus priėmė drauge su žmona Rusne. „Kurdami vaizdo klipą, ieškojome būtent tokios siužetinės linijos, kuri paryškintų iliuzijos, trapumo, tam tikros nežinomybės jausmą, juk gyvenime niekada nežinome, kada balta taps juoda.“

Martynas pasakojo, kad daina „Blaško vėjai“ negimė per vieną naktį ir jo gyvenime jau nėra nauja. „Šios dainos muziką ir tekstą parašiau prieš daugiau nei trejus metus, ją keletą kartų aranžavo ir kiti muzikos prodiuseriai bei kompozitoriai, tačiau jaučiau, kad ji turi skambėti kitaip. Tai tapo esmine paskata ir suvokimu, kad savo autoriniams kūriniams galutinį muzikinį pavidalą, kuris pasieks klausytoją, labiausiai norėčiau kurti pats. Šiandien jį dovanoju žmonėms ir viliuosi, kad „Blaško vėjai“ pasieks ne tik jų ausis, svarbiausia – širdis.“